reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry babeczki,
mi nic jakoś zleciała, ale jakoś dziwnie się czuję, kurcze mam nadzieje że się nie zarażę od brata, bo od wczoraj jakieś choróbsko go bierze, właśnie poszedł do lekarza, oby mi się nic nie przyplątało....
hmm, nie sądziłam że jeszcze jakieś marcóweczki się do nas dołączą a tu proszę bardzo, nowy wysyp:-D
 
reklama
Candy-wydaje mi się,że rodzice przyjmą Cię z otwartymi ramionami i po cichu pewnie mają nadzieję,że taką decyzje podejmiesz jak zostawienie go.Bo oni dają wam na mieszkanie więcej niż ja mam wypłaty...czyli tyle na Ciebie i dziecko nawet nie wydadzą miesięcznie..a będą wiedzieć,że jesteś przy nich i niczego Ci nie brakuje.Porozmawiaj z nimi.Ich wsparcie bardzo Ci pomoże.Pamiętaj pewną starą zasadę...Raz uderzył-zrobi to znowu.:wściekła/y:Nie warto czekać do większego nieszczęścia.Będzie wam lepiej osobno.Dziecko jest ważniejsze niż taki facet.

Ja powolutku szykuję się na USG...straszne ciekawi mnie co się dowiem.Tylko ten mój gin jest mało komunikatywny to sama nie wiem czy wspomni o płci dziecka.
 
Racja, w końcu to twój bobas i masz prawo wiedzieć :)) jak sam nie powie to po prostu zapytaj:)) ja bym nie wytrzymala:laugh2:

a tak poza tym dzien dobry:) ja tez jak niektore z was mialam okropna noc, nie spalam, a teraz boli mnie glowa tak ze....:confused2:

Owrlene, ja z niecierpliwoscia czekam na dzien kiedy w Polandii w koncu ludzie niektorzy przestana byc na bakier z dobrymi manierami i powiedzenie sprzedawczyni/ babce na kasie w markecie dziekuje czy dzien dobry zamiast wzbudzac u niej przerazenie i prawie obrazenie, raczej zacheci ja do usmiechu :))

Kończył mi sie magnez..Wysalłam Jarka do apteki po magnez z b6, oczywiscie kupil tylko taki na ktorym na opakowaniu widoczne jest "nie stosować w ciąży". :sorry: nic..moze zapomnial:laugh2:

Miłego dnia kobity:)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie.Ja wstałam o 10.30 przebudziłam sie w nocy o 3.45,bo siusiu i moje malenstwo takie fikołki robił ze nie mogłam zasnąć,ale to nic lubie jak mnie kopie.Ja juz tez po sniadanku zjadłam dobre ciacho z jagodami ciepłe mleczko i miałam ochote na wafelki orzechowe.Dzisiaj moze pojade na kawke do siostry jest śliczna pogoda.
 
ufff...umyłam te nieszczesne okna, powolutku ale umyłam :) mam nadzieje ze nie bede tego załowac:/ Teraz popijam kawusie, troche odpocxne i zabieram sie za obiadek :tak:
 
Witam kochane :*

Dwa dni temu mi 'poleciało' z piersi 'coś' co zapowiada pokarm ;D tylko zastanawiam się dlaczego z jednej.. Tak poza tym to nic ciekawego się u mnie nie wydarzyło. Nic się nie dzieje, prócz tego że strasznie boli mnie kręgosłup :( ból jest chwilami nie do wytrzymania.. Ale dam rade :) a może znacie jakieś sposoby na ten ból? Bo leżenie na boku z poduszką między nogami mi pomaga tyle co nic, kąpiel też pomaga na parę minut, a ból później wraca.. Najgorzej jest przy chodzeniu i wstawaniu z łóżka..
 
i ja sie dzisiaj witam :)

Iza nic nie da sie niestety zrobic, jesli bol jest nie do wutrzymania, porozmawiaj o tym z ginem, powinien "cos" Ci na to przepisac.

Ja zaraz zmykam do brata na Swieto dziekczynienia, wiec wszystkim wam zycze udanego dnia i tym co sweituja- smacznego indyka :-D
 
reklama
Do góry