reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej Kochane
wieki mnie nie było, jakoś nie moge znależć czasu na bb :zawstydzona/y::-( Postaram się poprawić
beaa no to super, że mały tak dzielnie zniósł fryzjera :-) Mój Przemek też tańcuje

U nas jutro wielki dzień. Lecę z Radkiem do mojej siostry na tydzień. Trzymajcie kciuk, żeby Radek dzielnie zniósł lot, a Przemek żeby dobrze zniósł rozłąkę. I oczywiście, żebym ja nie umarła z tęsknoty za nim :-( Jeszcze nigdy nie zostawiłam go na tak długo.

Buziaki dla Was i maluchów!
 
reklama
Cześć dziewczynki

Do nas niestety zastukała choroba. Kuba ma straszny kaszel. Byliśmy dzisiaj u pediatry i stwierdziła pojedyncze skurcze w oskrzelach. Na razie bez antybiotyku tylko same syropy, chyba że pojawi się temperatura to mamy przychodzić. Mam nadzieję że Bartek się nie zarazi.

Ramari kciuki zaciśnięte i spokojnego lotu.

Miłego dnia jeśli jeszcze ktoś zagląda
 
Cześć dziewczynki

Do nas niestety zastukała choroba. Kuba ma straszny kaszel. Byliśmy dzisiaj u pediatry i stwierdziła pojedyncze skurcze w oskrzelach. Na razie bez antybiotyku tylko same syropy, chyba że pojawi się temperatura to mamy przychodzić. Mam nadzieję że Bartek się nie zarazi.

Ramari kciuki zaciśnięte i spokojnego lotu.

Miłego dnia jeśli jeszcze ktoś zagląda


Zdrówka dla dzieci. Beaa zagladam ale brak weny by cos napisac, mam troche kłopotów a jeszcze wiecej zmartwien, mam nadzieje, ze wkrótce mina. POnadto przedłuzam wychowawczy, tylko nie wiem na ile napisac, bo to max w 4 ratach mozna wziac
 
Witajcie dziewczyny.
Bardzo dawno nic nie pisałam. Podczytuję Was prawie codziennie, ale widzę, że jest was coraz mniej.
Szkoda. Kiedyś nawet jak nie pisałam to miałam przynajmniej furę do poczytania:)
Mam do was pytanie. Ile wzrostu i wagi maja Wasze dzieciaczki. Mój mi sie wydaje taki malutki i drobniutki, a może tylko mi się tak wydaje..
Ma ok. 85cm wzrostu i 10,4kg wagi.
Pozdrawiam serdecznie
 
Zdrówka dla dzieci. Beaa zagladam ale brak weny by cos napisac, mam troche kłopotów a jeszcze wiecej zmartwien, mam nadzieje, ze wkrótce mina. POnadto przedłuzam wychowawczy, tylko nie wiem na ile napisac, bo to max w 4 ratach mozna wziac

wiolonczela zawsze najlepiej napisać na maksymalny okres bo w każdej chwili możesz go przerwać tylko chyba na 30 dni wcześniej musisz poinformować pracodawcę, że skracasz urlop. Życzę Ci, żeby zmartwienia i problemy szybko poszły w zapomnienie:*
 
Myszowata teskniłam , jak tam dziewczyny, któras juz urodziła , albo w ciązy i co u Ionki? Co do wychowawczego to mysle, by to logicznie jakos rozegrac, choc Twój pomysł chyba najpewniejszy, Bóg raczy wiedziec co bedzie. Kłopoty maja charakter szerszo rodzinny , a jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o kase, szkoda słów, z rodzina jednak najlepiej na zdjeciach, mam ich powyzej uszu, albo znacznie ponizej. Kejcik moja mała tez około 86cm i jakies 13 kg
 
Witajcie, wybierzcie proszę nową moderatorkę.
Najlepiej osobę, która regularnie bywa na forum.
Następnie proszę by do mnie napisała PW.

Pozdrawiam
 
Wiolonczela co do wychowawczego to też uważam że najlepiej brać na maxa i tak jak pisze myszowata zawsze można go skrócić tylko trzeba zachować te 30 dni. Również życzę szybkiego i pomyślnego dla ciebie rozwiązania problemów rodzinnych. Smutne to ale niestety prawdziwe że kasa najczęściej jest powodem spięć w rodzinie.

Kejcik mój Bartek waży ok 11kg i 83cm.

Spokojnej nocki:)
 
Myszowata teskniłam , jak tam dziewczyny, któras juz urodziła , albo w ciązy i co u Ionki? Co do wychowawczego to mysle, by to logicznie jakos rozegrac, choc Twój pomysł chyba najpewniejszy, Bóg raczy wiedziec co bedzie. Kłopoty maja charakter szerszo rodzinny , a jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o kase, szkoda słów, z rodzina jednak najlepiej na zdjeciach, mam ich powyzej uszu, albo znacznie ponizej. Kejcik moja mała tez około 86cm i jakies 13 kg

U dziewczyn wsio ok:)Bez wiekszych nowości:)U ionki też dobrze:)Przemyśl sprawę wychowawczego, ale tak chyba byłoby najwygodniej dla Ciebie:)Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz życzę szybkiego rozwiania smuteczków &&&
 
reklama
Witam Was Kochane po długiej nieobecnosci:)Bartus spi M cos na dworzu robi to mam chwile.Nacieszyłam sie M jutro wyjezdza ale za 4 tyg przyjezdza bo czekają nas lekarze.Bartus ma astme dajemy leki przez tube rano i wieczorem.Bartus jak narazie je lubi nie protestuje ma chrypke kaszle mi od czasu do czasu i sie biedak meczy.Za 2 lata testy skórne bo teraz jest za mały i do szpitala na polanki do Gdanska na badania.Takze znowu cos sie przypałetało do Nas Bartus nie odpocznie chyba od tych leków.Ale jest radosnym łobuziakiem.Od jutra mam na tydzien sioracką z dzieciakami i pewnie tez bede mało sie odzywała ale postaram sie wpadac do Was:)
Pozdrawiam:)
 
Do góry