reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Byłam w przychodni, jak się okazało, żaden ginekolog nie przyjmuje! Zadzwoniłam do położnej, że po ****a dzwoniła do mnie dzisiaj rano, i przestawiała wizytę na 15, a ona, że do mnie wcale nie dzwoniła... Nie wiem z palca sobie wyssałam, badań nie chcą mi wydac, zadzwonilam do mojego bylego prowadzacego, zeby sie prywatnie umowic, powiedzial ze nie ma czasu, a jak sie spytalam, czy jezeli mam bialko w moczu top jest problem, a on no ze powazny, i sie rozlaczyl!!! Wkurwilam sie na maska, czekam na mojego ojca, i jade do szpitala, powiem, ze mi nogi puchna, ze w badaniach moczu wyszlo mi bialko, ale badan mi nie chca oddac, ze zle sie czuje i **** niech nawet mnie odesla do domu, ale by mi badania porobili!!!!
 
Mam nadzieję że Izula pojechała.
Ja dziś przesiedzialam w necie i przepisy ściągałam z naszego i nie tylko forum. Może w koncu wezmę sie za gotowanie.

Moj M tez wyjatkowo dziś długo w pracy wiec sie nudze.
Co do koszulki do porodu to na jakims innym wątku wyczytałam że dziewczyny biorą T-shirt aby nie niszczyć koszulek , i sama zaczełam rozważać taki pomysł.A wiem że np. w dechatlonie były takie tanie ok. 7 zł , męskie ale teraz wielkość była by w sam raz;)
 
Byłam w przychodni, jak się okazało, żaden ginekolog nie przyjmuje! Zadzwoniłam do położnej, że po ****a dzwoniła do mnie dzisiaj rano, i przestawiała wizytę na 15, a ona, że do mnie wcale nie dzwoniła... Nie wiem z palca sobie wyssałam, badań nie chcą mi wydac, zadzwonilam do mojego bylego prowadzacego, zeby sie prywatnie umowic, powiedzial ze nie ma czasu, a jak sie spytalam, czy jezeli mam bialko w moczu top jest problem, a on no ze powazny, i sie rozlaczyl!!! Wkurwilam sie na maska, czekam na mojego ojca, i jade do szpitala, powiem, ze mi nogi puchna, ze w badaniach moczu wyszlo mi bialko, ale badan mi nie chca oddac, ze zle sie czuje i **** niech nawet mnie odesla do domu, ale by mi badania porobili!!!!

Kochana wiem że łatwo to mówić ale postaraj się nie denerwować...co za jakaś debilna filozofia,położna do dupy a lekarz tez nie lepszy!!!! az mi się ciśnienie podniosło!!!!
 
reklama
Byłam w przychodni, jak się okazało, żaden ginekolog nie przyjmuje! Zadzwoniłam do położnej, że po ****a dzwoniła do mnie dzisiaj rano, i przestawiała wizytę na 15, a ona, że do mnie wcale nie dzwoniła... Nie wiem z palca sobie wyssałam, badań nie chcą mi wydac, zadzwonilam do mojego bylego prowadzacego, zeby sie prywatnie umowic, powiedzial ze nie ma czasu, a jak sie spytalam, czy jezeli mam bialko w moczu top jest problem, a on no ze powazny, i sie rozlaczyl!!! Wkurwilam sie na maska, czekam na mojego ojca, i jade do szpitala, powiem, ze mi nogi puchna, ze w badaniach moczu wyszlo mi bialko, ale badan mi nie chca oddac, ze zle sie czuje i **** niech nawet mnie odesla do domu, ale by mi badania porobili!!!!

i bardzo dobrze zrobisz jezeli pojedziesz... i powiedz jak cie potraktowali ze lekarz powiedzial ze bialko w moczu to jest cos powaznego a nie chce cie przyjac i co masz teraz robic...

no ciekawe jak tam izaulqa ?:)):-)\

i ciekawa jestem co u maborki i jak Szymuś sie trzyma
 
Do góry