reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie. my po szczepieniu tej 3 dawce na błonnice, tezec , krztusiec, za 6 tyg jeszcze pneumokoki, no i spokój. ja chora jakiegos wirusa złapałam i mnie męczy na całej linii, trza sie jakos wziac do kupy i zajac dzieckiem. miłego dnia
 
reklama
my mieliśmy ostatnie szczepienie miesiąc temu, i przeszedł je dobrze, całe szczęście :)
madzia84 oglądasz Housa?? my z mężem jesteśmy Hauso maniacy :-D K ma na kącie wszystkie odcinki, ja niektóre przespałam :zawstydzona/y:

Dajecie już orzechy???
 
Witajcie Kochani:)
Bartolini ma drzemke dzisiaj to jest łobuz od rana próbuje cos zmajstrowac:)Nocka mogła byc lepsza biedak płakał pic nie chciał pogłaskałam po pleckach główce i jakos zasnoł ale jeszcze słyszałam jeczenie przez sen,obudził sie o 8 ale na brzuchu w poprzek a nogi miał za łózeczkiem:)Chciałam zrobic zdjecie ale sie skapnoł i sie nie dało.Pogoda ładna ale cos wieje moze jutro wybierzemy sie na jakis spacer.Dzisiaj na noc mam Wiktorke to Bartus sie bedzie miał z kim bawic bo z mamą chyba mu sie juz nudzi zabawa:)

izka tak oglądam Housa uwielbiam go czasem sie zapomni ale jak moge to oglądam:)

Miłego dnia:)
 
Hejkum

My standardowo po spacerku, chłodno coś dzisiaj. Obiadek ugotowany, dzisiaj biały barszczyk i spaghetti.
Nocka u nas fatalna, Bartuś co chwila się budził i jęczał. Nie wiem co o tym myśleć, w dzień pogodny i radosny, wraca powoli mu apetyt (żeby nie zapeszyć heh)nie widać żeby coś złego się działo a nocki totalna lipa.

Ionka widać że Ola ma charakterek, nie da sobie w przyszłości w kaszę dmuchać heh.
Wiolonczela zdrówka.
Izka raczej nie daję orzechów chyba że sporadycznie w jakimś cieście.
 
Dzień dobry Babolce!

Wieki do Was nie zaglądałam, ponieważ ilość mojego wolnego czasu zeszła poniżej zera, ale widziałam własnie Madzi Bartusia na nk i jakoś mi się tak zatęskniło za Wami...
Ciekawa jestem która z Was mnie jeszcze pamięta i ile zostało z tej naszej pierwszej ekipy. Przeleciałam pare stron ostatnich, ale widzę pełno nowych mam, a ze starych nicków wypatrzyłam tylko Madzię, Czarnuszkę i mrozik.

Buziaczki dla Was Wszystkich i Waszych pociech.
 
Witam:)
Nocka u nas ok Bartus zasnoł o 21.30 biedak jeszcze kaszle ale mniej.Wszyscy wstalismy 0 7.45 takze wyspana.Teraz jesmy obiadek a Bartus ma poobiednią drzemke.Wkoncu bylismy na spacerku sliczna pogoda jest ale zimno my w kurtkach bylismy.

witaj mag pewnie ze Cie pamietamy fajnie ze do nas zaglądnełas my tez tesknimy:)

Miłego dzionka:)
 
A u nas cieplutko - na dworze porozbieraliśmy się do krótkich rękawków :)
Emilek śpi - ale już się wierci - a ja pracuję. Zazdroszczę Wam tego wysypiania się - moje dziecko budzi się w nocy jak niemowlę :)
 
reklama
mój spał ładnie ale jak miał to zapalenie jamy ustnej to od tamtego czasu jakas pobudka musi byc.To masz przechlapane z tymi pobudkami napewno z tego wyrosnie tylko kiedy:)
 
Do góry