reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja to się najbardziej boję żeby z malutkim było wszystko ok,a poród jakoś przeżyję:tak:, gdybym wiedział że smyk jest bezpieczny to niech tam sobie jeszcze siedzi ile chce :tak:- no max do 3 miesięcy - bo trochę tęsknie za normalnymi ciuchami :-D.
 
reklama
biedna patinka :-( Kurcze - razem z MoniSkaBe trafily do szpitala, Monisia urodzila i wyszla a patinka wciaz sie meczy...
 
Witam sie kochane ;)

Ja już w domku z malutką :) Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek ;)

Ccaroline, dodaje foteczke, jakbyś mogła to wrzuc ją na liste rozpakowanych cieżarówek ;)
to pierwsze godziny życia malutkiej :)

Zaraz zabieeram sie za pisanie opowieści, o ile mała mi na to pozwoli ;]

Buziam!
Ale śliczna:-):tak::tak::tak:

Ja też nie chcę jeszcze rodzić, ale boję się porodu jak cholera:baffled:
I w przeciwieństwie do mareli mam okropną cerę:no: Ostatnie 2-3 tygodnie tak mi się przetłuszcza, że non stop się świecę i zrobiło mi się mnóstwo pryszczy:angry::angry::angry:
Zastanawiam się, czy mogę posmarować się moim kremem sprzed ciąży "Siarkowa moc", bo już mycie samym mydłem siarkowym nie pomaga...
 
no ja tez marze o ciuchach sprzed ciazy...ciagle łaze w tym samym chetnie bym załozyła swoje rurki hihi :)
a najbardziej marze o tym, zeby usnac na brzuchu :p bo ten lewy i prawy bok juz mi d** wylazi ;)
 
xXxIzuLQaxXx super że już w domku, mała jest śliczna :tak:

Sylviontko no to życze powodzenia :tak: oby okazało się że zaczynasz rodzić skoro takie masz życzenie :tak:

Ja też strasznie się nudze ;-) na forum coś mało się dzieje, weekendowe spowolnienie w pisaniu postów a akurat dzisiaj bym poczytała :-D ehhh ide pranko wstawić
 
Hej!
Jak spokojnie dzisiaj!
Pojechałam wczoraj do szpitala by sprawdzili co z tymi niby rozpuszczalnymi szwami, które nia miały zamiaru sie rozpuscić!Pani polożna byłalekko zdziwiona że 16dni po i dalej sa w stanie nie naruszonym:szok:! Zdjęłą a raczej wyszarpała bo lekko przerośniete były:wściekła/y:! Kontrolujcie sie dziewczynki same!!
 
fiolkowa mam podobny problem z pryszczami i przetluszcona cera... taki urok koncowki ciazy, po na szczescie wszystko wraca do normy.

Iza sliczne malenstwo. A wogole jak z mezem? I czy tatus dziecka wogole wybral sie mala zobaczyc?

Ja zaraz jade zawiesc Pata do tesciow na weekend to sobie troche odpoczne (czyt. posprzatam). Od kilku dni mialam takiego lenia ze nawet obiadow nie robilam. ALe dzis wyszlo wreszcie sloneczko i jakos mam ochote na porzadki.
 
reklama
dziewczyny po porodzie spanie na brzuchu tez nie wchodzi raczej w gre, jesli bedziecie karmic piersia, bo piersi sa duze i jest niewygodnie, poza tym mleko sie wtedy wiecej saczy i czasami boli takie lezenie na piersiach.
 
Do góry