reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej

owlrene gratulacje :)

juz sie porodowo zrobilo na calego , tylko u mnie cisza :)
a Syna urodzialam tydzien przed terminem czyli tak jakby jutro ;-) a teraz cichosza, zapewne przenosze ta ciaze
to jak na ironnie

brzuchol mam juz calkiem pokazny, duzo wiekszy niz z Bartkiem, ale szczerze mowiac to ja i tak jestem w calkiem dobrej formie

weszlam na watek poroodowy ale tez postanowilam nie czytac, jakos mnie to nakreca niezbyt pozytywnie pomimo iz porod mam za soba ale stracha lapie( tfu tfu ), poczytam po, tak czy siak gratulacaje dla mam raz jeszcze :)

ide na dół bo znajomi wpadli a ja polozylam Bartka spac i usiadlam przed kompem , taka goscinna jestem :)
 
Mnie na szczęście zgaga nie łapie, a na późny obiadek jedliśmy babkę ziemniaczaną, mąż starkował ziemniaki :szok: i właśnie upiekł się chlebek, pięknie pachnie, ale jeść się wcale nie chcę :-p

Cisza zapadła na forum, a ja strasznie się nudzę, synek śpi, mąż pojechał naprawiać kompa, w tv nic nie ma...
 
Mnie na szczęście zgaga nie łapie, a na późny obiadek jedliśmy babkę ziemniaczaną, mąż starkował ziemniaki :szok: i właśnie upiekł się chlebek, pięknie pachnie, ale jeść się wcale nie chcę :-p

Cisza zapadła na forum, a ja strasznie się nudzę, synek śpi, mąż pojechał naprawiać kompa, w tv nic nie ma...


ja tak samo. Sebek spi , maz pojechal na pożar a w tv leci jedynie I KTO TO MÓWI 2 heheh
 
reklama
zaraz Małysz będzie ;-)

ja tam jednym okiem na Igrzyska Olimpijskie patrze a drugim na BB lookam...a tu jak zwykle w weekend mały ruch :-p
 
Do góry