reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć dziewczyny, jak mija kolejny dzień ciąż?
Mnie się cały czas chce spać;-), nie wymiotuję, tylko mam wrażliwy węch i czasem mnie "muli", no i piersi bolą. Zawsze miałam duże, a jak sobie pomyślę, że będę wyglądać niedługo jak mleczarnia, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać:-D

pozdrawiam
 
reklama
Tak się cieszyłam, że plamienia się skończyły, a tu od dzisiaj powtórka z rozrywki:-( To jakaś weekendowa przypadłość. Tydzień temu w weekend plamienie, w tygodniu ok, teraz weekend - plamienie. Zaczęłam brać Duphaston, mam nadzieję, że pomoże mi utrzymać fasolkę. Na dodatek piersi mam jak balony i bolą.
 
Cześć dziewczyny :-) chyba przejrzałam całe forum i nie do końca wiem gdzie powinnam trafić, bo Wy wszystkie macie bardziej zaawansowaną ciąże :baffled: Termin mam na 26 marca. Oczywiście dzidzia planowana-no może na trochę późniejszy termin :-D ale i tak z mężem bardzo się cieszymy. Równe 3 miesiące po ślubie potwierdziłam naszą fasolkę... Pozdrawiam wszystkie marcówki :)

Gratuluje Kamiska :tak: U nas 2 miechy po slubie :-D:-D:-D i tez planowana ;-) dobrze trafilas, ja mam termin na 23 marca :-)

A jak reszta Mamusiek sie czuje? Ja dalej mdlo, mdlo, mdlo... :zawstydzona/y::baffled::nerd: co prawda z kibelkiem sie jeszcze nie scislama i nie zamierzam :-D ale juz mnie to zaczyna meczyc :eek:
Pozdrawiam serdecznie i milego weekendziku zycze ;-)
 
Gratuluje Kamiska :tak: U nas 2 miechy po slubie :-D:-D:-D i tez planowana ;-) dobrze trafilas, ja mam termin na 23 marca :-)

A jak reszta Mamusiek sie czuje? Ja dalej mdlo, mdlo, mdlo... :zawstydzona/y::baffled::nerd: co prawda z kibelkiem sie jeszcze nie scislama i nie zamierzam :-D ale juz mnie to zaczyna meczyc :eek:
Pozdrawiam serdecznie i milego weekendziku zycze ;-)


He he u nas w sumie też dwa miesiące po ślubie bo jestem teraz w 6 tyg a ślubowałiśmy tydzień po Tobie bo 25 kwietnia :-)

 
cześć wszystkim: nowym i "starym" mamom ;-)
u mnie ok, trochę ospale, ale powoli, hehe, jak lokomotywa :-p
wczoraj byłam z tą anginą na kontroli.......
i dała mi kolejny antybiotyk!!!!!!!!! :confused: :szok: :baffled:
już taki psikany miejscowo, ale ciągle antybiotyk :baffled:

wizyta u lekarza wymusiła na mnie zmianę stroju na bardziej wytworny niż dresik ;-) no i w tyłku mi zleciało, ale zapięłam się na słowo honoru :-p
 
witajcie

witam nowe i stare marcóweczki :tak::tak::tak::tak: gratuluje dobrych wieści tych bliźniaczych i tych pojedynczych:tak::tak::tak::tak:

kasimaj (*) doskonale cię rozumiem my mieliśmy 3 aniołki zanim urodziła się Natalka a teraz proszę już czekamy za kolejną dzidzią

co do porodu to ja miałąm cc ze wskazaniem jestem malutka drobna Natalka była duża poza tym 3 poronienia cukrzyca ciążowa zespół Gilberta i wazowagalny także teraz też będzie cc a mój M był za szybą i cały poród widział jak małą wyjęli to od razu ją dostałm do piersi na chwilę potem mierzenie warzenia i karmienie na noc na 5 godzin ją zabrali a potem już cały czs była ze mną a leżeć musiałm 36 godzin:szok::szok::szok:

co do rozmiarów to mój brzusi jest spory nawet jak leże się już uwypukla :tak::tak::tak:

my kolejną wizytkę mamy 12 sierpnia

co do badań są ok tylko leukocytów lekko za dużo mam:-( ale damy rade

na wyniki tokso różyczki cytomegali listeriozy i chlamydii czekamy


co do samopoczucia to różnie mamy nowy rokord w wymiotach w czwartek 11 razy:no::no::no::no:nie polecam

burzusio boli okresowo ale znośnie

cycusie eleganckie nie ma co jak dobe sylikony rozmairu C:tak::tak::tak:

nie nawidzę się kąpać i myć zębów mam z tym spory problem ostatnio pod prysznicem wymiotowałm zapaych mnie rozwalają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:koszmar

poza tym ok:tak::tak::tak::tak:byle do marca

całuski weekendowe
 
ło matko, Rybka, 11 razy!!! :szok:
tak strasznie współczuję tym dziewczynom, które to przeżywają!
to musi być okropne!!
oby mnie nie spotkało, tfu tfu!
 
ja tez współczuje tym wymiotującym, mnie na razie tylko mdli, niestety z kazdym dniem tak jakby mocnie to odczuwam, moj organizm ma tendencje do wymiotow wiec obawiam sie ze ten etap moze byc jeszcze przede mna
piersi mnie tez coraz mocniej bolą, ale lekarz mowi ze to akurat jest bardzo dobry objaw
W poniedzialek ide do lekarza i nie moge sie juz doczekac jak zobacze fasolke i serduszko i oby wszystko bylo w porządku :)
 
reklama
Mam wizytę 18go i mnie uspokoiłyście. Może za wcześnie jest żeby usłyszeć serduszko naszej kryszynki...poczekam, zobaczę co następnym razem powie mi lekarz i wtedy ewentualnie zmienię...:baffled:
Co do piersi to tez mnie bolą jak cholera nawet na brzuchu spać nie mogę bo czuję jak brodawki mnie rozrywają. I moj mąż nie moze doczekać się jak bede wygladać jak mleczarnia:-)
 
Do góry