reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No jutro będę pocieszać sie pączkami:-)
A co do snów erotycznych to mnie nawiedzały przez całą ciążę. A to z sąsiadem a to z jakimiś byłymi takie ostre numerki:-D:-D. Budziłam się w nocy i miałam ochotę dorwać mojego mężusia:tak: Jak jeszcze mogłam to go budziłam.:happy: Aj...... tak na śpioszka to fajnie.
 
reklama
Bry :-)
Nie odzywam sie, ale poczytuje i jeszcze się nie rozsypałam, mimo mojej skróconej i rozwartej szyjki:eek:
A nie pisze, bo mam lenia na maksa i strasznie chcę żeby zima sobie poszła w cholera, bo mam dość - nawet na spacer nie ma jak wyjść:confused2:
Zamówiłam dziś łóżeczko na allegro i mam nadzieje, że nie będę miała takich przebojów jak Monika czy Mag :sorry:
króliczątko ja mam brzuchol nisko od początku stycznia, więc spokojnie, ponoć brzuch obniża się na 3 4 tyg przed porodem, więc akurat u Ciebie wychodzi:tak:
Tabasia ja dziś tylko coś pod nosem mruknęłam, że winogrona bym sobie zjadła i M zaraz wyruszył na poszukiwania :-D


Mysza odzywaj się bo tu tak fajnie:tak: Widzę że ty też z Poznania:laugh2:
 
No jutro będę pocieszać sie pączkami:-)
A co do snów erotycznych to mnie nawiedzały przez całą ciążę. A to z sąsiadem a to z jakimiś byłymi takie ostre numerki:-D:-D. Budziłam się w nocy i miałam ochotę dorwać mojego mężusia:tak: Jak jeszcze mogłam to go budziłam.:happy: Aj...... tak na śpioszka to fajnie.

Dziewczyny, bo zaraz z tego forum kącik erotyczny zrobimy haha ;D
 
amonit- u mnie okazało się, że wody w dolnej normie...
też nie sprawdzam, co to oznacza, bo po co mam sie stresować?
jakby ich było dramatycznie mało, albo wcale, to lekarze by odpowiednio zareagowali.
 
To bede w nocy probowac na spoicha :-D moze wtedy nie bedzie maly :-D taki spiacy .Albo poszukam sasiada :)Waze 99 dobre co :/ a taksie cieszylam ze przez ostatnie tygodnie tylko po niecale 2 kg przybieralam a tu przez 3 tg ponad 4 kg :/ ale to nie ja to MYSZKA :-D
 
A ile po porodzie trzeba poscic ? i dlaczego tak dlugo :)Ale wam fajnie moze naprawde sie w szpitalach stykniecie :) a ja tutaj sama nie mam zadnej bratniej duszy co by za rogiem mieszkala :(
 
To bede w nocy probowac na spoicha :-D moze wtedy nie bedzie maly :-D taki spiacy .Albo poszukam sasiada :)Waze 99 dobre co :/ a taksie cieszylam ze przez ostatnie tygodnie tylko po niecale 2 kg przybieralam a tu przez 3 tg ponad 4 kg :/ ale to nie ja to MYSZKA :-D

Tak tak, zwalaj na Mysie ;D

Kochane, a co do brzuszka, to może się obniżyć zaraz przed porodem czy konkretnie musi 3 - 4 tyg. przed?? Bo mi to dzidziuś w kanał się pcha, szyjka się skraca, a brzuch jak był, tak jest.. Tylko z przodu od spojenia w góre mi sie takie cuś zrobiło, co wygląda jak taki duży, szeroki lej.. Ja nie wiem.. A musi brzuch opaść w ogóle??
 
reklama
To bede w nocy probowac na spoicha :-D moze wtedy nie bedzie maly :-D taki spiacy .Albo poszukam sasiada :)Waze 99 dobre co :/ a taksie cieszylam ze przez ostatnie tygodnie tylko po niecale 2 kg przybieralam a tu przez 3 tg ponad 4 kg :/ ale to nie ja to MYSZKA :-D

Tak sobie musimy jakoś te nasze kilogramy tłumaczyć ;-) Ja przytyłam jakieś 10 kg. A propo to jak byłam w ciąży z pierwszą córką to studiowałam dziennie i chodziłąm na zajęcia i jeden kolega z grupy wciąż się na mnie patrzył i rozmawiał i mówił jak to pięknie wyglądam w ciąży. Raz mi nawet powiedział że by mnie zjadł:szok: A miałam wtedy już 15 kg na plusie. Oj czułam się doceniona.:laugh2:
 
Do góry