reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja tam zawsze byłam pulchnitka :-p więc się nie obawiam, że mogę mieć rozstępy..:-D Ale jeżeli miałabym jakieś to makabra:-(​
no tak ja zawsze mialam tez kilka kilo za duzo i jak bylam w pierwszej ciąży to rozstepy wyskoczyly mi dokladnie wszedzie pod kolanami w pachwinach i piersiach oczywiscie caly brzuszek tez mialam posiatkowany.... ale mysle ze moze dlatego ze okolo 7 miesiaca strasznie przytylam napuchłam poniewaz mialam klopoty z cisnieniem i bialko w moczu.

dla porównania moja kolezanka chuda jak patyk przytyla okolo 26 kg nie ma ani jednego rozstepu

oczywiście zycze ich braku:-)
 
cześć babeczki - rozstępy w ciąży to sprawa indywidualna, ja jeszcze nie mam, ale to pewnie kwestia czasu:sorry:

gratuluję mamuśkom córeczek:-D

a mój dzidziol nadal o nieokreślonej płci, jak sie nie pokażę 10 listopada, będziemy się gniewać:tak::tak::tak:

idę wsuwać gołąbki, mniam

buziole
 
ja!!!! gołąbika!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok: e daj troche :-) kurka ale bym zjadla dobrych goląbkow maskara!!! jutro chyba cos wymodze bo zwariuje a dzisiaj robie nalezniki z mieskiem serem zoltym i pieczarkami :tak:

dziekuje za trzymanie kciukow za moja jutrzejsza wizyte choc i tak nie wiem czy mnie wezmie na usg czy nie czy tylko pojde po zwolnienie ;-) ale dziekuje :tak:

a no i ja do chudych tez nie naleze i nie raz sie odchudzalam i znow tylam i znow odchudzalam i myslalam ze tak jak pisalysie ze moja skora juz wycwiczona jak sie chudym nie jest a tu zonk :-D nadzieja matka glupich jak widac :-p;-)
 
A dziewczyny jak to u Was jest z paleniem papierosów podczas ciąży? Czy każda, która paliła, rzuciła, jak dowiedziała się o ciąży..czy raczej nie, ograniczacie się, palicie słabsze itd..


Ja np. przyznam się bez bicia :-p przed ciążą paliłam paczkę dziennie mocnych papierosów..Wiadomo nałóg..W tej chwili ograniczam się, wiem nie powinnam palić..Ale u mnie to jest duży sukces, paląc papierosy superlajty, i do ok najwięcej 3 dziennie..


A jak to u Was jest?

PS. Jeszcze nie zauważyłam, żeby ktoś ruszył ten temat, więc ja się rzucam w ogień :-p
 
powiem tak ciesz sie ze niewtajemniczonej tutaj nie ma :-p bo bys taka zjebe dostala ze makabra :-D ale dziewczyna chyba sie wystraszyla naszych komentarzy do niej i uciekla...
ja palilam ale w sumie nie jakos duzo bo to bylo 3-5 fajek dziennie ale powiem wam ze jak nie zapalilam 2 dziennie to juz mnie ciagnelo i ssalo :sorry: zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy choc staralismy sie 4 miesiace palilam cyba do poltora miesiaca liczac od om... pozniej juz jakos mi bylo lekko rzucic choc wiadomo nie palilam duzo wie moje zapotrzebowanie na nikotyne nie bylo az takie wielkie... ale nie powiem ze czasem lubie wachac jak moj maz pali :-p a no i raz zapalilam mentalowego linka chyba miecha temu z nerwow na mojego ale tak to nie....
mojej kolezance lekarka powiedziala ze jezeli ma sie denerwowac i wkurzac bo zapalic nie moze to niech zapali sobie ale minimalnie bo nerwami tylko bardziej zaszkodzi dzidziowi ...

cholera czuje gołąbki w powietrzu :eek:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)

Doczekałam sięi ja!!!:-):-D:happy:
Od paru dni czuje ruchy maleństwa, najpierw raz, dwa razy dziennie dawało o sobie znak a teraz widzę że się rozkręca:laugh2:


Ja po obiadku, najedzona jak nie wiem.
Dzisiaj wpadłam do sklepiku i rezultat był taki że kupiłam:
roladę z owocami, rogaliki z budyniem, rogaliki z dżemem, bułki z serem:szok::szok::sorry:
Ł jak wrócił z pracy oczy zrobił jak pięć zł:szok: stół cały zastawiony pysznościami:-D Ale nie wierzy we mnie że podołam pokonać tę "kupę".A ja jakośnie mam wątpliwości:rolleyes::laugh2:

ccaroline85 lista świetna :-)

xXxIzuLQaxXxna ból głowy to jedynie właśnie Apap.ALe dla mnie osobiście za słaby,nawet nie biorę, więc jak przychodzi ból to leże i przeczekuję aż przejdzie.
Co do oliwki, to ja też używam teraz i używałam w pierwszej ciąży, jest świetna, jedyny minus to to że trochę trzeba czekać zanim się wchłonie. Zapach faktycznie śliczny, jak go kupiłam to mi się przypomniało jak Igorka smarowałam nią jak był tyci tyci.

Rostępów na rzuchu nie mam troszkę tylko nad pępkiem. Za to na piersiach i na udach wylazły:wściekła/y:Zobaczymy jak to będzie po tej ciąży.

kamikaa musi być Ci trudno:-(Trzymaj się jakoś

Pozdrawiam:-):-)
 
Do góry