reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ło matko laski, zaczyna ze mnie lecieć takie brązowawe coś :szok: :szok: :szok:

normalnie, aż się spociłam z wrażenia :szok:

czuję dziś cały dzień duuuuży nacisk i takie jakby kłucie, no ale co??????

jeszcze 2 tygodnie muszę pochodzić!!
 
reklama
no, no dziewczyny - spokojnie :szok: ja mam termin na 14 marca i nie chce zostac tu sama :-D

Dobrej nocy zycze - bez skurczow i innych niespodzianek :-)
 
eee to może te bolesne wcale nie takie groźne skoro nie regularne :sorry:

no powoli zbieram się do łóżeczka, ah juro wizyta u gin..
 
ja od kilku dni mam skurcze i bóle jak na okres...ale czopa jeszcze nie widziałam...
jeśli będę tak jak moja siostra to przenoszę ciążę i pewnie około 20stego marca urodze a nie 10tego :sorry::sorry::sorry:
 
ło matko laski, zaczyna ze mnie lecieć takie brązowawe coś :szok: :szok: :szok:

normalnie, aż się spociłam z wrażenia :szok:

czuję dziś cały dzień duuuuży nacisk i takie jakby kłucie, no ale co??????

jeszcze 2 tygodnie muszę pochodzić!!


ja to brązowe miałam jak już wcześniej pisałam w 26 tyg. też się przestraszyłam heh i już chciałam na porodówkę jechać... ale to nic poważnego widać, wydaje mi się że to fragmencik czopa jeśli to galaretka i też zależy ile tego jest
 
jutro rano i tak mam wizytę w szpitalu, to im powiem o tym czymś...

kurde, pewnie ciśnienie mi skoczyło znowu, bo az gorąco :zawstydzona/y:

najgorsze jest to, że mąż ma znowu w delegację jechać w tym tygodniu, a tu takie rewelacje... wiem, że to coś brązowe może nic nie oznaczać, ale jednak mam kolejny powód do zmartwienia :-(

idę spać.
 
ja też juz spadam do łoża...oglądam panczenistki ale nie zachwycają...jednak wolę sport w wykonaniu mężczyzn...jest energiczniejszy :-D:-D:-D

dobranoc:sorry:
 
Super wiesci :) no to juz zaczyna sie na dobre :)GRATULACJE Ja wcinam tabsy od lakarza i spie tak jak kazala nic nie robie bo zbyt duzy wysilek moze tylko wzmocnic skurcze .lekarka mowi zeby tak jeszcze z tydzien i wtedy bedzie 37 skonczony :)
 
reklama
k_aralajna a jak wygląda ta schodząca skóra?

Czy schodzi płatami jak po nadmiernym opalaniu.....pozostawiając takie placki?

Czy może schodzi tak że czujesz rolowanie się pod palcami??

jak wygląda skóra jest blada czy zaczerwieniona?
 
Do góry