reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Na mnie zawsze działa kapuśniak :-D
A także frytki smażone już w takim mocno podpieczonym oleju. Właściwie sam zapch tego oleju ma zbawienne własciwości na mnie :-D
Dziś za to zajadam się cekoladą. Nigdy nie jadłam na raz więcej niż jeden rządek, a dziś już chyba z pół tabliczki wszamałam. Raz, że tak mi smakuje, a dwa, że próbije zatrzymać bieganie do kibelka, bo już mnie wszystko boli.
Ale ja to tak zawsze: albo zatwardzenie przez tyle dni, albo zaraz rozwolnienie :-D
Rzadko kiedy moge się załatwić normalnie jak człowiek :-D
 
Hej Dziewczyneczki ;-)
Mam pytanko, czy kostke nosowa mozna tez sprawdzic pozniej, na przyklad na USG w 22 tygodniu? Bo moje Dziecko leniwe i uparte jej nam nie pokazalo, a tak sie zastanawiam, czy bedzie mozliwosc za pare tygodni... Bo przeziernosci niestety juz nie.

Qrcze ciężka sprawa z tą kością, u mnie wczoraj też nie wykryto ale ze wzgledu na złe ułożenie dziecka i miałam bardzo skurczoną macicę :no: czy wy wiedziłyście ze przed usg warto wziąść nospe:confused: lekarz kazala mi nosic ja przed usg zeby poluźnić tam to i owo...ale ja wziełam ją o 18 a o 20 miałam usg i juz nie działała:baffled: a do tego dziecinka przez 15 min rączkę trzymało na buzi i nie można było podpatrzeć :-(ale z tego co mi wczoraj gin powiedział to kazała przyjsc we wt do podpatrzenia kości i powiedziła:" jeszcze nie bedzie za póżno" co kolwiek mialo to znaczyc....ale wydaje mi sie ze pozniej tez bedzie widac nosek czy może chodzi o to ze zarośnie go skórka i nie bedzie widac juz kości....oj nie wiem ....ale wiem ze nie warto się stresować i nie można zapominać ze te badania okreslaja tylko prawdopodobieństwo a nie 100% pewność:tak:
 
Hej marcóweczki:-)

Wiem wiem, nie piszę tu za często, ale za to codziennie was odwiedzam i czytuję:tak: Nie piszę, no bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje, oprócz leżenia....:-(

...Ale dziś byłam na wizycie i oprócz tego, że poleżę sobie jeszcze jakiś czas(oby nie do marca):no:, bo moja szyjka jest za krótka.... to dowiedziałam się,że będę miała..... córusię:-D:-D:-D, tak pięknie się dziś pokazała w rozkroku:-D:-p

Mój Bartek wymyślił teorię, że to pewnie dlatego, że już nie mogła słuchać jak do brzuszka mówię Michaś:-).

Duże zaskoczenie, ale tak pozytywnie;-)

Witam
Tak czytam o tej Twojej krótkiej szyjce- nie zaproponowali Ci szwa, czy założenia obejmy?? Ja jetem po elektokonizacji i mialam miec cos takiego zakładanego, ale po badaniu usg kiedy zmierzyli mi dlugość szyjki i wyszlo 44mm, mój lekarz prowadzący stwierdził,że nie trzeba nic zakładać, póki co. Także dziwię się, że Tobie kazali leżeć.
Super, będziesz miała córeczkę... ja nosze prawdopodobnie syna, bo ostatnio na usg tak sie rozkraczył, ze coś ala ptaszek tam zauwazyliśmy, ale za wcześnie aby nastawiac sie na 100%, że będzie syn, chociaż mi się marzy córa... może następnym razem:-)
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki
 
no to moze teraz tak sezonowo - sprawdzone sposoby na przeziebienie???
Juz mi mija katar - bralam tabletki Sinupret (mozna w ciazy :tak:), ale dopadl mnie mokry kaszel.
Wiadomo - herbata z cytryna i miodem a takze odrobina imbiru jest dobre na przeziebienie, ale co jeszcze???? :confused::confused::confused:
 
melduje sie jako trzecia :-)

ja tez juz strasznie bym chciala znac plec i strasznie bym chciala zeby to corcia byla ;-) musze dzisiaj isc na zalozenie tego ekg holtera czy jakos tak musze poczytac jeszcze czy nie zaszkodzi to mojemu dzidziorowi w ogole jak ja bede z tym spal i jak ja sie umyje z tymi wszytkimi kablami :szok::confused:
a w ogole mam pytanie... jak np nie moge sie pojawic w pracy na te dwa dni kiedy bede to dziadostwo miala przyczepione i musze nosic 24 h to np jak pojde do lekarza pierwszego kontaktu czy kardiologa zeby mi wypisal na te dwa dni zwolnienie to moge poprosic zeby wpisal literke "B" :confused::confused:??????? bo chce miec 100 % a nie 80% choc to tylko 2 dni jak sie nie uda to ok ale chyba warto zapytac? jak myslicie wpisze mi b???

dzisiaj moze pojde tez na komis tzn pojade z m bo jest w opolu taki i tez moze cos wynajde :tak: ;-) o ile nie beda mnie denerwowac te kable :baffled:
 
misis - raz sie nie umyjesz i nic ci nie bedzie :-p Lepsze to niz denerwowanie sie na ten sprzet a to Ci podniesie cisnienie :tak:
Nie chce Cie straszyc, ale moaj mama iles lat temu miala cos takeigo i i to sie co godizne wlacza i tak buczy wiec oczywiscie noc miala z glowy... Ale teraz moze sa te sprzety nowoczensiejsze... :confused:
 
mi na zaparcia pomogla activia
na odwrotnosc zaparc ;-) mi pomaga coca cola albo woda

a teraz doskwiera mi glupi katar ktory mi do gardla splywa bbbrrrr yahhh !!:no: i kaszel czasem ale pije drosetux czy jakos tak na kaszel
 
i tak sie pewnie nie wyspie bo ten magnetofonik bedzie gdzies przyczepiony chyba wiec na ktoryms boku si enie poloze a do brzuszka do dzidzia go nie pozwole przyczapic:no:

zastanawia mnie to zwolnienie czy bedzie mi mogl wpisac doktorek ta "B"?
 
reklama
moja mama podała mi taki oto przepis (powinno się go pić zapobiegawczo):
sok z 1 cytryny
2 łyżki miodu
2 ząbki czosnku (przeciśnięte)
pół szklanki letniej wody
wszystko mieszamy i wypijamy na np 2 razy np rano i wieczorem

piłam to już w trakcie przeziębienia, ale i tak bardzo mi to pomogło :tak:
 
Do góry