reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
niektorych antyperspirantow chyba nie powinno sie w ciazy uzywac- wlasnie Etiaxilu na przyklad.
Ja z poceniem sie nie mam problemow (na razie bo nei wiadomo co bedzie dalej).

Ale jakas taka marna znowu jestem i zatoki chyab mam znowu chore - niby kataru nie mam ale czuje te zatoki wiec znowu leki ida w ruch :-( dobrze ze mozna ten Sinupret brac bo chyba bym oszalala... :dry:
 
tez mam problem z tym poceniem wczesniej nigdy tego nie mialam zawsze pod pachami bylo sucho a teraz matko szokkkkk mokre :/// w pracy to koszmar musze uwazac jak reke do gory podnosze bo wstyd przed klientkami :/ ale co poradzic uzywam wszystkiego ale nic nie pomaga kupilam ostatnio kulke w aptece miala byc taka super dalam 20 euro i dupa :(
 
Ja antyperspirantów używam zawsze i codziennie golę się pod pachami. Taki juz mój nawyk - tak samo jak np. umycie buzi. Nie pocę się w ciązy bardziej niż zwykle, ale to nie powód żeby przestać o sienie dbać :) W każdym razie co do perspirantów to przetestowałam ich dziesiątki w swoim życiu i nigdy mi nic nie pasuje, bo albo zostawia ślady na ubraniu, albo się nie wchłania, albo ja po prostu po nim... śmierdze :D I od lat używam tylko jednej (jednej w sensie, ze jednego zapachu :-D) kulki z avonu. Nic innego mi nie podchodzi. Z avonu też wypróbowuwałam różne, a tylko ta jedna mi odpowiada. Mam nadzieję, że nigdy jej nie przestaną produkowac :-D
 
kup sobie etiaxil naprawde jest super, poczytalam troche na necie i raczej nie ma przeciwwskazań
mnie za to bardzo dużo pieprzykow powychodziło przy pierwszej ciąży tak nie mialam a teraz masakra:-D
 
a co do szampana to lepiej sie napic go teraz bo jak bedziesz karmic to juz wogole nie bedziesz nic mogla... bo teraz jak sie napijesz nawet dwa kierliszki szampana to zanim to dotrze do dzidzi to juz te wszystkie % znikna a w mleku beda odrazu no chyba ze sciagniesz mleko i potem od nowa nazbierasz
A mnie się wydaje, że z dwojga złego lepiej się napić jak się karmi, niż w ciąży :sorry2:

Jutro idę na USG :-). Ciekawe co tam słychać w brzuszku ;-)
 
czytam Was z przerwami chyba od 3 godzin i zapomniałam, co chciałam napisać ;-)
co do pocenia się, to ja jakbym przestala zupełnie :confused: nie to, że narzekam :-)
zresztą i tak zawsze używam antyperspiranta na wszelki wypadek ;-)

ależ u nas dziś ziiiimnoooo :eek:
mnie się z nosa leje, piję witaminki, gorącą cytrynę z miodem, jem czosnek i nic nie pomaga :-(
na dodatek chyba musiałąm kogoś zdrowo obgadać :-p :-D bo z boku na języku mam coś bolesnego :sorry2:
 
hej dziewczyny...

co do potliwości to u mnie czy jestem w ciazy czy nie to problem... wyprobowalam juz szerg antyperspirantow i zostałam przy jednym jedynym to z vichy biały z zielona zakretka... naprawde rewelacja co do extiaksil (czy jakos tak ) to strasznie mnie podraznial i maialm skóre czerwona...

byłam dzisiaj na usg i na wizycie oczywiście potwierdział lekarz pleć dziewczyneczka wszystko rozwija sie jak nalezy... hehe i powiedzial ze modelka bedzie bo ma dlugie nózki:)
niestety musze zastosować dietke bezsolna ehh

trzymajcie sie cieplutko w te ziiimmmnnnee dniii
 
Witajcie,
dziekuję za gratki z powodu synka, a może jeszcze się coś zmieni? hihi Co do witamin, to biore cały czas feminatal N oraz tardyferon bo lekka anemia i się to nawet pogorszyło od poprzednich badań, więc gin kazał brać dwa razy dziennie. Oprócz tego jakieś bakterie w moczu , to zalecił urosept i dużo pić. Od jutra biorę zwolnienie do końca przyszłego tygodnia, odsapne trochę i potem wrócę jeszcze na 3-4 tyg do pracy. Miłej nocki dla brzucholi!! Aha, bym zapomniała. Wczoraj jak zasnęłam już, mały tak mnie w nere kopnął, że aż się obudziłam i nie mogłam się obrucić, bo bolało, aż mąż się wystraszył, bo nie wiedział co mi jest! Zaczyna się dokazywanie. To do jutra.
 
reklama
Do góry