reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

aha czyli w czwartek moglaby mi wypisac za pon, wt i sro??

to jeszcze by moglo byc...;-) dzieki:tak::tak:

ale mam nadzieje ze moze do tego czasu cos sie ruszy w kierunku porodu;-)

popijam sobie lecha free z sokiem malinowym herbapolu, pychotka!!:-)

Mmm, napiłabym się dobrego soku ;) Tylko wolałabym z wodą hehe ;P Bo smak i zapach piwa mnie drażni coś w ciąży..

Wiad. od Agniesiak na odpowiednim wątku ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja już domu...

Moja córka Laura urodziła sie 24 lutegto o godzinie 08.25 przez CC, 4160g i 58 cm w 39 tc

Niestety widziałam ją tylko przez chwilkę...tego samego dnia została przewieziona na OIOM do Zabrza, ggtdzie przebywa do dnia dzisiejszego i tak przez kilkanaście kolejnych dni..
Będac w ciąży miałam stan zapalny pochwy.. córka zaraziła sie w brzuszku.. konsekwencja?
bakteria na płuckach, dostaje tlen i podają jej antybiotyk.. od dzisiaj wszystko zaczelo wracac do normy , antybiotyk działa a tlenu dostaje juz mala ilosc, za ok 10 dni moze będzie juz z nami

Ja po cc... po pierwszym czułam sie idealnie, teraz dużo gorzej..
Mam silne bóle głowy, oraz strasznie wysokie ciśnienie

Do dziewczyn które będa rodzic na Łubinowej w Katowicach.. naprawdę warto !
 
czytałyście te info na głównej stronie BB -

Uwaga!
Dziś w nocy (z soboty na niedzielę), od około 23:30 forum będzie wyłączone. W tym czasie zanstalujemy najnowszą wersję forum, z nowymi funkcjami i wyglądem. Zmian będzie wiele! W związku z tymi zmianami, mogą się pojawić jakieś drobne problemy w najbliższych dniach. Z góry przepraszamy, ale jak sami zobaczycie, warto będzie
biggrin.gif


ciekawe co wymyślili:eek:

Wavejka gratulacje:tak:i głowa do góry juz niedługo dzidzia będzie z wami cała i zdrowa:tak:
 
Czesc dziewczyny, ja już domu...

Moja córka Laura urodziła sie 24 lutegto o godzinie 08.25 przez CC, 4160g i 58 cm w 39 tc

Niestety widziałam ją tylko przez chwilkę...tego samego dnia została przewieziona na OIOM do Zabrza, ggtdzie przebywa do dnia dzisiejszego i tak przez kilkanaście kolejnych dni..
Będac w ciąży miałam stan zapalny pochwy.. córka zaraziła sie w brzuszku.. konsekwencja?
bakteria na płuckach, dostaje tlen i podają jej antybiotyk.. od dzisiaj wszystko zaczelo wracac do normy , antybiotyk działa a tlenu dostaje juz mala ilosc, za ok 10 dni moze będzie juz z nami

Ja po cc... po pierwszym czułam sie idealnie, teraz dużo gorzej..
Mam silne bóle głowy, oraz strasznie wysokie ciśnienie

Do dziewczyn które będa rodzic na Łubinowej w Katowicach.. naprawdę warto !

Wielkie gratulacje z okazji narodzin córeczki i dużo zdrówka dla niej:tak::tak::tak::tak:
 
Czesc dziewczyny, ja już domu...

Moja córka Laura urodziła sie 24 lutegto o godzinie 08.25 przez CC, 4160g i 58 cm w 39 tc

Niestety widziałam ją tylko przez chwilkę...tego samego dnia została przewieziona na OIOM do Zabrza, ggtdzie przebywa do dnia dzisiejszego i tak przez kilkanaście kolejnych dni..
Będac w ciąży miałam stan zapalny pochwy.. córka zaraziła sie w brzuszku.. konsekwencja?
bakteria na płuckach, dostaje tlen i podają jej antybiotyk.. od dzisiaj wszystko zaczelo wracac do normy , antybiotyk działa a tlenu dostaje juz mala ilosc, za ok 10 dni moze będzie juz z nami

Ja po cc... po pierwszym czułam sie idealnie, teraz dużo gorzej..
Mam silne bóle głowy, oraz strasznie wysokie ciśnienie

Do dziewczyn które będa rodzic na Łubinowej w Katowicach.. naprawdę warto !
Gratulacje i życzenia zdrówka dla Twojej córeczki. Niech szybciutko wraca do domu!:tak::tak:
 
reklama
co do zwolnienia to misia już wyjaśniła wszystko, ja też mam do niedzieli - 21 . 03 :-), a co dalej to nie wiem :-(, ale ja mam jeszcze jedną wizytę 9 marca wiec zapytam.

No fajnie z tymi zmianami:szok:- mi jakoś trudno się na nowości przestawić - jakaś staroświecka jestem chyba, ale jak widzę np na NK zmiany to mnie denerwują i wcale nie ułatwiają komunikacji. Ciekawe czy sobie poradzę i załapię o co biega :-D:-D:-D

Wavejka- gratulacje i dużo zdrówka dla córeczki :-):-):-)
 
Do góry