reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(
Dużo zdrówka dla małego Bartusia! Biedaczek... ale na pewno lekarze coś poradzą!

hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek
Gratulacje:tak: Ale chłop jak dąb;-)

Coś mi się zdaje, że lutówek będzie więcej, niż marcówek;-)
 
reklama
hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek

O łał.. Gratuluje :) A jeszcze wczoraj Tottobene była na forum i normalnie pisała i raczej nic się nie zapowiadało ;D Czy zapowiadało a mi umknęło? hehe ;D
 
WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(

Ojej.. Biedny maluszek.. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Bartusiowi i dużo sił dla Madzi..
 
hej :D dziś o 13 35 urodził nam sie syn o imieniu Igor :D cc gdyż pomimo 7 godzin skurczów nie osiągnęliśmy odpowiedniego rozwarcia , ale może to i lepiej bo Iggy ma 61 cm i 4650gram :D kolos , pozdrawiam Piotrek
Gratulacje Dużego synka!!!!! :)
WITAM!

Jestem siostrą MADZI84.

Przepraszam że wam się tu wtrące ale mam smutne wieści:-:)-:)-(
Bartusia wywieziono do szpitala w Gdańsku:-:)-:)-(musiał powrócić do inkubatorka ma coś z serduszkiem nie wiem jeszcze co dokładnie dopiero tam zajmą się dokładniej tym bo w Kościerzynie nie wiedzieli co jest:-:)-:)-:)-(

Siostra jutro jedzie z rana do niego:-:)-:)-(

Prosze pomódlcie się o Bartusia:-(
Oj biedna Madzia i Bartuś, dużo zdrówka maluszkowi, będzie dobrze!!!
 
Dobnry wieczor... widze ze tu w ciagu dnia sie podziało :)

Tuttobene wielkie Gratulacje i duzo zdrówka :tak:

Madzi84 trzymaj sie cieplutko napewno wszystko bedzie dobrze! dużo zdrówka dla twojego maluszka.

No a mnie dzisiejszy dzionek minal dosc pracowicie zrobilam zakupy..przykrecilamz moim D. nowy karnisz... wysparzatalam caly domek i nawet zdolalam umyc 1 okno... jakos tak mnie wzielo.. ale wiecej nie dałam rady. jestem padnieta... cały dzien mialam skurcze i twardniejacy brzuch ale wciaz nieregularne wiec calkiem mozliwe ze jednak doczekam tego marca:)
 
Madzia84 duzo zdrowka Bartusiowi zycze, a Tobie kochana wytrwalosci w tak ciezkich chwilach. Strasznie mi przykro ze was to spotkalo i wierze ze wszystko bedzie dobrze.

Patinkark jeszcze masz cale jutro, wiec wszystko sie moze wydarzyc :tak:

ccaroline jakby cos sie dzialo to daj znac.
 
reklama
Tuttobene-gratuluję koloska;-)
Patrysia-uściskaj siostrę,trzymamy kciuki za maluszka.
Fiołkowa-dzięki za numer:tak:
Wavejka-a czy to zapalenie miałaś wykryte i leczyłaś,czy to teraz wyszło?Pytam bo boję się,że coś mogę przeoczyć i potem takie konsekwencje:no:
 
Do góry