reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek
 
hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek


serdecznie gratuluję :) ale duży maluszek naprawdę chyba lepiej, że nie było porodu naturalnego, jak maluch taki duży :-):-) jeszcze raz gratuluję zapewne szczęśliwym rodzicom ;-)
 
tuttobene GRatulacje!!!! :-D oj może lepiej że cc - ale długaśny, te ciuszki na 62 są na styk :-D:-D:-D

wavejka dobrze, że już lepiej. Ale współczuje takiej rozłąki .
 
hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek
Wielkie GRATULACJE - tak wielkie jak Igorek :-D:-D:-D

ja chyba na wyjście ze szpitala przygotuję coś w rozmiarze 62 dla Mikołaja hhiihihih:-D:-D:-D
 
WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(
 
WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

szybkiego powrotu do zdrowia dla Bartusia...a Madzi duuuuuuuuuuuuużo sił i wytrwałości. Trzymam kciuki!
 
reklama
wavejka- jeszcze raz gratulacje :-)
życzę dużo zdrowia dla maluszka i tyle samo dla Ciebie :-)
będzie dobrze, zobaczysz, moja Myszka tez była na antybiotyku i tez mówili, że bedzie w inkubatorze przez 2 tygodnie- oni tak mówią na wyrost :tak:

tuttobene- również jeszcze raz gratuluję! :-)
duuuuzy ten Twój chłopak! :-) niech się zdrowo chowa! :-)

WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

ojjjj, Kochanie to naprawdę smutne wieści :-( ale trzeba wierzyć, że wszystko bedzie dobrze! nie ma innej opcji! juz sie lekarze Bartusiem dobrze zajmą :tak:
 
Do góry