reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Gaba - no to ciekawe czy sie spotkamy na porodówce :-). Terminy podobne. No i u nas też ma być dziewczynka. Ale ja uwierze jak urodzę :tak:.
Pytałam cię na innym wątku co robisz ze szkołą rodzenia. Myślałaś o tym?
 
hej

pytałyście dlaczego bezsolna dieta... poniewaz jestem ddduuuużżżżaaaaa hehe i mam cisnienie w okolicach 130/85 i w ramach bardziej profilaktyki mam byc na bezsolnej z reszta w poprzedniej ciązy tez byłam. wtedy chyba okolo koncówki 7 miesiaca napuchlam strasznie i białko w moczu mi sie pojawiło itd itd:) zobaczymy jak teraz bedzie...

aha mi gin kazala brac calibrum mami:-) ciekawe czy ktoras tez je bierze...
 
Gaba - no to ciekawe czy sie spotkamy na porodówce :-). Terminy podobne. No i u nas też ma być dziewczynka. Ale ja uwierze jak urodzę :tak:.
Pytałam cię na innym wątku co robisz ze szkołą rodzenia. Myślałaś o tym?

Myślałam, ale mój M nie wyraził ochoty żeby ze mną chodzić, więc raczej nie będ ę chodzić. Ty też rodzisz na Czarnowie? Fajnie jak byśmy się spotkały
 
no to sie chlopcy popisali, przegonili dziewczynki :-D
GRATULUJE dziewczyny syneczkow.
a PAMIETACIE dziewczyny jak niedawno pisałyśmy ze na marcówkach sdame dziewczynki? ALe numer! Az nie moge uwierzyc ze teraz proporcje sie odwracają hehehe.
Sylviontko-foty super! Mój gin nie zrobił zdjęc dla klejnotów:( Skupił się na twarzyczce, brzuchu i.... kości udowej. Julka pytała dzisiaj co to jest to jej powiedziałam ze kawałek nózki dzidziusia :-p

Gratulacje dla pozostałych mamusiek!
 
hej

pytałyście dlaczego bezsolna dieta... poniewaz jestem ddduuuużżżżaaaaa hehe i mam cisnienie w okolicach 130/85 i w ramach bardziej profilaktyki mam byc na bezsolnej z reszta w poprzedniej ciązy tez byłam. wtedy chyba okolo koncówki 7 miesiaca napuchlam strasznie i białko w moczu mi sie pojawiło itd itd:) zobaczymy jak teraz bedzie...

Dzieki za info :)
 
reklama
blueberry gratulacje, a wcześniej miała byc dziewczynka, czy nie wiadomo było?
Było podejrzenie, że dziewczynka, ale bardzo niepewne ;-)

Sąd zdecyduje o życiu rocznego dziecka- Onet.pl - Wiadomości -04.11.2009

czytałyście? cos strasznego....az mnie scisnelo w srodku.....:((((((((((
To okropne, że dzieci chorują i cierpią :-(. Smutne też jest to, że rodzice nie mogą się dogadać bez pośrednictwa sądu.
 
Do góry