reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

:-Dwlasnie sie dopatrzylam ze jest 17 dziewczynek i 16 chlopcow, prosze jak panowie panie doganiaja ;-)
 
reklama
Hej :)

Gratuluje mamusiom które znają płec dzieciątka :) Faceci doganiają hehe Ja dzisiaj zadzwoniłam do poradni kardiologicznej i przedstawiłam babce moja sytuacje...Byłam przygotowana na czekanie do grudnia albo i dłuzej bo przeciez kontrakty sie kończą itd a ona mi mówi że mam przyjechać jutro o 9:00 i bede przyjęta bez kolejki. Heh jednak gdzieś szanują kobiety w ciązy:-) Już zaklepałam sobie też wizyte u okulisty bo musze miec zaświadczenie że moge rodzić naturalnie.
Zadzwoniłam dzisiaj do ZUSu bo potrzebuje kase i nie wiem kiedy mi wyślą. No i dzięki Bogu dzisiaj moje pieniązki wyszły od nich i dojdą w piątek :-) będe miała zapłacowe zaległe L4 wiec aaaaaa piękna kasa powinna być :-)
Ide zoapiekować sie moim chorym mężem. A chory facet to jakas tragedia w domu. A ma tylko katarek ;-) ah Ci nasi mężczyźni...
 
Witam Was dziewczynki!
Wczorajszy wieczór miałam potworny, zaczełam krwawić i pojechałam do szpitala. Okazało się że mam twardy brzuch i że mam skurcze i przez to te krwawienia.
Dziewczyny jak ja się bałam że coś się stanie z maleństwem....:sad::sad:
Dostałam Nospę i duphaston, mam leżeć dwa dni:sad::sad::sad:Masakra mówię wam:no:
Kochana zdrówka!! Leż i wypoczywaj i wykorzystuj wszystkich wkoło:)

Tak z dzidzią ok, serducho bije:tak::-)

Aha dowiedziałam się przy okazji, zupełnie niespodziewanie ,że to CHŁOPIEC!!!:szok::szok:
SUper!!!:-D:-D:-DGratulacje!!:-)

Hello :-)

Byłam na USG i jednak będzie SYNEK! :-D
WOW:) Następny chłopaczek:) Wspaniale:):-D Gratulacje!!:-)

Która jeszcze chętna na chłopca :D i będzie porówno dziewczynek i chłopców :-):-):-)
Ja!!! Ja!!! Ja!!!:tak::-D Jutro na 11 ma usg i dowiemy się kto tam u mnie mieszka:tak::-)


Co do hemoroidów to ja chyba mam. Ale mnie nie bolą ani nie krwawię z tego miejsca. Wyczuwalny jest tylko przy odbycie. Na razie nic z tym nie robię. Po porodzie zacznę używac znów masci na hemoroidy. Wczesniej stosowalam i super efekt:tak: Ale teraz znów wylazło..
 
Dziewczyny dzis w Pytaniu na śniadaniu na dwójce bedzie o USG 4D i innych i o filmikach. Możecie posłuchac. Sama jestem ciekawa i czekam na ten materiał przy sniadanku w lóżku:)
No i co ciekawego powiedzieli?

A u nas śnieg!! :-D JUPI mialam latwiej z zaprowadzeniem Olka do przedszkola hehe
a teraz mam pod opieka 3 latka od szwagierki, jeju jaki on grzeczny:blink:


dobra ide ogladac Pytanie na sniadanie....

kurcze cos mi sie zrobilo z polskimi znakami hmmm i y i z mam na odwrot... jak to zmienic?
Prawy ctrl+shift i masz z głowy "klawiaturę programisty" - to częsty efekt dziecięcych działań na kompie :-D

Witam Was dziewczynki!
Wczorajszy wieczór miałam potworny, zaczełam krwawić i pojechałam do szpitala. Okazało się że mam twardy brzuch i że mam skurcze i przez to te krwawienia.
Dziewczyny jak ja się bałam że coś się stanie z maleństwem....:sad::sad:
Dostałam Nospę i duphaston, mam leżeć dwa dni:sad::sad::sad:Masakra mówię wam:no:
Gratuluję chłopca i trzymam kciuki żeby nic się nie powtórzyło!!!

Hello :-)

Byłam na USG i jednak będzie SYNEK! :-D

Gratulacje!

Sąd zdecyduje o życiu rocznego dziecka- Onet.pl - Wiadomości -04.11.2009

czytałyście? cos strasznego....az mnie scisnelo w srodku.....:((((((((((

Straszne! Nie umiem zająć stanowiska w takiej sprawie :-(

:-Dwlasnie sie dopatrzylam ze jest 17 dziewczynek i 16 chlopcow, prosze jak panowie panie doganiaja ;-)

Fiu fiu fiu a i dziewczynki mogą się "zmienić" w chłopców - częstsze są takie pomyłki niż te w drugą stronę...
 
blueberry gratulacje, a wcześniej miała byc dziewczynka, czy nie wiadomo było?
A ja mam dopiero usg za tydzień, 13 w piątek, ale o 14:)
Czytałąm ten artykuł o tym chorym dziecku, takie maleństwo, a tyle już musi cierpieć
 
NO TO CHYBA MAMY REMIS BO U MNIE TEZ SYNEK NA 100% !!!!Więc chyba 17 chłopców na 17 dziewczynek na razie:tak:Bylismy dzisiaj rodzinnie na USG i lekarz oświdczył mojej córci ze bedzie miała braciszka. JAjeczka i siusiak baaaardzo wyraźne hehehe:) Julcia orzekła od razu ze jak brat to bedzie Wiktor:) To imię jej przedszkolnej miłości:) Aha-maleństwo waży 514 g. Wow! Nie spodziewałam się ze aż tyle i z usg termin wychodzi ok. tydzień wcześnijej bo na 8 marca.
Ale jestem happy!!!!:-D
 
ale fajnie:))) no i mała tez wybrała bardzo ładne imie:)) bedzie jej sie dobrze kojarzyc:)))

tez musze mojego brzdaca zabrac na usg..niby zawsze przynosze nagrane na plytke do domu, ale to nie to samo co na zywo:D
 
reklama
wiolonczela42 - kolezanka moja poszła do apteki i poprosiła maść na hemoroidy, którą można w ciąży stosować. Jej pomogło i nie było problemu. Jak chcesz to zapytam o nazwę, ale ona rok temu rodziła, wiec nie wiem czy bedzie pamiętac:-p
 
Do góry