reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Doberek :-)

Ja jakoś trudne dni mam ostatnio:-(
Tak myślę czy to moje dzieciątko się obróciło. Im bliżej USG tym więcej o tym myślę. Przekonam się w poniedziałek.
Jak tak piszecie, że czujecie kopniaki w żebra- ja takich nie czuję. :-( Na górze to raczej cosik twardego się wypycha a kopniaki to raczej w podbrzuszu czuję. Już sama nie wiem.
Już sama nie wiem jak wolałabym rodzić- bo mam też wskazanie od swojego okulisty do cc, a inny mówi , że mogę rodzić naturalnie . i nie wiem kogo słuchać:-( Boję się o oczy, a z drugiej strony rodzić naturalnie to lepiej.



napewno sie obróciło nie denerwuj sie u mnie też od góry tak wypycha sie i bałam się tak samo jak ty, no i na usg okazało się ku mojemu zdziwieniu że jest główką w dół..
to chyba tak pupcie wypycha:-p



tuttobene no tak :) dzięki
 
reklama
Doberek :-)

Ja jakoś trudne dni mam ostatnio:-(
Tak myślę czy to moje dzieciątko się obróciło. Im bliżej USG tym więcej o tym myślę. Przekonam się w poniedziałek.
Jak tak piszecie, że czujecie kopniaki w żebra- ja takich nie czuję. :-( Na górze to raczej cosik twardego się wypycha a kopniaki to raczej w podbrzuszu czuję. Już sama nie wiem.
Już sama nie wiem jak wolałabym rodzić- bo mam też wskazanie od swojego okulisty do cc, a inny mówi , że mogę rodzić naturalnie . i nie wiem kogo słuchać:-( Boję się o oczy, a z drugiej strony rodzić naturalnie to lepiej.
Dokladnie jak Candy pisze, to pupcia, a w podbrzuszu raczki :tak:
Moj tak tymi lapkami miesza, ze mam czasem wrazenie, jakby targal za pepowine :szok:
Alex juz byl odwrocony jakos okolo 30tc, bylam w szoku jak poszlam na usg :-D
 
wrocilam :)
posiew pobrany :)w ponuiedzialek wyniki mam nadzieje ze to moje ostatnie badanie, a jutro do Ginaaaa!!!!!!! aaaaaa ciekawe jak moja szyja :)
pogode mamy sliczna!!!! nie dosc ze na plusie chyba z 5 stopni, snieg topnieje i sloneczko tak mocno swieci ze moj pierworodny w aucie sie normalnie opalił
HIV odebrany wyniczek oczywisty ujemny. :-D


ja badanie mialam ale nie wiem czy to dlatego ze to standard, czy bardziej dlatego ze wspomnialam lekarzowi ze Jas jak sie urodzil to mial infekcje i mial antybiotyk, a ja w okolicach 7 miesiaca poprzendiej ciazy mialam podwyzszone CRP (ale w sumei to samo spadlo bez zadnego leczenia...).
Na HIV badania nie mialam. ale nie wiem czy nie robia po porodzie; ale to chyab dziecku robia.
na KTG juz pisalam ze jechac nie musze chyab ze cos mnei zaniepokoi
kochana na hiv sie robi badanie w ciazy zeby w razie co wiedziec jak sie zachowac przy porodzie jak dzidzia zachoruje na aids. Koszmarne to. Nie kazdy lekarz kaze, no u nas każa robic na szczescie jest darmowe

candy - ja zrozumiałam, ze z braku zelaza nie ma sił ;-):sorry:
kamikaa - no moze i nic sie nie dzieje, ale trochę to z opisu przypomina rozwieranie szyjki. Jutro sie dowiesz. Jak nic innego sie nie dzieje, to spokojnie - byle do jutra, do wizyty
- ja tez nie mam sił...hemoglobina mi spadla do 10.7 a zawsze to z 13 miałam..:eek:
 
kochana na hiv sie robi badanie w ciazy zeby w razie co wiedziec jak sie zachowac przy porodzie jak dzidzia zachoruje na aids. Koszmarne to. Nie kazdy lekarz kaze, no u nas każa robic na szczescie jest darmowe

u nas tez nie kaza. Pewnie jakby kobieta poprosila, ze jest ryzyko, ze jest zarazona to pewnie wtedy by musiala zrobic.
 
czarnuszka ja marzę całą ciążę o hem chociaż 9,0 :rofl2:

dobrze że kruszynka ionki zdrowiutka i ładnie je to ważne a pierwsze karmienia nie należą do łatwych:tak:
 
a propo badań to ja jeszcze mam zrobić krzepnięcie krwi, sód i potas. nie wiem o co w tym chodzi. No i nie zauważyłam albo przegapiłam żeby i któraś z Was miała je zlecone do zrobienia
 
reklama
a propo badań to ja jeszcze mam zrobić krzepnięcie krwi, sód i potas. nie wiem o co w tym chodzi. No i nie zauważyłam albo przegapiłam żeby i któraś z Was miała je zlecone do zrobienia

krzepniecie krwi bada sie przed operacja, moze w razie jakbys miala miec cesarke...
ja nie mialam zleconego oczywiscie;-)
a sod i potas to juz nie wiem...

zlapala mnie tak sennosc ze nigdzie nie bylam, moze jutro skocze, albo wieczorem z moim m:-)
 
Do góry