reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hello :-)

Izulqa. a od czego ci to dziąsło spuchło?

Igi, gratuluję udanej wizyty :tak:. A co to się działo przy porodzie, że się tak zraził?

Mój był ze mną w poprzedniej ciąży tylko na USG połówkowym. Z reguły chodziłam na wizyty w czasie jak on był jeszcze w pracy. Przy porodzie miał być, ale tak wyszło, że w końcu nie był. Jak przyjechaliśmy do kliniki wieczorem, to prawie nie miałam rozwarcia i położna stwierdziła, że dzisiaj nie urodzę i wysłała m do domu ;-). A tak na prawdę to nie mieli za bardzo miejsca, bo w sali przedporodowej leżała jedna dziewczyna po porodzie i ja z nią, więc m nie miałby się gdzie podziać za bardzo. Urodziłam o 5 rano :tak:
 
reklama
Witam mamuśki :)

co do obecności męża na wizycie u ginekologa, mój chętnie idzie w szczególności na te z badaniem USG, ginekolog już go zaprosił za miesiąc. Przy pierwszym porodzie był przy mnie przez cały czas (14 h rodziłam) po urodzeniu również prawie cały czas był koło mnie i Dawidka. Przy kolejnej dzidzi też chce być, ale nie wiadomo jak to się potoczy, przecież będzie ktoś musiał zostać z synkiem, ale jeszcze zobaczymy :)
 
No to gratulacje !!!!! Ja dziś też mam pierwszą wizytę u lekarza i choć 5 testów jest pozytywnych to wciąż czekam na potwierdzenie przez lekarza, że mogę już się cieszyć w 100% :) Jeszcze raz gratuluję !
 
Nadal objawów innych niż delikatne pobolewanie brzucha nie mam;) W poniedziałek (5,2dn) na usg widziałam jedynie 4mm pęcherzyk ciażowy. Za tydzień znowu wizyta lekarska.
 
Generalnie bole moga łączyć się z powiększaniem macicy, ale owszem bolesne mogą być zwiastunami czegoś niedobrego. Lepiej obserwować te wszystkie objawy.
 
Powiedziała mi że jeśli boli z boku (wiecie tak jakby jajniki) to jest OK - bo to znaczy że macica sie rozciaga.
Ale jeśli boli z przodu - tak jakby bóle menstruacyjne tylko takie pulsacyjne (czyli boli - za chwile przestaje i znowu boli) to należy jak najszybciej udac sie do ginekologa - a jeśli nie możesz od razu to zażyć nospe i zadzownic do lekarza...

Nie chce panikować ale mam za sobą dwa poronienia i tym razem dmucham na zimne wiec i wam pisze czego sama sie dowiedziałam
 
Cześć dziewczyny :)
Mi według tych programów wychodzi dziewczynka zobaczymy na ile są sprawdzalne :) Mam już dwóch chłopaków wiec byłoby jak znalazł :)
21 sierpnia wyjeżdżam na Majorke i juz zaczełam sie stresować, raz ze tam świńska grypa a ona podobno niebezpieczna zwłaszcza dla ciężarnych a dwa dziś zamach bombowy był, no mam juz stresa strasznego.
 
Hej dziewczynki :)
jak sie z rana czujecie?
ja od razu po przebudzeniu zjadlam serek i poki co nie ma mdlosci.

Karinka mam to samo co Ty. musze czesto jesc bo zaraz dopadaja mnie mdlosci.

Co do porodow rodzinnych.. nie wiem co na to moj Karol. zobaczymy. porozmawiam z nim na ten temat.
Co do wizyt, to chce byc na kazdej. :-)
 
reklama
Hej mamusie,ja nie wyspana:wściekła/y::wściekła/y:,bo Jul całą noc się dusił,tak go ta angina męczy i o 5:30 inhalacje mu robiłam a później do naszej doktorki idziemy,bo leki nie skutkują.Z łóżka Olek mnie przed 9-tą zwlókł,bo ze spółdzielni wodę spisywali:baffled:.
Zmęczona na maxiora,2 tosty wepchnęłam w siebie żeby pod Folik na pusto nie być,bo zamuli.
Co do wizyt to z M to jak z Olkiem byłam w ciąży to razem chodziliśmy do gabinetu i na kasecie od 8-go tygodnia go mamy:tak: a z Julem to sama chodziłam,bo M przestał przepadać za moim ginem:-p.
 
Do góry