reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
zaledwie pol godiznki mnie nie bylo i juz mialam 5 stron do nadrobienia.. pospolite ruszenie czy co? :-D:-D

ja tam ostatni sex mialam na walentynki :eek: i moj sie juz boji ze dzidzi zrobi krzywde i mowi ze wytrzyma te 1,5 do 2 miesiecy bez...:-D juz go widze :laugh2::rofl2:

O widze ze i Ty sie niedługo rozpakujesz skoro trzy dni do narodzin. Ja mam na 2marca i jesli nie urodze ide do szpitala. Ciekawe co tam bedą ze mną cudować :-)
 
hej dziewczyny ja tylko na chwilke, bo padam na twarz tak mnie ten dzisiajszy dzień wymęczył. Tak jak pisałam wcześniej bóle zaczeły sie już w nocy ale potem po rannym siedzeniu w wannie, troszke przeszlo. No wiec sie kimnełam ale jak o 13:30 znowu obudziły mnie mocniejsze skurcze, to zadzwoniłam do mojego męża i mówie jedziemy na ktg. Na ktg skurcze co 4-5 min a moc 80-90. Położne same się zdziwiły bo myślały że jak pierwiastka i jak termin na 8 marca to na pewno jeszcze nie teraz i ze panikuje. No ale niestety rozwarcia brak, szyjka zachowana. Wiec wrociłam do domu. Miałam sie pojawic po 19 jesli nadal bede miała skurcze. Pojechaliśmy na 20. Cały ten czas miałam nadal skurcze troche rzadziej 6-8 min wiec mowie jedziemy. I znowu ten sam scenariusz - szyjka zachowana. Dostałam tylko zastrzyk przeciwbólowy i spowroten w domu jestem. śluz różowy nadal. Mowia ze to juz sie rozkreca i powinno na dniach byc po ptakach ;-)
 
u mnie to chyba ze 3 miechy sexu nie było...czasami tylko J ssie mi suty (krzywi sie wtedy bo siare spija:-D) albo masuje mi brodawki...ale nic mu nie mówie ze to przyspiesza skurcze :-D:-D:-D
 
Hej!
No fajny temacik - sex....ja chyba dzieki niemu szybciej się rozpakowałam...i dobrze mi z tym:-)! heh a teraz z 1-2 miechy postu!!!!!!
Kurcze jakby nie było to przy 2 dzidzioli jest mniej czas nawet na podczytywanie was od czasu do czasu!!
 
reklama
A i jeszcze jedno. Do tej pory nie wiedziałam że te badanie szyjki tak cholernie boli..... Wole wszystie te skurcze w calej skali niz jeszcze jedno takie badanie :wściekła/y:
 
Do góry