reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Kurcze wiecie co zaczynam powoli panikować że to już prawie 33 tydzień:szok: jutro zaczne pakować torbę do szpitala,bo już nawet mój M zauważył że brzuszek mi ostatnio znacznie do dołu opadł...godzina 0 się zbliza:-D
 
Kurcze wiecie co zaczynam powoli panikować że to już prawie 33 tydzień:szok: jutro zaczne pakować torbę do szpitala,bo już nawet mój M zauważył że brzuszek mi ostatnio znacznie do dołu opadł...godzina 0 się zbliza:-D
Kurka... i ja się zaczynam stresowac:baffled::-D Jeszcze muszę ze 3 koszule kupic do szpitala no i kapcie i klapki;-) Może jak M dziś z pracki wróci to pójdziemy i coś wylukam i jutro się spakuję:-)
 
Natalka ok

moja mama ma focha

nie zjadła obiadu a teraz jakąś zupke chińska sobie zrobiła

nie gada ani nic

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nie dosc ze czlowiek sie ledwo trzyma to jeszcze inni musza wkurzac...skads to znam..:baffled:

u mnie juz wrocili ze spaceru tesciowa do lekarza pojechala...ciekawe co sie jej stalo..pewnie sebus ja wykancza:szok:

dobrze ze to moja ostatnia ciaza:dry:
 
Kurka... i ja się zaczynam stresowac:baffled::-D Jeszcze muszę ze 3 koszule kupic do szpitala no i kapcie i klapki;-) Może jak M dziś z pracki wróci to pójdziemy i coś wylukam i jutro się spakuję:-)

Ja mam przechlapane bo mój wraca z pracy po 21.00, i sama muszę latać i wszystko załatwiać...zakupy itd...też niemam jeszcze klapek i koszuli do porodu( ale poszukam jakiejś starej w domu bo to i tak na straty) a tak to już wsio...:-D:tak:
 
reklama
Do góry