reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybka super wiesci, gratuluje podwyzki!!!:-)
Czarnuszka nie prz\ejmuj sie jakimis gówniarami, szkoda twojego i maluszka zdrowia...
kurcze wróclam ze sklepu, niby wyprzedaze a nic ciekawego nie znalazlam...
ide pod prysznic , i szykowac obiadek, ale nie uciekam z BB, bede zagladac:)
 
reklama
wiecie co zastanawiam się czy wszystko w porządku z moim sercem jest:baffled:kurcze od jakiegoś czasu, robi mi się starsznie duszno, serce mi łomocze, nie mogę złapać oddechu, a dzieje się to w tedy jak leżę spokojnie(bez rzadnego wysiłku) kurcze strasznie się wtedy denerwuję:baffled:muszę powiedzieć o tym ginowi , mam wizyte 6

Rybka- fajnie jest słyszeć dobre wiadomości od Ciebie, całkiem niezły zastrzyk finansowy:tak:
a propo spodni, przymierzałam wczoraj w sklepie chyba z 8 par, z grupszego jeansu, i wszystkie mnie uwierały pod brzusiem, nawet takie, które było wida że są za duże, pani w sklepie powiedziała, że nie które ciężarne mają tak wrażliwą skórę że im grpszy materiał przeszkadza:sorry2:hmm i w czym tu chodzic w zime
 
Witajcie.
Wiadomości na forum niezbyt pozytywne:-( Trzymajcie się dziewczyny, byle tak do połowy lutego.

ccaroline- Dobrze, że nic wam sie nie stało. Też już przeżyliśmy stłuczkę i to nic przyjemnego. Bez pasów to bym chyba przez szybę wylaciała. Policję też wezwaliśmy bo wtedy 3 samochody się zderzyły i trudno byłoby sie dogadać. Poza tym ubezpieczyciel nie robi problemów.

Witam w kolejny dzień,
zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości i postaram się zaraz potem znowu się odezwać. Mam pytanie, czy poza samym porodem nie boicie się czasem jak sobie poradzicie z dzieciaczkiem (opanować wszystko i jakoś zapanować nad karmieniami, pielęgnacją itd). Chciałabym już być po porodzie i tulić małą, ale z drugiej strony bez żadnego doświadczenia strach ogarnia, zwłaszcza jak pomyślę, na ile rzeczy trzeba uważać:szok::szok:

Ja to się wszystkiego boję, ale bardziej porodu bo najpierw muszę to przeżyć a w opiece nad dzidziusiem myślę, że w tych pierwszych tygodniach mąż mi pomoże:tak:, urodzić muszę niestety sama;-)

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki, czy któraś z was ma może żaluzje drewniane w domu? My jeszcze w oknach nic nie mamy i chciałabym żaluzje drewniane w kuchni, ale nie wiem jak one się sprawdzają.

Ja mam drewnianą właśnie w kuchni i bardzo mi się podoba. Kuchnię mam bardzo nasłonecznioną i małą, latem nie dało by sie wytrzymać z gorąca, żaluzja to ciepło izoluje. Jedyna wada, to to, że kurzy się i trzeba każdy szczebelek z osobna przecierać, ale ja jestem leń i nie robię tego często:-pJeżeli boisz się o opary, to z żaluzją nic sie nie dzieje. Mam ja z Ikei i jest dobrze zaimpregnowana:tak:
 
Marti mam dokładnie te same objawy, byłam w pon u gina i te objawy to nic groznego, zalecał zeby nie lezec na plecach, bo wtedy rosnaca i podnoszaca sie macica uciska na wszystkie narzady, w tym na przepone i stad te dusznosci. Zalecil zeby w takiej sytuacji polozyc sie na lewym bokui zrelaksowac sie. Ja tez sie wystraszyłam, nigdy nie mialam problemów z sercem., a tu takie walenie ze szok, ale ponoc to normalne wiec sie przestalam przejmowac. Powiedzial ze jakby mi to nie dawalo spokoju to mam przyjsc po skierowanie na ekg, ale mysle ze nie bedzie to potrzebne.
 
ja nie leżę na plecach w ogóle, a jak mi zdaży to bardzo kruciutko, czasem tak mi wali serce, że się w nocy się budzę:szok: M też mi mówił że to właśnie ucisk na przeponę, ale ja dopiero uwierzę jak mi z 100 osób powie to samo;-)panikara ze mnie w tej ciązy
 
ja nie leżę na plecach w ogóle, a jak mi zdaży to bardzo kruciutko, czasem tak mi wali serce, że się w nocy się budzę:szok: M też mi mówił że to właśnie ucisk na przeponę, ale ja dopiero uwierzę jak mi z 100 osób powie to samo;-)panikara ze mnie w tej ciązy
Wiesz akurat Ciebie rozumiem kochana...jesli nie mialas nigdy problmów z serduszkiem to nie stresuj sie tak bardzo :*
 
Hej witam w dniu dzisiejszym:-D
Wynik glukozy 104 w normie,mi tez puchną ręce i nogi a do tego mam znaczny spadek krwinek czerwonych i dostałam tableteczki i wapno do picia!
Ja tez mam prawie całą wyprawkę już kupioną zostaly jakies drobiazgi a łóżeczko będzie od siostry
Jeżeli chodzi o PZU to płace 64 zł i mam dostac 1800!
 
reklama
Do góry