reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rozdaje lazanki chetne sa :)
Powiem tylko pyszne :)) az mala kopie jak szalona :))

Ale sie obzarlam .

co do ciazowek to tak mialam 3 pary jeansow i wczoraj stwiedzilam ze wszystkie juz cisna i ledwo w nie wchodze ,dlatego jedne juz sie sprzedaly i 2 kolejne za tydzien a jak przyjda pieniazki to kupie sobie 2 pary nowych :)) mialam dzisiaj isc do lupmpka ale mialam lenia moze jutro :) potrzebuje teraz jedne 40 i 42 :) czyli L tamte moje byly wszystkie 38 -M :))

Jak narazie mam moje ulubione ogrodniczki ,wlasnie przestawilam guziki na ostatnie dziurki :) moja ulubiona spodniczka ciazowa pasuje bo wtedy juz wieksza kupilam :)) no i mam 3 sukienki :)) pare tunik i bluzek i sweterki rozpinane :)) oprocz jeansow nic nie kupie szkoda kasy :))
tez uwazam ze w ciazy mozna ladnie i sexi wygladac :) wiadomo po domu latam w dresach ale jak ide do pracy to sie staram :))
 
reklama
Fajnie tak powspominac jak to u nas byly 5-7 tc :)) nasze troski i obawy ,niby ten czas wolno leci ale z drugiej strony patrzac za chwile swieta i potem MARZEC :))
 
Czasem tak czytam początki jak pisałam na starania sie i wątpliwości,normalnie czas leci niedługo święta i marzec bedziemy mieli nasze kochane,upragnione malenstwa:-)
 
To prawda,już pod koniec zimy i na początku wiosny maluszki będą z nami:-D Będzie cudownie!
Co do jedzenia to ja mam dzisiaj luzik...mąż właśnie robi placki ziemniaczane z kiełbaską i sosem pieczarkowym...sosik właściwie zrobię ja ale z torebki..hehe
Nie cierpię trzeć jakiekolwiek warzywa,dlatego placki robi tylko mężulek.Już mi ślinka cieknie na myśl o nich...a nigdy za plackami o dziwo nie przepadałam..
 
Hej dziewczyny,my juz po Indyku nie bylo najgorzej.Ciocia z wujkiem kupili sobie pieska Chihuahua.Zakochalam sie w nim a moje dzieci(syn ma straszny lek przed psami)oszalaly na jego punkcie.Caly wieczor tylko slyszalam:mamo kiedy bedziemy mogli go kupic.Niestety teraz przy malej dzidzi wzielismy na wstrzymanie bo juz chyba nie dalabym rady.

moje malenstwo na szczescie zadko daje mamie sie denerwowac i jak ktoras pisala ze dzidzia przesypia 20 h to moja szaleje 20h.
Raz tylko mial spokojniejszy dzien,ale wieczorkiem szalenstwo.
Wczoraj pytali sie mnie czy synek to juz na 100%,a ja im ze tu to na 100% dopiero bede wiedziec po urodzeniu. Szczesciary z tych co maja wiecej usg ja mialam tylko raz i 2 razy takie kruciutkie bo maly chowa sie i lekarz chcial go zlokalizowac do ktg.

U mnie dzis nalesniki slodkie a dla nas z mezem z pieczarkami.G juz dwa tygodnie pieczarki kupuje zebym mu zrobila,a mnie sie nie chce.

Ja musialam kupic sobie ubranka ciazowe bo mi szybko brzuchol wyskoczyl,a bluzki tez ciasne bo biust o 2-3 numery wiekszy wiec kiepsko by bylo.
Normalnie w lumpku pokupilam tylko w srode poszlam do ciazowego i kupilam sobie dwie bluzeczki i czarne spodnie bo stwierdzilam ze swieta ida to sie przydadza.
 
reklama
A ja mogę robić placki, bo ja ich nie trę, tylko melakser hihi;-) nawet dzisiaj miałam robić, to była taka opcja, jakby ten sos do spaghetti wyszedł niedobry, ale się udał i wyszło mi super danko:-)

U mnie w sumie też tylko było jedno usg, gdzie widac było płeć... No ale jak było widać wyraźnie siusiaczka, a pępowina była tak jakby u góry, no to chyba się on nie wchłonie co nie??:-p;-)
 
Do góry