reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

czesc brzuszki i mamuski

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku samych radosnych chwil i szczęśliwego rozpakowania we właściwych terminach

tyle napisalyscie po tych swietach ze 3 dni was nadrabialam ale juz mi sie udalo wszystko przeczytac

my w poniedzialek bylismy u lekarza z malym wszystko ok, ja przez caly grudzien odpoczywalam bralam nospe ale ona wogole na mnie nie dzialala bo brzuszek mi twardnial nawet jak lezalam, a jak zmienialam pozycje lezaca to juz pewne bylo ze bedzie twardy, po chwili odpuszczal a potem znowu twardnial no i lekarz przepisal mi fenoterol, teraz jest juz ok i nie sztywnieje moj brzuszek Krzysio sie po tym wiecej rusza a mi sie rece trzesa jak staremu pijakowi :-D

na swieta dostalismy sporo ubranek dla maluszka ale i tak jeszcze duzo rzeczy musmy zakupic, moja mama wczoraj kupila nam rozek jakis kocyk i kilka pieluch tetrowych, sie kobita przejela rola babci, az mi glupio ze tyle nam kupuje

od poniedzialku do srody moj brat z tatem skonczyli nam robic ostatni pokoj teraz trzeba w nim troche ogarnac i posprzatac w calym domu troche duzo kurzu sie nazbieralo, ale czekam meza ma wrocic po 14 i mi pomagac, tzn on bedzie robil a ja jemu bede pomagac :)
z remontow to sie zostal nam tylko przedpokoj, ale to juz mezus za tydzien bedzie robil i musi sie sprezyc bo 14 stycznia kolęda u nas wiec dobrze by bylo miec juz wszystko zrobione i posprzątane

ogolnie to musze powtorzyc moja glukoze :( mialam isc dzisiaj ale troche mi sie nie chcialo i pojde w poniedzialek moja pierwsza glukoza wyszla tak:
na czczo 84
po 1h 178
po 2h 149

lekarz mowi ze one sa tak w tych gornych granicach i jednoznacznie nie mozna stwierdzic czy mam problem z cukrzyca czy nie dlatego musze to powtorzyc, przeraza mnie tylko wizja picia jeszcze raz tego cud napoju
 
reklama
Cześć brzuszki:-)

Ja sylwestra spędzam w domu z mężem i z moimi rodzicami:-) Faceci sobie wypiją wódeczkę, mamuśka jakieś winko a ja mam picollo truskawkowego;-) Przygotowujemy właśnie jedzonko, jakieś sałatki, jajka za mojonezem, flaki, rosół, kurczaka itd. Także będzie wyżerka.

polka zdrówka życzę.. angina okropna rzecz..

A poza tym to spać mi się chce.. kolejny dzień szary, pada śnieg, ciśnienie masakrycznie niskie.. chyba sobie kawkę wypiję.. Chociaż ja piję taką 3 w 1 i jeszcze sobie mleka do niej dolewam, bo nie wiem czy możemy pić taką zwykła parzonączarną, którą ja zawsze lubiłam, a teraz tylko czasem zrobięsobie taką z jednej łyżeczki płaskiej i ponad połowę mleka:baffled:

W nocy mia.łam ucisk na pęcherz i latał siku często, więc się średnio wyspałam i nie wiem jak ja wytrzymam do 24:-p
co do kawki to ja pije codziennie raz na dzien jedna parzona kawke wlasnie taka z jednej lyzeczki slabiutka z duza iloscia mleka, wczesniej pilam rozpuszczalna, ale ta parzona jest podobno mniej szkodliwa niz rozpuszczalna bo one podobno za duz chemi w sobie mają

a my sylwestra spedzimy u tesciow niedaleko od nas mieszkaja takze problemu z powrotem do domciu nie bedzie
 
Witam w ostatnim dniu starego roku :happy2:
My jednak nie pojechalismy po lozeczko, bo nam sie nie chcialo :-D A to jednak 200km jest. W przyszlym tygodniu raczej :happy2:
Ja z bolem w biodrach mam tak samo w nocy. Klade sie na lewy bok i po jakims czasie budzi mnie bol i musze sie przekrecic. No i to spojenie mnie boli, ale tylko w nocy i jak wstaje z lozka, poza tym jest dobrze. Zapytam za tydzien gina.
Siare mam od 20tc, na poczatku mnie to przerazalo, a teraz nie zwracam juz na to uwagi. Nie nosze wkladek, bo jest jej malo, choc widac czasami na biustonoszu i pizamkach. Schodzi w praniu na szczescie :-D
Alexik dzis spokojniutki :szok: Poruszy sie kilka razy i daje mi spokoj, obym nie wykrakala :-D Chciaz uwielbiam te jego kopniaczki, ale ilez mozna?! Musi chlopak czasem odpoczac przeciez ;-)
Zaraz musze sie pozbierac do sklepu po walek do ciasta, bo makowca mi sie zachcialo :-p Bede robic pierwszy raz :szok:
No i po jakiegos szampanika bezalkoholowego trza uderzyc ;-)

Kochane Mamusie i Brzuszki,
zycze Wam wspanialego 2010 Roku, abysmy wszystkie zaczely sie rozpakowywac dopiero w lutym, nie wczesniej! I szampanskiej bezalkoholowej zabawy
:-D

happy-new-year-31.gif
 
Cześć dziewczyny!!!
Piszecie tak dużo, że chyba nie dam rady wszystkiego uzupełnić bo ostatnio jestem przy kompie tylko z doskoku.
Byłam we wtorek na wizycie, lekarz powiedział że szyjka mi się otworzyła i jak mnie badał to mówił że palec wchodzi do kanału, trochę się przestraszyłam, ale powiedział że na szczęście szyjka jest w długa więc nie muszę się martwić.Kolejna wizytę mam na 19 stycznia no i wtedy da mi skierowanie na USG żeby zobaczyć Jasia no i oczywiście ocenić stan szyjki.Teraz mam dużo leżeć i odpoczywać.

Dziewczyny chciałabym Wam życzy wszystkiego dobrego w nowym roku, samych pogodnych dni, wkoło samych przyjaznych ludzi no i oczywiście szczęśliwego, lekkiego rozwiązania oczywiście w terminie;-). Buziaki
 
ja też WAM życzę samych pięknych chwil w NOWYM ROKU,zero stresów i zmartwień,szczęśliwych rozwiązań, i pociechy WIELKIEJ Z SKARBECZKÓW:-):-):-)


Ja dziś idę do koleżanki na chwile na sylwestra, niestety sama bo M ma dyżur:-(
 
Dziewczyny życzę Wam spokojnego 2010 roku, szczęśliwego rozwiązania - oczywiście w terminie a nie wcześniej;-) no i szampańskiej zabawy dzisiaj!!!
p.s. mam nadzieje że wytrzymam do 24.00:sorry2:

 
Cieszę się razem z tymi, które na ostatnich wizytach u lekarza usłyszały dobre nowiny. Glukoza faktycznie niezbyt przyjemna, ale lepiej powtórzyć niż ryzykować nie stwierdzoną cukrzycę:tak::tak:
A teraz póki nie rozpoczął się jeszcze sylwestrowy szał:
Płoną sztuczne ognie,
płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok,
stary już umyka
więc wznieśmy puchary,
tańczmy do rana,
niech los nam nie
szczędzi kawioru i szampana.
Rok się już kończy,
rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy
za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam
troszeczkę w głowie.
Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra i
Szczęśliwego Nowego Roku 2010 i oczywiście wszystkim szczęśliwego rozwiązania i zdrowych dzieci:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Kochane ja tylko wpadam Wam złozyc życzonka.

Niech petardy zabłysną
wysoko na niebie,
niech Nowy Rok szczęściem .•*.
spłynie na Ciebie, .•*.
a los nigdy nie zostawi .•*..•*.
Cię w potrzebie. .•*..•*.
_¸.•*´¨)_________..*._____¸.•*.
___¸.•*._______.$____¸.•´¸.•*)
¸.•´¸.•*)______$_.$__.*.¸¸.•*´*
*.¸¸.•*´*_____.$__$____....*.
___...*.______$____$_____.$
____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$
___$__$______$____$___$____$
__$____$_____$$$$$$__$______$
_$______$____$___ $_$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$
__$____$_____$____$___$$$$$$
__$$$$$$_____$$$$$$___$____$
__$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$
__$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$
__$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$
__$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$
____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$
____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•*
____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.*
____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_
____$$...*.._______..*.._..*.¸¸..
Upojnego Sylwestra .•*.
oraz
pomyślności i szczęścia .•*.
w "Nowym Roku 2010".*
 
Wszystkim marcóweczkom , każdej z osobna , życzę:

Niech petardy zabłysną wysoko na niebie
Niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie
A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie!

A szczególnie jeszcze życzę Wam znośnego bólu porodowego :-D i zdrowych dzieciaczków! :cool:



SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU!! :-)


 
reklama
________•(▒▒▒▒)•
_________•(▒▒▒▒▒▒)•
______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)•
__•(▒)(█)______XII____(█)(▒)•
_•(▒)(█)______\_|______(█)(▒)•
•(▒)(█)________\|__ _____(█)(▒)•
•(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)•
•(▒)(█)_________________(█)(▒)•
_•(▒)(█)_______________(█)(▒)•
___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)•
_____•(▒)(█)________(█)(▒)•
_______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
________•(▒▒▒▒▒▒▒)•
_____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)•
___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)•


═ Bardzo dużo miłości,
═ mało w życiu trudności,
═ dużo bąbelków w szampanie,
═ kogoś kto zrobi śniadanie,
═ a na każdym kroku
═ szczęścia w Nowym Roku
 
Do góry