reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mag349 ja mam tak samo jak ty...żadnych objawów oprócz braku okresu. No i może troszkę zatwardzenia mnie nękają. Wiec jesteśmy już dwie bez objawów:tak:Może powinnyśmy się z tego cieszyć:-D

A ja przed chwilą zjadłam spagetti i zagryzłam nektarynką i tak mnie boli żołądek, ze już nie mogę wytrzymac....:baffled:

Zatwardzenia i częstrze bóle żołądka to m.in objawy ciąży;-). Za nic w świecie nie chciałabym wymiotować, mam podobnie jak ty i niech tak zostanie.
 
reklama
Dziękuje za miłe powitanie :)
W środe idę do gina potwierdzić ciąże ale po 2 testach pozytywnych raczej nie mam wątpliwości, mam bardzo bolesne piersi, sikam co chwila, brzuch pobolewa, mdłości też się już pojawiły, raz nawet zwymiotowałam:szok: . Jedyne do czego mam wątpliwości to do wieku ciąży, ponieważ miesiac temu robiłam test i był negatywny a ostatnią miesiączke miałam 29 maja.
Tak o sobie, to mam już dwóch szkrabów 4 latka i 7 latka , teraz marzy mi się córeńka, ale najważniejsze aby było zdrowe !
 
Moniat84, to nawet nie wiedziałam, ze to też są objawy ciąży....dobrze ze nie takie uciążliwe na szczęście;-)Czyli cieszę się, że jednak coś mi ciążowego dolega:tak:;-)

Z tą wypłatą na L4 jest rzeczywiście tak, ze liczą średnią z ostatnich 12 miesięcy lub z okresu zatrudnienia u ostatniego pracodawcy, jeści okres zatrudnienia jest krótszy niż rok. Niestety niby dostaje się 100% wypłaty, ale jest ona trochę pomniejszona o jakiś zasiłek zdrowotny ...no chyba, ze w przeciągu 12 miesięcy dostało się jakąś premię albo coś to ona zawyża średnią.

A co do becikowego, to ja też jakoś szybko dostałam ostatnio....
 
aha czyli tylko z tylu ile pracowalam... no to juz zawsze lepiej niz jakby mi mieli liczyc srednia z 12 :eek: jeszcze pogadam z kadrowa u nas.. ehhh od sierpnia trzeba isc do roboty . jeszcze mam slub w sierpniu i nie wszystko zaplacone jest ehh.
 
hej dziewczyny pisałam kiedyś z Wami bo mysłalam,ze jestem w ciąży.Ale okazało sie ,że nie byłam w takiej jak myslalam .Myslalam ,ze to 6 tydzień,ale lekarz powiedział ,ze tam nic nie widzi.Zrobilam test ale nic nie bylo.Teraz @ spoznia mi sie juz 6 dzień zrobiłam test i prosze zobaczcie.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Termin wg OM 1 kwietnia

Witam i ja :) choć jestem tu nowa , wygląda na to że i u mnie zagościł "ktosiek" z terminem na 9 marca :tak:


Cześć Dziewczyny!
Jestem tu nowa i chyba jestem w ciąży.
Okresu nie mam 3 tygodnie, test wyszedł pozytywnie, ale ginekolog nie może potwierdzić mi ciąży, bo akurat jest na urlopie:)
Według wszelkich obliczeń to 6 tydzień z terminem na marzec, ale nie wiem czy nie zapeszam, bo nie mam żadnych mdłości tylko ssanie w żołądku i częste sikanie.
no nic, tak tylko chciałam się przywitać:-D

witam wszystkie mamunie :tak:
a u mnie nie za wesoło, byłam rano na pobraniu krwi, zestresowałam się jak nie wiem co, duży ten szpital i niezbyt ciekawy:confused2:
w pracy pobyłam 2 godzinki i już leżę w łóżku, cóż... przeziębienie mnie dopadło, gardło boli i mam temperaturę 38,2 :no:
do lekarza dopiero na 18.
najgorsze jest to, że nic nie mogę wziąć. a chętnie wzięłabym coś od temperatury, bo aż twarz mi pali :-(
 
ionkamysle ze jakwezmiesz apap to nic sie nie stanie,. Czytalam wypowiedz lekarza ze jedna tabletka apapu nie zaszkodzi. Ja mialam dwa razy tak silny bol glowy ze musialam wziasc bo bym oszalala.
 
reklama
Do góry