reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie dziewczyny.Ja wlasnie po prysznicu i z kawka w reku.Poczytalam was i chcialam sie piatkowo przywitac.Wiecie mam wrazenie ze odkad z wami klikam czas mi szybciej leci.Moja siostra sie smieje ze to juz nalog.Wstaje ja przy babyboom,kladzie sie spac ja znowu:-D:-D:-D
Ale chyba po prostu z wami jest milo i mamy podobne problemy wiec jestesmy jakby bratnie dusze:-D:-D:-D
A ja znowu , przeżyłam koszmar...byłam w nocy ( o 2) w szpitalu, bo znów zaczełam krwawić:-(z dzidzią w porządku, nic się nie odkleja, wody płodowe w normie, łożysko też...nie wiadomo od czego te krwawienia, już wszystkie możliwe lekarstwa biorę....normalnie za każdym takim krwawieniem zbliżam się do zawało serca:-(

Marti rzeczywiscie koszmarna noc.Ale sie nie denerwuj,bo sama mowilas zewszystko sprawdzone i jest ok.Napewno taka twoja natura,a skoro dzidzia rosnie zdrowo to znaczy ze je to nie szkodzi.Ale uwazaj na siebie i baby.

Ok znikam wyslac czerede do szkoly i zasuwam do pracy.Wpadne wieczorkiem kuknac co u was Milego popoludnia








 
reklama
ja niestety też jestem beznadziejna w szukaniu czegokolwiek w lumpeksach, a słyszałam, że fajne rzeczy można tam znaleźć, nie tylko ciążowe, ale też takie dla maluchów, nawet nie używane, z metkami...
może się przełamię i znów spróbuje wejść do jakiegoś?

To jeszcze ja.Kurcze u nas jest sporo lumpeksow,ale jeden jest zarabisty(sorki)
Tam ludzie kasiasci oddaja ciuchy,ale oni przyjmuja tylko te z najlepszymi metkami.Moje maluchy przez pare lat tam ubieralam.Kiedys 4 reklamowy kupilam za 80$ mialy ciuchow na cale lato.Maluchowi tez tam bede kupowac,bo corcia juz ma swoj guscik i tylko juz sama wybiera.Ale to male to narazie nie bedzie protestowac:-D:-D:-D
 
Ja juz nie raz zlapalam sie na czyms takim, ze przelatujac szybko wieszaki nic nie znalazlam na pierwszy rzut oka. Potem ide drugi raz luknac i juz coraz wiecej rzeczy w reku.
Wczoraj widzialam wlasnie fajoskie spodnie ciezarowkowe, ale coz... za duza ze mnie dziewczynka i jak bym usiadla to czuje ze peklyby mi w kroku :-D

porobie fotki to wstawie :-D

ja juz wiem, ze ciuszki dla swojego dziecka wlasnie tam bede kupowac, to jak mam za kaftanik czy taka bluze zapinana dac 20 zł to mi sie noz w kieszeni otwiera. A dziciaczek nie pochodzi w tym pewnie nawet 3 razy :)
 
dzwoniłam i okazało sie ze moj lekarz ma tygodniowy urlop:(
bole nie sa silne, to sa takie uciskajace klucia w dole brzucha ale tylko przy wiekszym ruchu.
sama nie wiem, moze to porpstu rozciagajaca sie macica a ja panikuje,
nie mam zadnych plamien, czesto jedynie chodze z moczem ale to wynika rowniez z tego ze bardzo duzo pije.
 
A ja własnie opędzlowałam dwa pętka kiszki ziemniaczanej:szok::-D Była taka pierna:-) Pychotka:-D
U mnie też pogoda cudowna ale podobno już po weekendzie taka nie będzie:baffled: A ja dziś miałam nieodpartą pokusę czegoś otrego...moze dlatego ze caly dzień na płatkach i jogurcie byłam no i zjadlam zupkę chińską..oczywiście vifon ostry :-) pychota

Co do lumpeksów ja nie mam daru szperania...po prostu nie umiem szukać jak coś wisi bezładnie na wieszakach czy koszach:baffled: a chciałabym ....bo wiem że czasem są zaj*** rzeczy na szperkach!!
A to ja nie wiedziałam, że my możemy jeśc te zupki vifonu :zawstydzona/y:Mi M zabronił a mialam taka ochote też na coś ostrego. No i przyszła do nas koleżanka i zobaczyła zupkę i ją zjadła:-:)-D

Ja juz nie raz zlapalam sie na czyms takim, ze przelatujac szybko wieszaki nic nie znalazlam na pierwszy rzut oka. Potem ide drugi raz luknac i juz coraz wiecej rzeczy w reku.
Wczoraj widzialam wlasnie fajoskie spodnie ciezarowkowe, ale coz... za duza ze mnie dziewczynka i jak bym usiadla to czuje ze peklyby mi w kroku :-D

porobie fotki to wstawie :-D

ja juz wiem, ze ciuszki dla swojego dziecka wlasnie tam bede kupowac, to jak mam za kaftanik czy taka bluze zapinana dac 20 zł to mi sie noz w kieszeni otwiera. A dziciaczek nie pochodzi w tym pewnie nawet 3 razy :)
Na takich właśnie "ciuchach" ja kupiłam spodnie ciążowe:tak: i to za 3zł:-D a dziecięce różne rzeczy były po 1 zł do 3 zł:szok::-D ale wtedy jeszcze nie kupowałam;-) Teraz jak pojadę do Olsztyna to znów tam wejde i kupie troszkę dla dzidzi:tak::-)
 
W Warszawie jest jeden swietny lumpeks.. znaczy taki ktory znam :-)
Naprzeciwko Sphinksa (dobrze napisalam?) w Centrum.
Taki czerwony.

musze sie tam wybrac kiedys. Moze w przyszlym miesiacu. Poluje na jakies fajne sweterki, w koncu w zime bedziemy musialy ogrzewac brzuszki :-)
 
agniesiak niew iem skad mam sluchawki moj tata kiedys przyniosl a skad ma to nie wiem :-) ale tak slucham co jakis czas ale serduszka nie slysze jeszcze a siedze tak z 5 minut i sie w slu****e ;-)

czarnuszka 4 misiac sie zaczyna od poczatku 14 tc a nie od 13... no bo przeciez jak sa trymestry to kazdy po 3 miesiace ... no i tygodnie tez skonczone tc. 13tc jak sie konczy to jest koniec 3 miecha zaczyna sie 14 tc i zaczyna sie 4 miesiac... pytalam lekarza np masz tez tutaj http://www.erodzina.com/forum/1-vt1632.html?start=0&sid=7437a587d7816768553a0e520b47a648
:-):-):-) Według tych wszystkich podanych tam informacji wychodzi mi początek 4 miesiąca:tak::-D:-D
 
A ja to jeszcze nigdy w lumpeksie nie bylam :-)
Kiedys kupilam Bartkowi taka paczke ubran markowych na allegro , fajnie wygladaly ale sorry one poprostu smierdzialy. Pralam je pare razy a dalej bylo czuc taki specyficzny zapach. To byl moj pierwszy i ostatni zakup.

missiiss1301 podobno takimi zwyklymi sluchawkami lekarskimi sie nie da tetna wysluchac , tym bardziej w tym okresie ciazy, ja tez mam sluchawki i w ciazy z Bartkiem z nimi siedzialam i wsluchiwalam sie i najlepsze ze bylam taka podjarana ze slysze tetno a to bylo moje wlasne bo w brzuchu jakas tetnica przebiega ( moja kolezanka jest lekarzem i miala dobry ubaw ze mnie )

Ja kupilam sobie ten detektor tetna plodu :) W sumie tez taka zabawka ale jak mnie zlapie jakis lęk ze cos jest nie tak to bede miala na uspokojenie :)
 
reklama
Witajcie kochane :)
Ach jeszcze nie ochlonelam ,powiem tylko usg genetyczne to cos pieknego czlowiek patrzy i nie ma dosc moglby tak caly dzien tam patrzec :)
No wiec od poczatku pojechalismy do kliniki i w koncu nasza kolej najpierw rozmowa wprowadzajaca i tutaj to usg wyglada tak 1 miedzy 12-14 tc
2 miedzy 20-22 tc bo wtedy mozna lepiej ocenic serduszko :)
No i sie zaczelo przez brzuszek wszystko bylo swietnie widac ,ja lezalam na lozku moj m siedzial w fotelu i patrzylismy na wielki ekran na scianie i nie moglismy sie napatrzec na nasze kochane malenstwo :) prawdopodobnie DZIEWCZYNKA
Wszystko jest na swoim miejscu
2 raczki
2 nozki
2 nerki
piekne serce
zoladek
mozg
brzuszek jest zamkniety ,kreglosop na miejscu i wszystko inne tez ,kosc nosowa bardzo widoczna co zmniejsza ryzyko zespolu downa :)
przeziernośc karku 1,8 mm :) jupiiiiiiiiii mielismy bardzo mila pania doc :) ,ktora tez powila ze jak juz robi te pomiary i fotki to tez nigdy nie ma dosyc bo zawsze musi uchwycic to najlepsze foto :) ponad godzinke moglismy patrzec na naszego skarba co tam wyprawia byla bardzo skoczna takie susy tam robila ze szok tylko hop i hop do gory ,machala rekami ,wiezgala nozkami :) widzielismy tez jak pije wody plodowe ,wszystko moglismy zaobserwowac jak polyka i td :) ach jestem cala pod wrazeniem a moj M to tylko odglosy wydawal wow ,wow :) i pytal caly czas czy to ,to to itd bo chyba nie dowierzal :)
Doc mowi ze mozemy byc szczesliwi bo wszystko jest prima :)
Mam fotki ,ktore zaraz wstawie :) mielismy tez 4 D ale jakos nie bylo fajnie widac bo moze jeszcze niunia za mala te czarno -biale lepsze jak narazie :) jak obserwowalismy ja w 4 D to jasne bardziej przypomnia juz niemowle ale na fotkach nie za specjalnie .

Za 6 tygodni idziemy raz jeszcze bo juz wtedy niunia bedzie wieksza i bedziemy mogli raz jeszcze popatrzec na serduszko i bardziej je wziasc pod lupe normalnie nie jest to konieczne ale skoro juz 150 euro zaplacilam i to jest w tym to czemu nie ,jasne ze pojdziemy :)
Przez chwile sluchalismy bicia serduszka ale doc mowi ze to badanie w 20 tc bedzie to dopiero bedzie bicie serduszka :) takze czekamy :)

Ach nie chcielismy z tamtad wychodzic no ale trzeba byc zadowolonym ponad godzinke patrzylismy na niunie :) maz mial lzy w oczach nie wspomne o mnie :)

Potem poszlismy na pyszny obiad i do miasta :) kupilam sobie majtki -spodenki takie juz wygodne i koszulki :) chce jeszcze spodniczke ale w H&M nie bylo ,tutaj jest taki jeden lumpex i nieraz juz mialam szczescie i cos tam wygrzebalam ale ostatnio ceny podniesli i jak mam dac za uzywane jeansy 25 euro bo H&M to ja za 50 mam nowe w H&M :)
ale tam maja wszystko dla dzieci takze bede miec juz gdzie sianko wydawac :)
Teraz jeszcze potrzebuje plaszczyk -kurtke na zime ,jakies 2 dlugie sweterki i wystarczy :)

Promieniuje szczesciem i dla takich chwil kocham zyc :)
Trzymam za was wszystkie kciuki i zycze tylko takich widokow i same takie wiadomosci :)
Teraz musze mala drzemke :)
 
Do góry