reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kamikaa - a ja pomimo tego, ze brzuch jzu mam spory wciaz nosze zwykle spodnie :-D Po prostu pod brzuchem i jakos sie trzymaja - pasek zapinam na ostatnia dziurke i z tylka nie spadaja :-D
Też mam jedne spodnie w które się mieszczę w ten sposób :tak:

ja raczej jestem przeciwna, ale tylko głupcy nie zmieniają zdania:-D
koleżanka rodziła i wyglądało to tak, że wsadzili ją do wanny jak miała skurcze,
nie siedziała w niej cały czas, tylko co jakiś czas musiała z niej wychodzić
potem woda była brudna, ofkors wymienili, ale jako rewelacji nie wspomina tego

wanna pomaga, ale raczej w łagodzeniu skurczy

ale może ktoś ma lepsze doświadczenia
:laugh2:
Podobno to tak właśnie wygląda - nie siedzi się w wannie cały czas, tylko wchodzi się na parę minut i wychodzi. Ale sam poród do wody pomaga ochronić krocze.

Kurcze, gin powiedziala, ze mam za krotka szyjke macicy. Bardzo sie tym teraz martwie.
A jak to w ogole jest? Czy ona moze wrocic do normy czy juz tak do konca ciazy? Zapomnialam zapytac. Wiecie cos?

powiedziaam jej o tym twardnieniu brzucha- kazała zwiększyć dawkę magnezu i zgłosić się do gina, bo to może być objaw skracającej się szyjki :-( no idę w sobotę, ale do tego czasu chyba padnę z nerwów :no:
jak to fakycznie szyjka- to będę prawdopodobnie leżeć :-(
ale mnie nastraszyła :no: :-( :zawstydzona/y:
Ja też mam skurcze i trochę skróconą szyjkę, ale nie muszę leżeć. Biorę 3 x 2 tabletki magnezu i mam się oszczędzać. Ale na razie nawet chodzę do pracy.
 
reklama
Witajcie kochane
Wrocilam z badan, bylam na glukozie poprostu tak sie koszmarnie czulam ze juz chcialam po K zadzwonic...ale zadzwonilam po tesciowa zeby po mnie przyjechala bo ie dałabym rady wrócic sama do domu, serce mi waliło jak młotem i myślałam ze usne .....ale co sie okazało mój wynik to 125!!!!!!!!!!!!! tak sie strasznie ciesze ze nie mam cukrzycy!!!!!! przy 1 ciazy mialam i teraz bylam pewne ze tez mam !!!! porostu radocha jak niewiem co

A powiedzcie mi czy tez po glukozie dostalyscie rozwolnienia?? bo troche mnie to niepokoi...wydaje mi sie ze to po glukozie bo wczesniej nie mialam takiego problemu a zaczelo sie jak wrocilam do domu...
 
:-)witam:-)
Dziekuję wszystkim za miłe przyjęcie na forum
Ja też niestety nie pamiętam kiedy przespałam całą noc i jeszcze te bule pleców no cóż takie uroki ciąży
Właśnie wstałam i zjadłam śniadanko a teraz ide dom ogarnąć i pouczyć się trochę. A tak naprawdę muszę się zająć czymś żeby nie myśleć:-(
 
Witajcie kochane
Wrocilam z badan, bylam na glukozie poprostu tak sie koszmarnie czulam ze juz chcialam po K zadzwonic...ale zadzwonilam po tesciowa zeby po mnie przyjechala bo ie dałabym rady wrócic sama do domu, serce mi waliło jak młotem i myślałam ze usne .....ale co sie okazało mój wynik to 125!!!!!!!!!!!!! tak sie strasznie ciesze ze nie mam cukrzycy!!!!!! przy 1 ciazy mialam i teraz bylam pewne ze tez mam !!!! porostu radocha jak niewiem co

A powiedzcie mi czy tez po glukozie dostalyscie rozwolnienia?? bo troche mnie to niepokoi...wydaje mi sie ze to po glukozie bo wczesniej nie mialam takiego problemu a zaczelo sie jak wrocilam do domu...

To raczej po glukozie:) ja to po glukozie wogole jakas taka nie do zycia byłam, kreciło mi sie w glowie miałam dusznosci i tez poleciałam do ubikacji. No ale jesli bedzie Cie dlugo czymac to zadzwon do gin i sie poradz:):happy:

hej dziewczyny

noc wprawdzie przespałam, ale krzyż tak mnie napierdziela, że masakra:eek:
w ogóle jak się za szybko przewracam z boku an bok, czuję się jakby cos mi się w brzuchu przetaczało - to coś to pewne Dzidziol:-)

M się zlitował i kupuje mi tę poduszkę dla ciężarnych - zobaczymy czy pomoże:sorry:

zasłodziłam się musli z bananem i jogurtem, ble...

młoda_m witamy na forum:-)

No to raczej napewno dzidziunka:) ja jak leze na boku to moj Wiktorek tego nie lubi bo zaczyna sie wiercic i mnie uciska i odrazu musze znow lezec na plecach:-D
 
Przez ten remoncik na cale wczorajsze popoludnie zostalam odcieta od neta, ale juz wszystko nadrobilam

Candy zrobisz jak uwazasz, takie decyzje nigdy nie są łatwe i trudno tu komus doradzac, ale facet jak podniesie reke na kobiete raz to drugim razem zrobi to jeszcze szybciej.

co powidła ? na serio dodajesz powidła do bigosu ? całe ? jeju ciekawe :-)

Witam wieczorkiem, a raczej noca:)
Ja też zawsze dodaje powideł śliwkowych do bigosu z kwaśnej kapusty, niektórzy dodają śliwki suszone, ale ja osobiście wolę powidła
ja własnie daję i sliwki suszone i powidla, same sliwki za duzo smaku nie dają dlatego dorzucam powidla na taki duzy garnek (6 albo 8 litrowy - bo dokladnie nie wiem) daje okolo 1,5 sloiczka tych powidel

aaa...zapomniałam wam napisać - tylko mnie nie zabijcie, że zeszłam do sklepu po lody miętowe z kawałkami czekolady, bo sie na nie napaliłam:-D
jak się wykapię, wsunę z pół opakowania
ha ha ja wczoraj tez wsunelam pelno lodow :) a takie byly pyszne

Właśnie wróciłam z pracy i wpadłam tylko na chwilkę bo zmęczona strasznie jestem, w ogóle to jakoś dziwnie się czuję, niby głodna a z drugiej strony jak myśle o jedzeniu niedobrze mi sie robi;( normalnie jak na początku :-(
Właśnie koleżanka mi powiedziała, że nie wolno jeść bananów bo skurcze wywołują, a druga mówiła , że też to słyszała ale tak lubi banany, że całą ciąże jadła.
Słyszałyście coś o tym. Bo ja co jakiś czas podjadam sobie banany .
a ja o tych bananach nic nie slyszalam, zreszta trzeba by ich codziennie jesc chyba tone zeby one w jakąkolwiek strony przynosily skutek.

To raczej po glukozie:) ja to po glukozie wogole jakas taka nie do zycia byłam, kreciło mi sie w glowie miałam dusznosci i tez poleciałam do ubikacji. No ale jesli bedzie Cie dlugo czymac to zadzwon do gin i sie poradz:):happy:
ja ide do gina w poniedzialek i wtedy dostane pewno skierowanie na glukoze, a czy ta cukrzyca ciążowa jakos sie objawia ? bo ja ogolnie nie czuje sie inaczej niz do tej pory i nie chce miec zadnej cukrzycy nie wyobrazam sobie nie jesc slodyczy :no:
zaraz musze wyruszyc z domu, musze jechac do urzedu, potem jeszcze do sklepu wstąpic dzisiaj bede robic ciasto, bo jutro moi rodzice przyjezdzają :) a na obiad mialam plan zrobic pierogi z jagodami zeby mi sie tylko nie odechcialo, ogolnie to lubie lepic pierogi najgorzej mi sie tylko zabrac za tą robotę, a zupke mam jeszcze od wtorku i wychodzi ze jak raz ugotuje zupe to jemy ją 3-4 dni :)
 
ja ide do gina w poniedzialek i wtedy dostane pewno skierowanie na glukoze, a czy ta cukrzyca ciążowa jakos sie objawia ? bo ja ogolnie nie czuje sie inaczej niz do tej pory i nie chce miec zadnej cukrzycy nie wyobrazam sobie nie jesc slodyczy :no:
zaraz musze wyruszyc z domu, musze jechac do urzedu, potem jeszcze do sklepu wstąpic dzisiaj bede robic ciasto, bo jutro moi rodzice przyjezdzają :) a na obiad mialam plan zrobic pierogi z jagodami zeby mi sie tylko nie odechcialo, ogolnie to lubie lepic pierogi najgorzej mi sie tylko zabrac za tą robotę, a zupke mam jeszcze od wtorku i wychodzi ze jak raz ugotuje zupe to jemy ją 3-4 dni :)
-
kochana cukrzyca sie niczym nie objawia , poprostu po zjedzeniu czego kolwiek czego nie powinno (smażone, tłuste, duzo cholesterolu, słodycze itp) podnosi sie poziom cukru we krwi , a przez to dzieci są duze, mogą sie urodziac przedwczesnie i jakies tam jeszcze...no i przewaznie wskazaniem jest CC..
 
OwIren przeczytałam ten artykuł o znęcaniu, co dałąś linka. Po prostu straszny, upłakałam się jak głupia... Najbardziej to mi szkoda tych dzieci, jak ta matka mogła na to pozwolić, przerażający ten artykuł, zwłaszcza jego końcówka. Nie rozumiem tej matki. Mój M jak by mnie uderzył to bym mu dwa razy mocniej oddała. Jak kobiety mogą wytrzymywać w takich związkach. Poruszył mnie bardzo ten artykuł
 
reklama
Witajcie,
ja już po badaniach, krew się dzisiaj lała tak jakoś pani igłę wkłuła. Teraz już jestem po śniadanku, zjadłam tosta i parówkę i dopchałam się jogurtem z ziarnami i brzoskwinia. Zaraz jeszcze kawkę wypiję. Wybieram sie z babcią do lekarza na 13, więc wpadnę potem. A zupke to też mam od wczoraj i pewnie na jutro mi wystarczy. Pogoda ładna, nawet jest słoneczko, chcieliśmy na weekend wyskoczyć, ale podobno od soboty deszcze. Miłego dnia. pa pa
 
Do góry