reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam
Madzia - a mówili Wam żeby po wziewach przemyć dobrze buzie i dać coś do popicia? To ważne żeby grzybka nie złapać
Testy za 2 lata, a IgE całkowite robiliście? bo to można już robić
Moje chucherko waży 10,6 i ma 80 cm
 
reklama
Cześć dziewczyny

Czyli mój Franuś nie jest taki malutki. Mieści sie w normie. W żłobku, do którego chodzi dzieci są wielkie. Młodsze od Franka, a jego wzrostu i cięższe.
Tak zimno sie zrobiło - trzymajcie sie więc cieplutko dziewczyny. Pozdrawiam.
 
Witajcie. Dzięki dziewczyny za rady. Musze to w koncu zrobic, bo termin minie. U mnie dzis na obiad placki po wegiersku. Dzis mija 3 rocznica naszego slubu w zwiazku z tym upiekłam wczoraj dla meza tort , uwielbia chałwe wiec chałwowy, troche eksperymentowałam wiec mam nadzieje, ze bedzie dobry. Sama robiłam likier kawowy , swietna zabawa, szczególnie przy próbowaniu :) U nas dzis duzo cieplej niz jeszcze chocby wczoraj. A miałam wam pisac Ze Elenka zaczeła gadac prostymi zdaniami
 
Witam
Madzia - a mówili Wam żeby po wziewach przemyć dobrze buzie i dać coś do popicia? To ważne żeby grzybka nie złapać
Testy za 2 lata, a IgE całkowite robiliście? bo to można już robić
Moje chucherko waży 10,6 i ma 80 cm

Hejka.Nic mi nie mówiła ale dobrze ze mi piszesz.Pic pije ale buzki mu nie przemywałam.Nic mu nie robiła tylko zbadała go ale za miesiąc wizyta to moze wtedy cos bedą robic.
 
hej
przepraszam, że tylko o sobie, ale Was nie ogarnę.
Miałam spędzić miły tydzień u siostry, ale los chciał inaczej. W poniedziałek po długiej chorobie zmarła moja teściowa :( Miałam wracać w czwartek, ale znalazłam lot i wróciłam z Radkiem we wtorek. Wczoraj odbył się pogrzeb. Smutno strasznie. Ehh takie życie- niestety każdego z nas to czeka. Dziewczyny cieszmy się każdą chwilą i żyjmy tak, aby nas dobrze pamiętali. Spokój jej duszy
[*]
 
Witam sie wieczorowa porą:)
Bartus spi a ja winko pije:)Dzisiaj odjechała sioracka z dziecmi do domu i tak smutno mi Bartus miał kuzynów dla siebie a teraz bidulek bedzie sam lub ze mną sie bawił ale za miesiąc my jedziemy na tydzien do nich.Ogólnie super było pogoda dopisała.Jutro chce na piwko do szwagra isc bo dzisiaj miał urodziny.
Miłego wieczorku:)
 
Witajcie!
Dawno mnie nie było. Zajrzałam do Was zobaczyć co słychać, jak się macie i jak rówieśnicy Dominiki się mają :-)
Ramari - współczuję
[*]
 
reklama
Do góry