reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
no i na mnie ciążowe są już za małe:zawstydzona/y:
chodzę codziennie w leginsach czarnych , które sie juz od góry zaczęły pruć :zawstydzona/y:a jak je daje do prania to chodzę w rajstopach grubych jak przedszkolak:-D:-D

także w kółko w tym samym..


moniska ja nie biorę rożka do szpitala ,bo na powrót będę miała nosidełko więc po co ten rożek


no rozmowy w toku lecą ide oglądać ..
 
no taki miekki rozek to wezme chyba. W szpitalu zawijaja w kocyk ale jak tak obsika to potem zlym okiem patrza jak sie chce na zmiane to wole sie nie prosic i miec swoj :-p

a suwaczki szwankuja mi od dawna - mam dwa i rozbieznosci sa od kilku miesiecy juz - ciekawe czemu :-D
wolalabym zeby nie mylil sie ten dolny :-p
MoniSkaBe - wiesz - czop moze odjsc jzu 2 tygodnie przed porodem. Z rozwarciem malym tez wiele kobiet chodzi. Grunt zeby wody byly to mozna tak jeszcze wytrzymac :tak:

Co do spodni to dziwna rzecz - mi spadaja :-D Moze za bardzo gumke poluzowalam. Znowu jak bardziej scisne to mi jest neiwyogodnie i to taka robota... no ale mam jeszcze na szczescie drugie (bez gumki) i w nich walcuje.

Kurcze - ale mam skurcze - niby niebolesne ale mocne. Brzuch jak skala... Ide legnac przed telewizorem :tak:

MoniskBe - dziek izaartykul - tego sie bede trzymac zeby nie dac sie zwariowac :tak:

"...Położne radzą, by przyjechać wtedy, gdy regularne skurcze pojawiają się co 4–5 minut przez co najmniej godzinę i trwają od 45 do 60 sekund. Pewną wskazówką może być rada, że do szpitala trzeba się wybrać wtedy, gdy skurcze stają się na tyle silne, że w ich trakcie nie będziesz w stanie rozmawiać..."
 
cos te suwaczki ze strony lilypie.com szwankuja. Na jednym u Myszy pokazuje ze zostalo 20 dni, a na drugim, ze 34 :-D


bo te suwaczki z BB pokazują 42 tygodni ciązy a nie 40

a co do chodzenia bez czopa to mozna chodzic ok 2 tygodni tylko trzeba uważac zeby sie bakteria zadna nie dostała. Mi przy skracającej sie szyjce gin ciagle kaze robic posiewy i sprawdza czy nie ma nic tam.
 
reklama
no taki miekki rozek to wezme chyba. W szpitalu zawijaja w kocyk ale jak tak obsika to potem zlym okiem patrza jak sie chce na zmiane to wole sie nie prosic i miec swoj :-p

a suwaczki szwankuja mi od dawna - mam dwa i rozbieznosci sa od kilku miesiecy juz - ciekawe czemu :-D
wolalabym zeby nie mylil sie ten dolny :-p
MoniSkaBe - wiesz - czop moze odjsc jzu 2 tygodnie przed porodem. Z rozwarciem malym tez wiele kobiet chodzi. Grunt zeby wody byly to mozna tak jeszcze wytrzymac :tak:

MoniskBe - dziek izaartykul - tego sie bede trzymac zeby nie dac sie zwariowac :tak:

"...Położne radzą, by przyjechać wtedy, gdy regularne skurcze pojawiają się co 4–5 minut przez co najmniej godzinę i trwają od 45 do 60 sekund. Pewną wskazówką może być rada, że do szpitala trzeba się wybrać wtedy, gdy skurcze stają się na tyle silne, że w ich trakcie nie będziesz w stanie rozmawiać..."

kurcze, a ja sama nie wiem kiedy mam jechac jak sie zacznie.
Mam juz to rozwarcie i w ogole do szpitala mam dobre 40 km, wiec boje sie ze dotre za pozno na znieczulenie :confused2:

Co do czopa to mozna lazic bez niego gora 2 tygodnie? czy nawet do porodu w terminie? :-D
nie wiem, pytam :-D
 
Do góry