reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam marcowe mamusie:-) Ja mam termin na 1go, teraz jestem w 22tyg. i 2 dn. i mam do Was pytanie: Jak się ma Wasza waga w ciąży? ile od początku przybrałyście? Pytam, bo się wczoraj zaniepokoiłam - moja gin mnie nastraszyła obrzękamii leżeniem jeśli nadal będe tak tyć.. A zła jestem cała, bo się nie obżeram i nie wim o co chodzi...tłumaczyła, że woda gromadzi się miedzy tkankami zamiast w nich i stąd prawdopodobieństwo obrzęków. Mam nie stać długo, nie zginac nóg kiedy siedzę, spać z nogami do góry i tylko na bokach - nie wolno na wznak - nie dosalać i stosować ogólną dietę niskosodową... - kurcze, ale we wszystkim teraz prawie jest sól, w chlebie, serach, wędlinie... - znaczy, że zostaja mi warzywa i owocki:szok: Bardzo Was proszę, jeśli chcecie i mozecie podzielcie się wiedza na ten temat bo zaczynam schizować z lekka...
pozdrawiam w deszczową środkę...
 
Jak u was samopoczucie? Mnie zaczynają boleć plecy przy leżeniu, muszę się co chwilę przewracać z jednej strony na drugą, podobnie miałam z Dawidkiem.

Ja właśnie też mam problem z plecami... Zanim zasnę to się kręcę na wszystkie strony... a potem się wkurzam i nie mogę wogóle zasnąć:eek: ehhhh a tu coraz gorzej będzie bo brzuszek coaraz większy

A z jakiej dzielnicy jestes??:-)

dziesiata a Ty?

Ja jestem z Czechowa:tak: Tak więc drugi koniec Lublina;-) Do jakiego lekarza chodzisz??? I gdzie rodziłaś pierwsze dziecko??
 
Ja właśnie też mam problem z plecami... Zanim zasnę to się kręcę na wszystkie strony... a potem się wkurzam i nie mogę wogóle zasnąć:eek: ehhhh a tu coraz gorzej będzie bo brzuszek coaraz większy
Nawet mi nie mówcie, ja się ruszać nie mogę :-(. Jak sobie pochodzę i postoję w kuchni, to potem nie mogę wstać z łózka.

Smartka, ja przytyłam jakieś 5 kg
 
ja mialam problemy takiej natury w pierwszej ciązy tylko zaczely sie okolo 7 miesiaca nagle przytyla strasznie napuchalm pojawilo sie bialko w moczu i wyladowalam w szpitalu.... ale to raczej wina wyzszego cisnienie.
co do diety to jadlam miesko gotowane badz pieczone w piekarniku z dodatkiem zół. twarogi itd bez soli.. chleba znikoma ilosc i oczywiscie ciemne.. no i oczywiscie owoce i warzywa...
to nie jest za najlepsze zarcie ale trzeba sie jakos dostosowac.
 
Witam marcowe mamusie:-) Ja mam termin na 1go, teraz jestem w 22tyg. i 2 dn. i mam do Was pytanie: Jak się ma Wasza waga w ciąży? ile od początku przybrałyście? Pytam, bo się wczoraj zaniepokoiłam - moja gin mnie nastraszyła obrzękamii leżeniem jeśli nadal będe tak tyć.. A zła jestem cała, bo się nie obżeram i nie wim o co chodzi...tłumaczyła, że woda gromadzi się miedzy tkankami zamiast w nich i stąd prawdopodobieństwo obrzęków. Mam nie stać długo, nie zginac nóg kiedy siedzę, spać z nogami do góry i tylko na bokach - nie wolno na wznak - nie dosalać i stosować ogólną dietę niskosodową... - kurcze, ale we wszystkim teraz prawie jest sól, w chlebie, serach, wędlinie... - znaczy, że zostaja mi warzywa i owocki:szok: Bardzo Was proszę, jeśli chcecie i mozecie podzielcie się wiedza na ten temat bo zaczynam schizować z lekka...
pozdrawiam w deszczową środkę...

Witamy w naszym gronie:-)

Ja zaczęłam ciążę z wagą 63kg. Przytyłam 3kg, ale 2,5kg w ciagu miesiąca... Podobno w drugim trymestrze tyje się 0,5kg na tydzień.. Gin mi nic nie mówił, że za dużo. Powiedział tylko, że 3kg od początku, więc wszystko ok:tak::tak: Minęło 1,5 tyg. od wizyty, teraz nie wiem ile ważę bo moja waga jest stara i zaniża. Ale myślę, że znowu przytyłam, bo mam brzunio coraz większy. A jem wszystko i normalnie. Pewnie jak będzie coś nie tak, to trzeba będzie wprowadzić jakąś dietę..
 
reklama
Ja jestem z Czechowa:tak: Tak więc drugi koniec Lublina;-) Do jakiego lekarza chodzisz??? I gdzie rodziłaś pierwsze dziecko??

ja rodziłam na jaczewskiego a chodze do prof. Leszczynskiej. jestem zadowolona i z miejsca porodu i z prowadzacej chodz wiele osób ma do niej jakies ale...

a ty jakie masz plany co do porodu i kto ci ciaze prowadzi
 
Do góry