reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Właśnie przeczytałam. A miała nadzieję ze to fałszywy alarm. Chyba miała bóle od krzyża. Ale najważniejsze ze z nimi wszystko dobrze
Chyba nie ma dnia już bez porodów. Ile nas jeszcze "aktywnych zostało"? Zostanie któraś na marzec?

ja tez zostaje na marzec.....i tak ma byc....

gratulacje dla Mamus....nie wiem jakich bo juz nie nadazam za wami...:szok:

Mama_mloda-Piekna corka....:tak: i gratulacje jeszcze raz

A u mnie brzuchol cos mnie zpina...pokolcilam sie z M.:angry::wściekła/y::wściekła/y:
i dlatego jest PROTEST i siedze w 2 pokoju i jem Kiwi...

chce ktoras??
 
ja tez zostaje na marzec.....i tak ma byc....

gratulacje dla Mamus....nie wiem jakich bo juz nie nadazam za wami...:szok:

Mama_mloda-Piekna corka....:tak: i gratulacje jeszcze raz

A u mnie brzuchol cos mnie zpina...pokolcilam sie z M.:angry::wściekła/y::wściekła/y:
i dlatego jest PROTEST i siedze w 2 pokoju i jem Kiwi...

chce ktoras??


Tak japoproszę!! Mam nerwy namoje wyceny:angry::angry::angry: Co za *****.

U mnie spięcia z M coś częste. Głównie o robotę i zarobki niestety:sorry:
 
witamy młodą mamusie1 :):):):) śliczna córeczka :)))

kurcze z Sylwią szybko poszło hehe rano pisała że to troche bedzie trwało a tutaj już po wszystkim;-) ahh
Ja sie piszę na po 3 marca. Najlepiej jak juz pisałam 6-8 marzec by nam odpowiadało hihi zobaczymy jak mój organizm zareaguje na odstawienie Fenoterolu.
Ja dzisiaj spiąca. M pojechał z siostrami na łyżwy i przyjechał cały poobijany. Ja własnie wciągnęłam kebaba mniam chodził juz za mna od jakiegos czasu hehe i popijam piwko Lech Free z sokiem mniaaaaaaaaaaaam prawie jak piwo haha

Ciesze sie ze wątki są łączone bo przeciez teraz pojawi sie pełno nowych;-)
Ja uciekam. Brzusio troszke niegrzeczny jest i sie napina. Ale damy rade!! Do marca musze wytrzymać!!! Bo kaska wtedy bedzie no i przede wszystkim Franuś większy i silniejszy.

Spokojnego wieczoru i nocy. Aaaa nie pisze już że zycze bezobjawowej itd bo to chyba niemozliwe w tym okresie ciązy. Buziolki!!
Ps jutro ze strachem w oczach wejde na BB :-D
 
Asiulaaa no faktycznie dziwna ta twoja gin z tymi cenami :szok: co wizyta to inna kwota. Ja za wizyte z usg płace 80 zł, ktg jest za darmo.

1kkarolaa1 faktycznie twoja dzidzia malutka :tak: ale pewnie jeszcze nadrobi jak nie teraz to po porodzie :tak: tio moja niunia w 35 tyg ważyła prawie 3 kg :zawstydzona/y: wiem dużo jak na dziewczynke ale wkońcu każde dzidzi inaczej przybiera :tak:

mloda_mamusia1 super że jesteście już w domku z malutką i z nami na forum :tak: śliczna fotka, dzidzia cudowna :-)

SylusiaSW nio tak nie było mnie chwilke i już kolejna rozpakowana, oj ale najważniejsze że wszystkie macie już dzidziolki przy sobie :tak: gratulacje
 
Czesc Dziewczyny. Dzisiaj jakies rekordy bijecie jeśli chodzi o ilość postów. Niestety jeszcze nie nadrobiłam i nie wiem czy nadrobię :szok:
Dzisiaj miałam wizyte u ginekologa i usg. Wszystko Ok ale mój Igorek to chyba z tych wiekszych dzieciaczków się szykuje. Pan doktor znowu dał mu 2 tygodnie do przodu. I stwierdzil ze jesli doczekam swojego terminu z OM czyli 8 marca to zaleca CC :-( a ja tak chciałam naturalnie Tym bardziej ze łożysko jeszcze w II fazie. No wiec dzisiaj czyli na skończony 37 tc 1 dn moj Igi wazy 3600 :szok:
Po badaniu troche mnie uspokoili, wprawdzie szyjka zachowana ale twierdza ze nawet 2 tygodni to ja jz nie powinnam wytrzymac. Wiec jesli to bedzie prawda to tez sie na luty szykuje;-)
 
reklama
tuttobene e tam ja myśle że jeszcze nie wiadomo i mogłabyś dać rade sn , w styczniówkach urodzila dzieciaczka koło 5kg sn , więc nigdy nic nie wiadomo:tak:, czas pokaże czy będziesz musiała cc


uciekam zaraz spać..
 
Do góry