reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
lekarz stwierdził ze jak w 38 tyg nie bedzie odwrócona to juz małe szanse ale poki co mam taki problem z hemoridami ze sikanie boli a co dopieroporód wiec moze dziecie wie co robic
Kochana idz do apteki i zapytaj o czopki dla kobiet w ciazy. Mi kiedys tesciowa przyslala i tam nie bylo przeciwwskazan do stosowania :tak:

A slyszalyscie o zabiegu odwracania dziecka przez lekarza? Ponoc rozne opinie o tym sa...

A ja zabije tych idiotow sasiadow - znowu muza napier***!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ciekawe jak Alex sie urodzi i bede go chciala np. na balkon wystawic na drzemke, a oni beda tak grac :angry:

A stado sloni z pietra wyzej okazalo sie stadem sloni z boku (te sciany tak dziwnie niosa huki). I to dziecko dzis rano zaczelo znowu walic mlotkiem w podloge, a przy kaflach to niesie jak jasna cholera! Ja myslalam, ze zawalu w lozku dostane, zerwalam sie na rowne nogi, brzuch stwardnial, koszmar!!!
Wiec im zapodalam jeden kawalek |Eminema na full i cisza :-D Ja sie staram nikomu nie zatruwac zycia i chce miec swiety spokoj!!! Ale w tym bloku naprawde mieszkaja takie buraki, ze rece opadaja :no:
 
Oj podziwiam. Ja sobie nie wyobrażam rodzić bez ZZO. Wybrałam szpital w którym nie ma z tym problemu i mam nadzieję że je dostanę. Gdyby nie świadomość, że mi ulżą w bólu to bym chyba już teraz spać po nocach nie mogła z obawy przed porodem, a tak jestem spokojniejsza:-)
 
reklama
Do góry