reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ionka - wspolczuje takiej sytuacji i szefowej :-( Rownie dobrze moglas od razu isc do niej i sie zwolnic bo sie zle czujesz i jechac do lekarza, wiec niech sie nie czepia. A dzieciom przez 5 minut sie nic nie stalo..

Myszencja - ja tez planuje do konca semestru, choc kusi mnie isc na L-4 jzu po Dniu Babci (organizuje) wiec moze juz wtedy... chyba ze zle by msie czula to poszlabym jzu po Nowym Roku, no ale znajac zycie i swoj ped do pracy to skonczy sie na tym ze bede pracowac do ferii jednak :-D A mamy je u nas dopiero12 lutego :eek:

W ogoel to widze ze strasznie tu duzo nauczycielek :tak::tak::tak: i kazda jak ta Silaczka sie nie daje :-D

Dobrej nocy Silaczki i reszta :-)
 
reklama
w sobotę idę do gina i jak coś, to posiedzę w domu na zwolnieniu...

a moja szefowa to zwykła ****

nie wracam tam po macierzyńskim.
 
Wiecie, tak sobie myślę o różnych głupotach i doszłam do wniosku (to, żeby tak ciągle nie było, ze tylko narzekamy na wszystko), że niewątpliwą i bardzo wielką (przynajmniej dla mnie) zaletą bycia w ciąży jest... brak okresu :-D
 
witajcie
ja tak szybko jutro opiszę szczegóły bo jestem padnięta cały dzień spędzilam po za domem
moja corka okazała się synem hi hi, normalnie śmiałam się,ze za miesiąc będą dwa chłopaki, także śmiesznie jest szczegóły jutro
miłego wieczoru

A to bardzo gratuluję! Co za niespodzianka!

Ja przespałam pół dnia, chyba taka pogoda najgorzej, że teraz ani trochę spać mi się nie chce. Coś mnie gardło drapie, wypiłam mleko z miodem, teraz jeszcze herbatke z dodatkami różnymi. Nos też mam lekko zachany,mam nadzieje, że żadne przeziębienie się nie rozwinie.

Rybka fajnie, że już jesteś w domu.
A i witam nowe marcóweczki
Kolorowych snów dla wszystkich!
 
Wiecie, tak sobie myślę o różnych głupotach i doszłam do wniosku (to, żeby tak ciągle nie było, ze tylko narzekamy na wszystko), że niewątpliwą i bardzo wielką (przynajmniej dla mnie) zaletą bycia w ciąży jest... brak okresu :-D

Masz 100000000% racje :-):-):-)Myśle ze brak okresu jest jedną z wielu zalet. Mnie już puszczają w sklepie w kolejce. Owszem idziemy z M do kasy dla uprzywilejowanych hehe;-) ale jak kasjerka widzi to od razu mnie prosi. W poradni dzisiaj starszy pan ustąpil mi miejsca. Takie to miłe było..;-)
Ilonka kurcze ale Ci się szefowa trafiła.:eek: Ty się nie przejmuj tylko o L4 poproś!! Jaka wredna baba. Wiadomo że dla Ciebie Twoje dziecko jest najwazniejsze..grrr jakcy niektórzy ludzie są ehh
Mnie tak glukoza czeka w przyszłym tygodniu i znowu cały komplet badań krwi...morfologia, kreatynina, białko, CRP i badanko moczku.
Ja uciekam spać. Łykam Relanium i do spanka. Spokojnej nocy wam życze. Wyspijcie się!!:-)
 
Witajcie :)

Ja dzis pierwsza , mlody zrobil pobudke o 6. Troche sie wkurzylam na K jak zwykle kiedy zostaje sam z dzieckiemprzychodze a ten po piwsku i to nie jednym...., mlody na szczescie uspany zdążyl go uspac, tzn tesciowa go uspala bo K jechal na interwencje...:eek:wogole co za matoły to masakra.....nie dosc ze ubrali małego w body z krotkim rękawem gdzie nad ranem w domu jest jakies 16 stopni:crazy::crazy: to jeszcze tesciowa polozyla go na koldre bo byla zascielona i przykryla kocem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: musialam potem czówać -<--- niewiem jakie u, - w nocy zeby sie nie odkrywał :crazy::crazy::crazy:....masakra..... jak ja mam tu spokojnie jeździc jak nie jestem spokojna co z moim dzieckiem.....juz zadecydowalam ze jak pojde rdozci to zadzwonie po chrzestna malego zeby przyjechała sie Nim zając..tylko niewiem czy bedzie mogła...wziac urlop :sorry: i na dodatek jechac 300 km :eek:
i jak mówie o tym K to sie wkurza i obraża, ze jak ja moge nie miec z kim zostawic dziecka...

No cóż..... trza posprzatac. zrobic obiad.... dziś zupka brokułowa , na drugie ziemniaczki i jajko sadzone :))
Miłego dnia Brzuchatki :-D:-):-):-);-)
 
Dziendobry!
Ja dzis ranny ptaszek bo zaraz jade oddać krew i mocz, siedze i zabijam czas bo jestem strasznie głodna a tu nie mozna :-(
Rybka super ze juz jestes w domku, mam nadzieje ze ju\ wszystko bedzie tylko lepiej!!!
Co do glukozy to ja tez jeszcze nie mialam, ale mysle ze mnie to nie ominie. Któras z was pisala ze objawem cukrzycy ciazowej jest czeste sikanie, ja wlasnie czesto sikam, biore ten urosept ale srednio dziala, no i sie juz stresuje ze mam ta cukrzyce, takze musze jaknajszybciej zrobic ta wstretna glukoze.
Gosia co za niespodzianka !! GRatulacje ! :tak:
Młoda Mamusia nie lekcewaz tego pieczenia, infekcje sa grozne w ciazy.
Ale nas przybywa, jakies rekordy bijemy :) Tylko cos mało dziewczyn z terminem na 31.03 :(
 
hej dziewczyny :-)
ja tez juz chwilowo na nogach :-)
meza do pracy wyprawilam i klade sie zaraz spac. Zeby mi dzien szybciej minal, bo dzisiaj na 15.30 jedziemy na USG :-):rofl2:

juz sie nie moge doczekac, az zobacze brzdąca, mam nadzieje ze nie bedzie spał :-D

dzieki za rady odnosnie mieszkania.
Dzisiaj tesciowa ma tam isc i wypytac o wszystko. No.. zobaczymy.
 
reklama
Witam i ja :) jako tako się wyspałam, mąż mnie z rana zbudził tym razem, zamknął drzwi w pokoju i koty się dobijały, więc zbudziły mnie, ja patrzę, a mąż robi zdjęcia na balkonie wschodzącego słońca!! Myślałam, że go zatłukę :p
Po za tym zjedliśmy z synkiem śniadanko, sprzątnęłam troszkę, zostało wstawić pralkę i zmywarkę i odkurzyć oczywiście tak jak codziennie :p
Życzę miłego i spokojnego piątku!

Zdjęcie męża :p
 
Do góry