reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

doreczka82 ale super:-D dobrze ze wszystko w porzadku. :-DJa juz sie niemoge doczekac mojego usg. A to jeszcze ponad miesiac, jak nie dluzej:baffled::wściekła/y:
 
reklama
doreczka gratulacje

bajeczka nie ma czego zazdrościć pogoda do bani a ja leże albo w zimnym domku w łóżku albo jak nie pada na leżaku na tarasie i tyle i doła łapie, że się z niunią bawić nie mogę, że jej przytulic nie mogę:-:)-:)-(

wiem, że tak będzie tylko chwile( do marca) ale dla małej to 1/3 jej życia i ona niby rozumie, że muszę leżeć, ale jest mi z tym średnio:-:)-(

samopoczucie w miarę ok cycki rosną na potęgę i brzuch o dziwo też już spory śmiejemy się, że będą bliźniaki

z Natalką dzień przed porodem miałam 128cm w brzuchu a biorąc pod uwagę, że sama mam 150cm wzrostu wyglądałam zabawnie:-D:-D:-D:-D

teraz mam już koło 80cm a normalnie 66cm więc nie wiem nie wiem duża się robię ale waga stoi:-):-):-)
 
Rybka, to musisz cały czas leżeć aż do końca?


zobaczymy z Natalką leżałam do 34 tygodnia a początek do 12 to nie mogłam nawet do wc chodzić:tak: ale warto teraz póki co się jeszcze do wc do kuchni wybieram się na
"spacerki":-):-):-)oby tak do końca i bez szpitala;-) to będzie super

mam pytanko czy któraś z was będzie robiła badania prenatalne???
 
bluberry tak ogólnie pytam bo ja z młodą miałam wszystko ale na amniopunkcje się nie zgodziłam teraz też się nie dam namówić:no: a my już pierwsze badania mamy koło 20 sierpnia jak będzie wszytko dobrze z dzidzią


bluberry tak się zastanawiam patrząc na nasze suwaczki, że niby miedzy nami jest tylko 1 dzień różnicy a ty masz termin na 14 marca a ja na 9 marca nie dziwne???

a ja brzuch mam twardy jak arbuz i wyglądam na dobry 5 miesiąc tak mnie wywaliło:tak::tak::tak:przyjechali tu jacyś znajomi znajomych i myśleli, że w 6 miesiącu a nie tygodniu jestem:-D:-D:-D
 
no i jestem po wizycie
pan dr powiedzial ze wszytsko dobrze wyglada
6t4dc
fasolka ma 7,4mm widzialam serduszko mojej kruszynki, nastepna wizyta za 3 tyg
jestem bardzo szczesliwa i spokojna
a to moja fasolka ;-)
b38bc68e0909a29fmed.jpg
 
reklama
:-)Witam!
Właśnie dzisiaj lekarz potwierdził,że będziemy mieli dzidzie-termin 3 marca;) To będzie drugie dziecko (Luśka ma 3 latka) ale wszystko zaczyna się od początku!
Pozdrawiam mamusie!:-D
 
Do góry