reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja też łykam na razie tylko folik. Ale witaminki pewnie przepisze mi pani doktor. W odtatniej ciąży łykałam Prenatal chyba.silvii witam z nami. Byłaś już u lekarza?
 
reklama
ufff.. własnie wrócilam od lekarza w związku z tymi moimi plamieniami, okazało się, ze związane one były z przypadajacym mniej więcej w tym czasie okresie i nie mam się nimi co marwić bo są znikome, moja macica jest dopiero lekko rozpulchniona więc usg jeszcze nic by nie pokazalo, jeszcze troche cierpliwosci:) dostalam zapobiegawczo luteine. Cieszę się, że wszystko ok!!!:-D:-D
A co do witanim to biorę narazie tylko kwas foliowy.
Upał dzisaiaj straszny...ufff, miłego dnia marcóweczki;-)
 
ufff.. własnie wrócilam od lekarza w związku z tymi moimi plamieniami, okazało się, ze związane one były z przypadajacym mniej więcej w tym czasie okresie i nie mam się nimi co marwić bo są znikome, moja macica jest dopiero lekko rozpulchniona więc usg jeszcze nic by nie pokazalo, jeszcze troche cierpliwosci:) dostalam zapobiegawczo luteine. Cieszę się, że wszystko ok!!!:-D:-D
A co do witanim to biorę narazie tylko kwas foliowy.
Upał dzisaiaj straszny...ufff, miłego dnia marcóweczki;-)

Super, że wszystko w porządku :) ja mam jutro pierwszą wizytę nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Ja biore jedna tabletke Foliku, pijam sok pomaranczowy, jem groszek, ryz. Takze wydaje mi sie ze dostarczam odpowiednie ilosci tego kwasu.

Katrinka jak sie czujesz?

ja wlasnie sie tak objadla.. zamowilismy do pracy chinczyka.. ale porcje to daja chyba dla 3 osob :D objadlam sie jak prosiak i jeszcze zostawilam na pozniej :) az mi niedobrze :/ blee :-)
 
Do góry