reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja tez pilam magnez rozpuszczalny cytrynowy czy pomarancowy :-) chcialam go pic a nie lykac bo byl dobry w smaku lekarz mi nie zabronil nigdy :no:;-)

a co do mojego wkretu :-) no jakos sie nie moglam powstrzymac moj tak czesto mi kladzie lapki na brzuszek jk leze hehe ale juz go nie wkrece bo potem minie uwierzy jak dzidzia bedzie sie naprawde ruszala ;-)

kamikaa spokojnie mi tez sie wydaje ze to od braku magnezu:tak: :tak:my tak juz mamy jak ostatnio to zapamietalysmy a cos sie z dzidziom stalo to tak wlasnie sobie tlumaczymyze to taki znak, ja mialam schize ze jak mi wyskakiwal pecherzyk na wardze od wewnatrz to np bylo tak przed spodziewanym okresem i zawsze wyskakiwal jak test pokazywal negatywny a jak pokazal pozytywny to nie wyskoczyl:-D no i potem sobie wkrecalam bo wyskoczyl jak mialam plamienia potem zniknal i teraz niedawno znow przylazl ale u gina bylam akurat po tym moim wyskoku na basenie ;-) i dzidzior zdrow jak ryba wiec spokojnie :tak: pewnie mi tez cos brakuje ze mi to wyskakuje ale zawsze go pogryze i znika :-D

ide lulac bo jutro musze zaniesc rano to ekg holtera do osrodka i do pracy migusiem :tak: buziaki kobitki i milych snow ;-)
 
reklama
Czytam i ogladam usg z kolejnych tc i wow jakie to piekne tak kolo 20 -25 tc :) potem 31-37 tc jejku kiedy to bedzie :)
Slucham starej muzy
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=7g8uHOh0v0E"]YouTube - Universe & Beata Kozidrak - Tyle chciałem Ci dać[/ame]
Ach jakie to stare i piekne :)moze smutne ale to uwielbiam
 
Hej

A ja ostatnio ucinam sobie dzienne drzemki z moim synem i potem spac w nocy nie moge :)
Postanowilam troche poczytac i sie doksztalcic i tu juz 24.

Co do magnezu to ja tez biore juz bo zaczely mnie lapac skurcze w nogach ale kupilam w tabletkach bo w aptece nie bylo magnezu w tabl. musujacych do rozpuszczania tylko takie laczane magnez i multywitamina itd, myslalam ze to wogole nie ma ale pewnie tylko w tej aptece nie bylo. Wole taki do picia niz te tabletki. Musze poszukac.

A moj dzis kopie juz jak szalony. Serio. Az sama jestem w szoku ze jest juz tak aktywny. Dzis czulam go jak trzymalam reke na brzuchu. Az sama bylam zdziwiona bo z Bartkiem duzo duzo pozniej poczulam takie ruchy. Moze jakies szalone dziecie mi sie szykuje :-) Jakby to starsze bylo spokojne haha ;-)

Matko jak ja pomysle jaki meksyk bede miala w domu z ta dwojka przez pierwsze miesiace to mi slabo. Dobrze ze mam jednych i drugich dziadkow na miejscu , inaczej bym juz zaczela siwiec ;-)Ja nigdy nie bylam typem matki polki a teraz prosze , dwojka dzieci , maz i domek z kominkiem haha. Kto by pomyslal :tak:
 
Buszowalam i to znalazlam i nie moge sie napatrzec :) jakie one kochane sa te malenstwa :)
Lzy mi leca po policzku tak bardzo chce moje :)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=62g9mpRKseE&feature=related"]YouTube - Narodziny Zosi R[/ame]
 
hello przed praca :) ja juz nie biore samego kwasu foliowego tylko od prawie 2 miesiaca biore witaminy z kwasem foliowym tzn on jest w ich skladzie :tak: a sam kwas foliowy lekarz mowil zebym odlozyla jak biore witaminy

lece do pracy milego dnia dziewuchy moje ;-):-)
 
Cześć, ale naklikałyście!!:-D

Słodki ten filmik o narodzinach! sliczna dziewczynka!

Jejku...mnie od dwóch tygodni jak wstaję to boli potwornie głowa! Już mam dosyć!

Dzisiaj sama w domku(synek do przedszkola, oczywiście z rykiem) mąż pojechał w delegację, ale wróci kolo 19-20...
Muszę się wybrac i mu prezent kupić, bo jutro imieniny Tomasza;-)
A najgorsze jest to, ze moja cuuudowna firma nie wyplaciła mi jeszcze pensji za sierpień!!:wściekła/y: A dzis mamy już 21 września:wściekła/y::wściekła/y:

Milego dnia wam życzę!
 
Dobranoc dziewczynki!
Prosze trzymać za mnie jutro rano kciuki, bo mam wizytę.
Co prawda bez usg, ale chyba to jakoś przeżyję :-D
Kciuki zaciśnięte:tak: Daj znac jak wrócisz:tak::-)

Buszowalam i to znalazlam i nie moge sie napatrzec :) jakie one kochane sa te malenstwa :)
Lzy mi leca po policzku tak bardzo chce moje :)
YouTube - Narodziny Zosi R
O ja... jaka słodka dzidzia:-) Piękny filmik az mi łezka poleciała:-) Jak ujrzałam tylu znajomych skakających pod szpitalem:tak::-)

Dziewczyny, czy wy jeszcze bierzecie kwas foliowy? Ja zdecydowałam się kontynuować jego łykanie jeszcze przez miesiąc ale czy to na pewno jest wskazane?
Proszę o radę.
ja bralam kwas foliowy przed zajściem w ciążę i na początku ciąży:tak: Potem lekarz przepisał mi feminantal 800 i powiedział, żeby kwas foliowy odstawic bo to już jest w witaminach:tak: A teraz biorę już feminantal 400 + DHA czy jakoś tak:tak::-)

hello przed praca :) ja juz nie biore samego kwasu foliowego tylko od prawie 2 miesiaca biore witaminy z kwasem foliowym tzn on jest w ich skladzie :tak: a sam kwas foliowy lekarz mowil zebym odlozyla jak biore witaminy

lece do pracy milego dnia dziewuchy moje ;-):-)
Nie przemęczaj się zbytnio Kochana, przyjemnej pracy:tak::-)Wracaj szybko do nas na forum:-)
 
I co się denerwujesz?
A jeśli w jakiś sposób moja odpowiedź-porada zbulwersowała Cię to przepraszam, jednak na forum każdy może wyrazić swoją opinię. I czy zawsze muszą to być ochy i achy?


Owszem - jutro idę do lekarza, ale kaszel zaczął mi się w piątek po południu (...) a ja nie będę się męczyć tym coraz gorszym kaszlem.

Nasza służba zdrowia jest jaka jest, jednak wieczorami i w weekendy tez można uzyskać poradę lekarską.

Mam nadzieje, ze już się dobrze czujesz!
 
reklama
cześć marcóweczki - własnie wczoraj dowiedziałam się że przyjście mojego maleństwa jest planowane na 31.03.2010 więc zapisuję się do was :-):-):-) i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swego grona :-):-):-)
z powodu ciąży jestem bardzo szczęśliwa tylko nie mam za bardzo czasu żeby tym szczęściem sie napawać. :zawstydzona/y:
Wróciłam do pracy po ostatniej ciąży (a że to było niedawno) to trochę mi cięzko z małą Karolką która obecnie adoptuje się do żłobka, wychodzą jej zęby i tatuś uczy ja noszenia na rączkach oooo1!!!!!!
I oto cały mój świat - mamy jeszcze psa którym trzeba się zajmować czasem więcej niż dzidzią :cool2::cool2::sorry::sorry:
Bedę wpadać do was jak najczęściej, ale wybaczcie mi proszę jesli nie zawsze będę na bieżąco :sorry:
Ruchów jeszcze nie czuję a widziałam że niektóre z was już czują albo prawie czują - sama już się nie mogę doczekać :-D:-D:-D takie to fajne uczucie :tak::tak::tak:

No nic życzę wszystkim miłego wieczorku i do następnego zobaczenia - nagle poczułam chęc na dżem truskawkowy i śledzie więc lecę do lodówy bo zaraz język mi ucieknie - wiecie gdzie :-D:-D:-D

Witam :):*

Dziewczyny, czy wy jeszcze bierzecie kwas foliowy? Ja zdecydowałam się kontynuować jego łykanie jeszcze przez miesiąc ale czy to na pewno jest wskazane?
Proszę o radę.

Ja biore. Bo jak wyszłam ze szpitala to lekarz mi kazał jeść kwas fopliowy a witaminy narazie odstawić. Ale może dziś się to zmieni :) Ide na kontrole to się dowiem co dalej :) I zobaczę moją dzidzie! :):*
 
Do góry