reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kurcze, ale się rozpisałyście:-D
Witam nowe marcóweczki!!
Kingusia, ty się nie zamartwiaj tylko się ciesz! Naprawde dziecko to niesamowity skarb!! I zawsze będzie Twoje i nikt tak cię w życiu nie bedzie kochał!! Chociażby dlatego warto!:tak:

Gosiagro.....przykro mi.....mnie też to niestety spotkało 4 miesiące temu....Trzymaj się cieplutko!

Nicola, bardzo się cieszę, że widziałaś już dzidziusia i serducho!!:tak:

Co do syfów mi też zaczynają się pojawiac....:baffled:
 
reklama
Witam mamusie :) i ich fasolki, u nas dziś pogoda pochmurna, a ja znowu mam lenia, nic mi się nie chcę. Dziś mija 7 lat odkąd poznałam mego męża, fajna rocznica, więc trzeba by było jakąś fajną niespodziankę zrobić :) może jakieś ciacho (a tak pro po poznaliśmy się przez internet).

Tak sobie siedzę i przyszło mi do głowy, że rok temu siedziałam z wielkim brzuchem i czekałam na Dawidka, okropny czas był wakacji, dla mnie ciężarnej, gorąco, ciężko i opuchnięta byłam, myślę sobie, że teraz będzie łatwiej, czeka nas zima, może być trudniej z ubraniem się, ale czas pokaże.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Gosiagro taka bardzo mi przykro...

Co do bóli w krzyżu, to ja mam okropne, czasem przechodzi mi ten ból aż do kości ogonowej i w uda. Ale może to dlatego, że mam tyłozgięcie macicy i wtedy właśnie bardziej boli w krzyżu.

Oprócz tego wczoraj strasznie drętwiały mi nogi, dzisiaj jeszcze też ale nie tak bardzo. Zadzwoniłam do lekarza i kazała mi wziąć odrazu magnez 2 tabletki naraz. Mój wcześniejszy gin nie kazał mi brać magnezu, a wydaje mi się, że to własnie przez jego brak tak się dzieje. Dobrze że zmieniłam gina:tak:
 
dziewczyny ledwo nadążam z czytaniem postów:-)

gosiagro współczuję i trzymam kciuki za ciebie:-(

sylvi przetrzymasz wszystko, byle tylko maluszek był zdrowy:tak:

w nocy nie mogłam spać, bo miałam istne piekło z komarami, hehehe ale najbardziej pożarły M:-) (może jeszcze jest jakaś sprawiedliwość na świecie)

zastanawiam się czy jestem normalna, bo jeszcze nie miałam bliskiego spotkania z muszlą klozetową, a może coś jest nie tak?
 
reklama
ja tak się wkradłam do Was z lutówek 2009:tak: moja ciocia ma termin na koniec marca lub początek kwietnia..jutro idzie do gina to się dowie..namówię ja żeby do Was dołączyła:tak:
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki i życzę pieknych i spokojnych dziewięciu miesięcy:-)
 
Do góry