reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja dzis strasznie senna jestem i ciągle mi się chce jesc, ale muszse sie troche pilnowac bo nie moge juz przytyc.

Ciąża to nie czas na odchudzanie:-p
Ja jem więcej niż zwykle, staram się unikać pustych kalorii.
A od tycia nie uciekniesz:-D
Ja mam 59kg przy wzroscie 158cm, daję sobie na koniec ciązy 75kg max ciekawe jak będzie:laugh2:
 
Ale dziś gorąco. Ja byłam na zakupach, zrobiłam parę weków i jestem padnięta:( Nawet nie mam siły siedzieć przed laptopem.
A przed chwilą zjadłam kanapki ze smalcem, czosnkiem i solą:)Muszę umyć ząbki przed przyjściem M:)
Ja teraz ważęe ok.57 a mam 157, dużo przytyłam przed ciążą. W sumie teraz to jedyny taki okres kiedy możemy jeść ile się chce:)
Ale w sumie nie chcialabym przytyć ponad 20 kilo. NAa szczęście nie ciągnie mnie do słodyczy, a wręcz odpycha, a one są przecieć najbardziej tłuczące.
 
Monia ja waze juz 71 przy wzroscie 171. Przytylam juz 3 kg. Zawsze wazylam 68-67 .
ciekawe jaka bedzie gorna granica :-)

Stosunek wagi do wzrostu masz podobny jak ja:-)
W ciągu 3 lat przytyłam 7 kg. Winę zwalam na piwo bo je uwielbiam, teraz zamiast piwka pijam soczki. Może zmieszczę się w normie tycia:baffled:, przynajmniej mam taką nadzieję. Moja mama chwali się, że ze mną na koniec ciązy ważyła 64kg:szok:, z tym że na początku ważyła 50kg. Ja sie wagą nie przejmuje tak bardzo:happy:. Mąż też już dostał brzuszka, także ne będzie miał powodu się czepiać. Mówię mu że już tatusieje:-D
 
ja mam wzrost 168, a juz waze 80 i nie chce wiecej tluszczyku, ostatnio oglądałam jakis program w necie (z tvn) ze kobieta w ciązy jak ma nadwage to wcale nie musi przytyc, moge przytyc ale jak mi brzusio z dzidzia zacznie rosnąc tak sobie daje maks 10 kg, bo inaczej bedzie ciezko potem to zrzucic, moja praca jesst siedząca wiec tym bardziej mam trudnosci w zrzuceniu kilogramow, a tak ogolnie to teraz jem normalnie tyle ze czesciej i mniejsze porcje, ale nie moge jesc caly czas jak jestem glodna.
 
witam
zrobilam salatke na zime. corka spi mam chwilke zeby nadrobic zaleglosci. ja biore tylko kwas foliowy. robilam badania i wyszlo mi ze mam lekka anemie jutro mam wizyte lekarz na pewno mi przepisze zelazo.
w pierwszej ciazy wzrost 164 cm waga 64 przytylam 14 kg mysle ze tyle samo przytyje teraz.
witam nowe marcoweczki
milego dnia
 
reklama
Dziewczyny słyszałąm że w czasi ciązy nie można jeść jajek na miękko, prawda? A sadzone można? Bo ja mam ochotę na sadzone?
A, przed chwilą wyczytałam że w czasie ciązy nie można jeść za dużo czosnku, bo może to spowodować poronienie!!! nie wiem czy w to wierzyć... A ja niedawno zjadłąm 3 ząbki:(
Ja też właśnie przytyłam bo bardzo lubię piwko:) Ale teraz nie piję i jakoś mnie nie ciągnie.
Co do tycia tatusiów, to słyszałam że jest taki przesąd, że jak tatuś tyje z mamusią to będzie c\óreczka, a jak nie to chłopczyk:)
A jak u was z brzuchami? Mój to jest duży
 
Do góry