reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

31.01.2010 r.
Majka - 21:45, 2200g, 10 pkt, 47 cm
Zobacz załącznik 202314

Lenka - 21:46, 1990g, 9 pkt, 46 cm
Zobacz załącznik 202315

Miałam cc, ze względu na wysokie tętno Lenki. Oczywiście pod całkowitą narkozą. A póki co boli jak cholera... Obie leżą już w łóżeczkach, bo na początku Lenka byłą w inkubatorze, ale tylko jedną dobę.

Gosiu ogromne gratulacje dla ciebie i meza:tak: córeczki przesliczne,normalnie pozazdrościc tylko:tak: no to mamy srebrny medal:-D:-D:-D
 
reklama
kurcze Gosia - az nie wiem co powiedziec... :sorry2::sorry2::sorry2: oprocz tego, ze gratuluej Ci z calego serca :tak::tak::tak::tak:
a zastanawialam sie dzisiaj co u Ciebie i czemu z tej Zaspy sie nie odzywasz...
 
gosia rety jakie słodkie dwie córy , GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a to niespodzianka kto by się spodziewał :-D:-D:-D cieszę się że wszystko dobrze i zdrowe dziewczynki:tak::tak::tak:







 
reklama
jaka wiadomosc od Patinki :-D:-D
kurcze niby smieszne, a jakby bomba byla naprawde? to juz nie bedzie smieszne :confused:

Wiecie, z tą bombą to tylko z początku śmieszne. Moja koleżanka leży w tym samym szpitalu, co Patinka (ja tez tam bedę rodzić) i do tego jak był wcześniej zakaz odwiedzin i trzeba było na dół schodzić, by się z kimś zobaczyc, to przez tę bombę to teraz nikogo nie wpuszczają nawet na dół, paczek nie wolno przekazywać, nawet takich z jedzeniem (na śniadanie i kolację daja tylko chleb z masłem), a do porodów rodzinnych wszystkich rewidują:wściekła/y::szok::szok:

koza - mega gratulacje - ty to ejstes - potrafilas sie sprezyc i wziac do roboty - ja tez musze a cholera nie umiem :-( Potem siedze po nocach... :dry:

he he to masz tak jak ja, widać to jakaś belferska przypadłość;-)

gosia SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!! JAKIE ŚLICZNE TE TWOJE SZCZĘŚCIA!!!

ionka trzymaj się dzielnie Biedactwo, nie martw się wszystko będzie dobrze:tak::tak:
 
Do góry