reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
marti- widzisz mała widocznie rośnie na aniołka spokojności
ja osobiście nie nawidzę szpinaku może jest on zdrowy ale raz spróbowałam i do końca życia zapamiętam jako najgroszy smak w życiu
co do ciuchów ja też mam tylko jedne spodnie ciążowe, po domku latam w dresikach mój ulubiony strój nie chodze do pracy, mało generalnie poza dom więc stwierdziłam, że po co mi drugie spodnie, jeszcze odnalazłam stare spodnie schowane na pamiętkę jak ważyłam kolo 80kg i teraz brzuch ma luz.
pozdrowienia, a Rybka to dziś się odzywała?


jestem jestem nawet nie źle sie czuje bo w domku:tak::tak::tak:
 
Hej rybka super,że w końcu w domku, obyś do końca w nim pozostała, trzymam kciuki
ale się objadłam zjadłam języczka z bitą śmietąna,w moim mieście jest cukiernia sto procent codziennie mają świetne słodycze z bitą śmietaną uwiebiam je,wypiłam miętkę i się nudzę...

sierpniówki mówicie, o cholerka faktycznie szybko leci ten czas

idę dalej leżakować, do jutro brzucholki:-)
 
Wróciłam z jazd...jak zwykle na K nie moglam liczyc.....:eek: mi powiedzial przez telefon ze jest w pracy bo musi cos zrobic...a tesciowa mi mowi ze dzwonil do niej i jej mowil ze jest juz u nas na wiosce i ze bedzie za pol godziny. a co do niego zadzwonie to slychac ze pil coraz wiecej....co za h*j...bo juz serio nie mam slow na niego...i jak zwykle dziecko z tesciowa musialo zostac......:eek::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ciekawe co zrobie z sebkiem jak pojde rodzic....ehhhhh:-( mowie wam gdybym tylko miala gdzie isc to bym ani chwili z nim nie siedziala....jeszcze sie tlumaczy ze ma taka prace ze glowna choroba zawodowa jest alkoholizm....


widziałyście sa już SIERPNIÓWKI:szok::szok::-D:-D
- o Jej!!!!!!!!!!!!!! to juz!!!!!!!! jeju ale czas leci!!!!!!!!!!!!
Ciekawe jak tam MoniSka po usg:tak: Jakoś jeszcze się nie odezwała...pewnie zachwyca sie swoją niunią:rofl2:
- tez wlasnie o Niej myślalam !! pewnie oblewają Pawełka :))


A Missis tez dawno nie było....
 
Dronka przywolana, melduje sie :-D

no.. chlopaczek sie potwierdzil, mamy piekne zdjecie siusiaka i moszny :-D
ale wkleje jutro, bo mi sie baterie wyczerpaly w aparacie :eek:

Dzidzia sie slicznie ulozyla, wszystko pomierzone, wazy 700 gram :szok:

tylko na sam koniec Pani powiedziala cos, ze niby mam sie nie martwic, ale lepiej kontrolowac.
Powiedziała, ze boczne komory mózgu sa poszerzone (ale nie maja asymetrii). Znaczy, że sa w normie 9mm, ale jej górnej granicy. Powiedziała, zeby nie czytac nic w internecie, zadnych głupot sobie nie wkrecać. Bo jest to norma, ale jej górna granica. Norma jest chyba 10. I to ze sa one powiekszone wcale nic nie musi oznaczać. Mam za okolo miesiac, poltora sie zglosic na ponowne USG.

Pawełek podczas USG grzebał sobie w oku paluszkiem :-D smiesznie to wygladało :-)
 
reklama
Dronka przywolana, melduje sie :-D

no.. chlopaczek sie potwierdzil, mamy piekne zdjecie siusiaka i moszny :-D
ale wkleje jutro, bo mi sie baterie wyczerpaly w aparacie :eek:

Dzidzia sie slicznie ulozyla, wszystko pomierzone, wazy 700 gram :szok:

tylko na sam koniec Pani powiedziala cos, ze niby mam sie nie martwic, ale lepiej kontrolowac.
Powiedziała, ze boczne komory mózgu sa poszerzone (ale nie maja asymetrii). Znaczy, że sa w normie 9mm, ale jej górnej granicy. Powiedziała, zeby nie czytac nic w internecie, zadnych głupot sobie nie wkrecać. Bo jest to norma, ale jej górna granica. Norma jest chyba 10. I to ze sa one powiekszone wcale nic nie musi oznaczać. Mam za okolo miesiac, poltora sie zglosic na ponowne USG.

Pawełek podczas USG grzebał sobie w oku paluszkiem :-D smiesznie to wygladało :-)


moj to na ostatnim usg sie stukał po głowie
 
Do góry