reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Kurcze wreszcie doszlam do konca.Ja mieszkam w Chicago i gdy wy wstajecie ja ide spac.potem rano 2h czytam wasze posty.

U mnie spokojnie,bez mdlosci,tylko ciagle zmeczona jestem.

Co do ciuchow to po moich maluchach wszystko rozdalam zreszta rodzilam je w Polsce i raczej nie bralabym ich. wiec wszystko musze kupic od nowa.Tylko tu nie problem .Na outletach za 100$ masz z dwie siatki ciuchow.Zreszta mysle ze rodzinka tez sie postawi.Podobnie z ciazowymi tu wszedzie pelno no i ceny nie powalaja z nog.

Co do plci to ze starszymi dziecmi wiedzialam od poczatku ,tzn intuicyjnie. pomimo ze z corcia wszyscy wmawiali mi z meza rodziny ze syn bo tam sami synowie:) Teraz nic nie czuje.Moze dlatego ze mam juz corke i syna takze teraz wszystko jedno. Oczywiscie kazde z dzieci chce po swojemu.Corka siostre a syn brata. Wiecie nawet nie spodziewala sie ze maluchy tak beda sie cieszyc, corcia tylko chodzi i glaska mnie po brzuchu ,a syn tylko gdy wojuje uspakaja ja i mowi ze teraz musza byc grzeczni bo baby bedzie sie denerwowalo:) Kochane maluchy.I oczywiscie wszyscy naokolo wiedza juz bo musialy sie pochwalic:)

Kurcze ja u lekarza bylam dwa tygodnie temu a nastepna wizyta dopiero za dwa tygodnie.Chyba sie nie doczekam kiedy zobacze moja kruszynke.Teraz tatus tez pojdzie bo ostatnio musial zostac z dziecmi.Tez nie moze sie doczekac.

Ale sie rozpisalam.
 
Witajcie:)
Jestem tu nowa, zalogowana dzisiaj.
Bardzo zaintersował mnie ten wątek, bo właśnie z mężem staramy się od niedawna o dzidzię:)
Starania rozpoczęte niecały miesiąc temu.
Dzisiaj mija drugi dzień od spodziewanej @. i jak na razie jej nie widać- OBY TAK DALEJ!!!:))
Jakiś tydzień temu robiłam sobie pierwszy test, z nadzieją, że już cos wykaze- jednak wynik byl negatywny. Ale tlumacze sobie, ze to moglo byc jeszcze za wszesnie...?
Teraz, gdy @ sie nie pokazuje, kupilam juz drugi tescik i zamierzam zrobic go jutro rano.
Kurcze, juz nie moge sie doczekac!!
Trzymajcie kciuki, albym mogla zobaczyc upragnione II kreseczki:)))


trzymam kciuki kochana......!!!!!!!!!!!

i ja dolączam do Was :) mi wychodzi ze jestem w 3 tyg ciazy : dzisiaj zrobilam test i jedna kreska tez jest blada ale to dlatego ze tak wczesnie, dzwonilam do mojej ginki kochana kobieta!!!!!!!!!!!!Mam juz starszego synka ma 9 miesiecy i bardzo pragnelismy drugie a teraz jest wielko szok!!!!!! i strach hehe. Ale moj maz mowi ze wszysko bedzie cudnie :) Ja robilam moj pierwszy test w sobote....bo moj mial urodziny i miał byc prezent jak cos a to bylo dwa dni przed spodziewana @ i tez wyszedl negatywny......i to napewno dlatego ze za wczesnie zrobiony....bo poprostu jedne maja nizsza prolaktyne dlatego nieraz test nie wykrywa tak szybko! ja jutro tez testuje 2 raz sory 3 ale jestem pewna ze jestem w ciazy,.....moje objawy to takze
bolące sutki
sennosc
zaparcia
no i oczywiscie brak okresu juz 3 dni hihi :)

Pozdrawiam Was kochane!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jeżeli chodzi o przemianę materii, to ja zaczęłam pić zieloną herbatę i naprawdę mi pomaga. Ale kupiłam sobie z pigwą, to jest nawet smaczna, bo normalnej to bym nie dała rady wypić:baffled:.

U mnie od wczoraj nasiliły się mdłości, ale narazie (odpukać) nie wymiotowałam i mam nadzieję, że tak zostanie do końca;-)
Bóle podbrzusza już mnie praktycznie nie męczą, czasem tylko coś poczuję, a dzisiaj to już totalnie nic. No a piersi nadal wielkie, napompowane i bolą jak cholera:baffled: No i będę musiała już się zaopatrzeć w nowe staniki, bo moje już się nie nadają.

W piątek mam wkońcu pierwszą wizytę u ginekologa i modlę się, żeby wszystko było w porządku.
 
Witam ! to i jak dolączam!!!!!1
Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie I I !!!! obliuczyłam w internecie ze termin mam na 28 marca!!!!!!!! mam starszego synusia który ma 9 miesięcy więc bedzie 1.5 roku roznicy i takiej wlasnie chciałam.....tylko sie boje strasznie hihi ale moj maz uspokaja nerwy :)))))))
Narazie moimi objawami jest brak okresu bolące piersi i czeste bsiku koloru pomaranczowego wrecz :):):):)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)
 
a macie zaparcia?? co jest dobre zeby ich nie bylo?? jem joguty ale gdzies mnie nie rusza. a z poprzedniej ciazy az sie hemoroidow nabawilam
Ja trochę miałam , ale zawsze staram się jeść 1,2 jablka dziennie:-)

dziewczyny odebrałam dzis wyniki kolejnej bety po 48 godzinah wzrost z 833,5 na 1872,0 czyli wynika ze prawidłowo :)
Ide sie zaraz prysznicowac i szykowac do lekarza trzymajcie kciki zebym zobaczyla juz fasolke :)
Gratuluje wysokiej betki:-) kciuki trzymam nadal;-)

Kurcze wreszcie doszlam do konca.Ja mieszkam w Chicago i gdy wy wstajecie ja ide spac.potem rano 2h czytam wasze posty.

U mnie spokojnie,bez mdlosci,tylko ciagle zmeczona jestem.
Kurcze ja u lekarza bylam dwa tygodnie temu a nastepna wizyta dopiero za dwa tygodnie.Chyba sie nie doczekam kiedy zobacze moja kruszynke.Teraz tatus tez pojdzie bo ostatnio musial zostac z dziecmi.Tez nie moze sie doczekac.

Ale sie rozpisalam.

Ja też jestem ciągle zmęczona a zwłaszcza rano, wtedy jestem nieprzytomna:rofl2:
Ja w piątek mam wizytę u ginka, jadę też z M, ale on chyba nie wejdzie:eek:Chyba się trochę boi żeby i jego nie badali:laugh2::laugh2:;-)
 
Witam ! to i jak dolączam!!!!!1
Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie I I !!!! obliuczyłam w internecie ze termin mam na 28 marca!!!!!!!! mam starszego synusia który ma 9 miesięcy więc bedzie 1.5 roku roznicy i takiej wlasnie chciałam.....tylko sie boje strasznie hihi ale moj maz uspokaja nerwy :)))))))
Narazie moimi objawami jest brak okresu bolące piersi i czeste bsiku koloru pomaranczowego wrecz :):):):)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)

Witaj!!
Gratuluje serdecznie no i masz taki sam termin jak ja na 28 marca:)
 
reklama
No wlaśnie o to mi chodziło. Słyszałam ze niektórzy w czasie ciązy co miesiąc w dniu kiedy miał być okres mają bóle brzucha jak na @ i plamienia. Ale lepiej spytaj się swojej położnej:)
 
Do góry