reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mnie martwi mój brzuch...w dzień jest miarę spokój czasem zrobi się twardy ale w nocy mam wrażenie,że co się budzę to jest twardy:szok:
A najgorsze jest to,że mój gin jest na urlopie do 31.01
Na wizycie powiedział mi,że mam sie zgłośić do szpitala jakby co...ale ja nie widzę poprawy po lekach ani pogorszenia więc nie wiem:eek:
Qrcze nie wiem co robić???
 
Hej dziewuszki ja dziś juz po śniadaniu, zakupach no i drugim śniadaniu :szok:.
No i brak pomysłu na sobotę , wczorajszy przypływ energii odpłynął :-D.
Chyba dziś dzień lenistwa ,najprędzej pozostanie na książeczce - ale kurcze ile można czytać . Miłego dnia :tak:
 
Hej Dziewczyny!

U mnie noc w miarę spokojna, bo wieczorkiem jakieś nieregularne skurcze miałam, ale położyłam sie i do rana na szczęście przeszło:-)

Dzionek zapowiada sie fajnie, bede robic ruskie, a M jeszcze nie wie co go czeka - musze go poprosic, zeby mi recznie wypral ochraniacze na lozeczko i rozek :-p:-p
Jej:szok: i on się tak da? Mój by mnie wyśmiał, zresztą, ja z tych wyrodnych, bo powyższe akcesoria wrzuciłam do pralki na delikatne pranie i jakoś nie zauważyłam, żeby im sie krzywda stała:tak::-)

Hej!
Niom nie zaglądałam przez 2 dni ale miałam doła i jakoś tak nie bardzo:baffled:!
Byłam na tym USG i gin mnie wkurzył...powiedział że wód płodowych jest bardzo mało ale powinnam wytzrmać:no:( oczywiście zasiał niesamowity nie pokój a jak potem jeszcze trochę poczytałam:wściekła/y:) No boję się , bo potem słuchał serduszka i przez 5 minut nie było miarodajnego odczytu ..ale spojrzał na budowę i powiedział że jest ok. No ja tak nie mogę!!!
Mała jest niziutko i napiera na kości łonowe główką i waży 2.700...powiedział że jeszcze max 4 tygodnie ale może i wcześniej!
Ale jak ja mam byc spokojna......................................

Nie martw się, będzie dobrze, ja czasami myslę, że im płacą dodatkowo za te groźne miny i dwuznaczne komentarze, ja po ostatniej wizycie u mojego, to cała się trzęsłam, jak mi powiedział, że mi sie łożysko szybko starzeje i juz jest w 3 fazie, a to był dopiero 34 tydzień:wściekła/y: Myślę, że wszystkie urodzimy piękne i zdrowe dzieci, a oni chyba muszą sobie czymś życie ubarwiać, bo jak wszystko idzie monotonnie i książkowo, to by pewnie z nudów umarli:tak::-)

No ales wymyśliła. Nie moge jeszcze rodzic bo nie mam czasu :-D

No, ale się uśmiałam:-D A sowją drogą, to ja mam 2 dni póxniejszy termin niż Ty i dochodzę do wniosku, że już bym poszła rodzic, bo to siedzenie w domu mnie do mani jakiejś w końcu doprowadzi. Wszystko przygotowane i wysprzątane, aż za chwile okna zacznę myć;-):-D

Dziewczyny z Poznania, ja gdyby mnie mój mąż na Śląsk nie wywiózł, też bym na Lutyckiej rodziła. Leżałam tam 2 lata temu na ginekologii i mogę Wam z czystym sumieniem powiedzieć, że tam nie jest Wam potrzebna własna polożna. Personel jest świetny, wszyscy mili i chętni do pomocy. Wtedy moim lekarzem był dr Talikowski - uważam, że najlepszy ginekolog w tym układzie slonecznym:-)
 
Witam sie!U mnie nocka spokojna,raz kibelek.Wstałam o 10tej.Śniadanko zjedzone nawet dwa pączusie.Na dzisiaj mam plany pójść z teściową do kościoła na 17ta,potem prasowanko,a wczesniej pilnuje małego Jasia szwagra synka.Takze nudzic sie nie bede.A jutro pewnie leniuchowanie i też prasowanko;-)Pogoda ładna,jak narazie nie pada i jest 0 stopni,takze żle nie jest.Mamuski dobrego dnia Wam życze:-)
 
reklama
Do góry