reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

właśnie to dziwne ale nie i tak mam chwilami w niektórych pozycjach głównie jak stoję czy chodzę, tak jakby od tylniej strony pochwy taki ucisk na ścianę odbytu :zawstydzona/y::zawstydzona/y: może dziecko tak dziwnie ma główkę :eek:

może powolutku się juz malenstwo szykuje na świat. Pewnie ciaśniutko ma juz w brzuchu :tak:

dziewczyny xzy to prawda ze ok 2 tyg przed porodem sie puchnie?
z tego co mi pare kumpelek mowilo to ta przed porodem nabrały wody ze masakra
 
reklama
mrozik normalny mam wtedy brzuch:sorry:

Agus no faktycznie moze tak sie uklada:tak:


co do żelaza to w ogóle zaparć nie mam i nie miałam, na szczęście ..
 
hej dziewczynki
no widzę że naszczęście marcóweczki przystepowały z rodzeniem:-)
ja dzis mam ciężki dzionek wstałam po 9 a chodzę śpiąca jak bym nocy nie przespała ( ale co to za spanie obracając się z boku na bok z bolącymi biodrami) :-(
ja już po obiadku dziś ziemiaczki z jajeczkiem i szpinaczkiem;-)wczoraj poprałam pieluchy i bede prasować a jeszcze mam całe podło ubranek ale z praniem wstrzymam się do piątku bo jutro jadę do niedoszłej szfagierki bo ma dla mnie 2 reklamówy ubranek :-D
 
Aleście tu naprodukowały :baffled:. Nie idzie nadrobić ;-)

Ja wróciłam właśnie z poradni patologii ciąży. Mały waży 3140, szyjka długaśna, KTG bardzo ładne. Kazali chodzić na KTG 2 razy w tygodniu, ale jakoś nie czuję takiej potrzeby :-p.
 
reklama
Do góry