reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A ile to u Ciebie trwalo? I czym wywolywali?
Mam miec wywolywany bo mam problemy z trzustka i lekarka uznala, ze nie ma sensu jej dalej obciazac, skoro w ostatnim miesiacu dziecko juz tylko tyje, a wszytskie funkcje juz sa dostatecznie rozwiniete aby bez problemu wyjsc na swiat.

miałam kroplówke z oksytocyna jak skonczylam 38 tydzien ciazy i równe 7 godzin trwał moj porod...o 7:15 dostałam kroplówke i odrazu skurcze czeste i bardzo mocne i o 14:15 juz urodzilam Sebusia
 
reklama
miałam kroplówke z oksytocyna jak skonczylam 38 tydzien ciazy i równe 7 godzin trwał moj porod...o 7:15 dostałam kroplówke i odrazu skurcze czeste i bardzo mocne i o 14:15 juz urodzilam Sebusia
To jeszcze chyba nie tak zle - ja mam wizje ze bede tam lezec w bolach przez kilka dni hehe :-D
Chociaz moj naturalny porod trwal troche ponad godzinke, wiec7h przy tym to tez sporo...:sorry2:
 
ja kupilam kokos-gryka i sie sprawdzil - drugie dziecko tez przetrzyma :tak:

szczepionki 6w1 a nawet 5w1 sa platne, ale generlanie nie jest to jakis mega majatek wiec moim zdaniem warto (Jasia szczepilismy tymi 5w1).

Ja tez sie klade - spokojnej nocy :tak:

Witam, witam
Ja też zakupiłam materac kokos - gryka i mam nadzieję, że się sprawdzi:tak::tak:

Młoda mamusia1 nie daj się, trzymaj się dzielnie i ile trzeba leż w szpitalu:tak::tak:
AGUS
ja też mam taki nastrój, chyba huśtawka nastrojów dopadła mnie w III a nie w I trymestrze:-D:-D

Ooooo...mała daje czadu, a ja jeszcze zamierzam się napić ciepłej herbatki :-DDD
 
Priscilla - ja miałam wywoływany poród, a bóle miałam takie, że sie panie ze mnie śmiały czy ja na pikniku jestem. Wogóle ich nie czułam. Mniej mnie bolały niż przy okresie (ale ja przy okresie miałam takie bóle że na zastrzyki przeciwbólowe raz za razem jeździłam, bo tak mnie bolało ze płakałam ze chcę umrzeć...). U mnie kroplówkę podali jakoś po 8. Filip urodził sie po jakichś 10 godzinach, ale skurcze parte miałam dopiero na 1,5 godziny przed urodzeniem, wiec według mnie nie było tak źle. Ale jak nie bedziesz miała skurczy, to najpierw chyba ci żele założą
 
Pneumokoki to akurat nie powoduja zadnych powiklan, a jak dziecko bedzie chodzilo do zlobka/przedszkola to ma duza szanse na zachorowanie.
Ja to sie boje MRII, ktora jest obowiazkowa a po ktorej bardzo czesto sa liczne powiklania prowadzace nawet do smierci. No i ta rtec z nadmiarze tez mnie przeraza...:wściekła/y:
ja podałam przykład, z tymi pneumokokami, generalnie chodzi mi o te wszystkie nowości, te szczepionki nie są całkowicie bezpieczne, i mogą prowadzić do różnych poważnych komplikacji...
 
witajcie brzuszki:-)
Nie mam czasu was nadrabiać, zrobię to dopiero po południu:blink:

Z rana musiałam zrobić badanka a teraz czekam na A bo o 11.00 jedziemy na USG. Jestem już podekscytowana:-)

Wczoraj moja sąsiadka urodziła synusia. Mały ważył 4100 a kobitka nawet nie była nacinana. Z tym, że dziewczyna ma 180cm wzrostu i kawał baby z niej a mąż jeszcze wyższy:tak:. Poród odbył sie 10 dni po terminie. Z rana pojechała do szpitala, dostała jakiś zastrzyk, o 11 zaczęły się skurcze a o 16 mały był juz na świecie:-). Ta wiadomość nastraja mnie optymistycznie, może też zbyt długo nie będę musiała się męczyć:dry:

Dziewczyny jakie są sposoby wywoływania porodu? Słyszałam o kroplówce z oksytocyną, o zastrzykach nie miałam pojęcia:-p
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest ze zwrotem towaru do sklepu? moge zwrocic bez tłumaczenia ?? do ilu dni ? i czy takjie jest moje prawo czy to tylko dobra wola sprzedawcy??
 
reklama
Priscilla - ja miałam wywoływany poród, a bóle miałam takie, że sie panie ze mnie śmiały czy ja na pikniku jestem. Wogóle ich nie czułam. Mniej mnie bolały niż przy okresie (ale ja przy okresie miałam takie bóle że na zastrzyki przeciwbólowe raz za razem jeździłam, bo tak mnie bolało ze płakałam ze chcę umrzeć...). U mnie kroplówkę podali jakoś po 8. Filip urodził sie po jakichś 10 godzinach, ale skurcze parte miałam dopiero na 1,5 godziny przed urodzeniem, wiec według mnie nie było tak źle. Ale jak nie bedziesz miała skurczy, to najpierw chyba ci żele założą
Ufff... pocieszylas mnie troche. Wiec sa szanse ze urodze w 1 dzien ;-) Smieje sie, bo naprawde bylam przekonana ze to trwa kilka dni :tak:
 
Do góry