reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny czy wy może miałyście plamienia w kolorze jasnym brązowawym, taka kawa z mlekiem???? Bo ja wczoraj zobaczylam takie przy wizycie w toalecie z dwa razy i dzisiaj tez 3 razy powiedźmy na 8 wizyt:-( Czy są one bardzo groźne?? Czy powinnam brać jakieś leki?? (luteina?), chyba umówie sie do gina na jutro. Plamienia się skąpe, ale jednak się pojawiły! Co wy o tym sadzicie?
 
reklama
ja miałam na początku (właściwie do przedwczoraj)bóle w podbrzuszu. Lekarz kazał mi brać na to no spe forte 2 razy dziennie. Ale powiedział mi też, że mam tyłozgięcie macicy (wiele kobiet tak ma) i dlatego też czasem dosyć mocno boli.
 
Dziewczyny czy wy może miałyście plamienia w kolorze jasnym brązowawym, taka kawa z mlekiem???? Bo ja wczoraj zobaczylam takie przy wizycie w toalecie z dwa razy i dzisiaj tez 3 razy powiedźmy na 8 wizyt:-( Czy są one bardzo groźne?? Czy powinnam brać jakieś leki?? (luteina?), chyba umówie sie do gina na jutro. Plamienia się skąpe, ale jednak się pojawiły! Co wy o tym sadzicie?


na początku ciązy mogą zdarzyc sie plamienia gdorzej jakby to było obfite krwawienie jak przy okresie to wtedy bym, sie martwila....a najlepiej to zadzwon do swojego lekarza jezeli masz taka mozliwosc :)
 
Dziewczyny czy wy może miałyście plamienia w kolorze jasnym brązowawym, taka kawa z mlekiem???? Bo ja wczoraj zobaczylam takie przy wizycie w toalecie z dwa razy i dzisiaj tez 3 razy powiedźmy na 8 wizyt:-( Czy są one bardzo groźne?? Czy powinnam brać jakieś leki?? (luteina?), chyba umówie sie do gina na jutro. Plamienia się skąpe, ale jednak się pojawiły! Co wy o tym sadzicie?

Lepiej idź do gienekologa. Pewnie nic się nie dziej, ale zawsze lepiej być spokojnym:tak:

ja dokładnie niewiem jaki mam termin bo obliczam na roznych stronach i wyc hodzi raz 9 marca a raz 28 wiec niewiem dowiem sie za 2 tygodnie u lekarza :)

a macie jakies pomysły na imie juz??
Witaj!
Jest osobna stronka co do imion:-) Ja mam bardzo dużo typów, np. Gabriela, Antonina, Lena, Antoni, Stanisław itd.:-)
 
Witam ! to i jak dolączam!!!!!1
Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie I I !!!! obliuczyłam w internecie ze termin mam na 28 marca!!!!!!!! mam starszego synusia który ma 9 miesięcy więc bedzie 1.5 roku roznicy i takiej wlasnie chciałam.....tylko sie boje strasznie hihi ale moj maz uspokaja nerwy :)))))))
Narazie moimi objawami jest brak okresu bolące piersi i czeste bsiku koloru pomaranczowego wrecz :):):):)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom :)

Witamy :) i Gratulacje :) Mój synek jutro skończy 10 miesięcy, między dzieciaczkami będzie 1,6 roku różnicy :) też się obawiam, ale będzie dobrze damy radę :) mąż wniebowzięty :)
 
Moje objawy to brak miesiączki, obolałe piersi i kłucie jajników. teraz szybciej się męczę i jestem senna.teraz jest 6t4d ciąży;)Kapciuszek ja zrobiłam 4 testy i wyszły pozytywne a im póżniej je robiłam tym wyraźniejsze kreski. więc głowa do góry. na pewno to ciąża.jesli chcesz zrób sobie test z krwi beta HCG- da ci stuprocentową pewność;)
pozdrawiam
 
Karinka czekamy na wieści od lekarza.:tak:

Mnie kurcze też jakoś zaparcia zaczeły męczyć, podobno picie wody 2l dziennie jest najlepszym i najzdrowszym sposobem. Już sobie kupiłam zgrzewkę wody, ale ciągle jej zapominam zabrać do pracy:baffled:

Witam nowe marcowe mamusie:tak:

Gosiagro, idz do lekarza szybciutko! Ja w poprzedniej ciązy mialam prawie codziennie takie lekkobrązowe plamki przy robieniu siusiu......Miałas już robione usg?
 
reklama
witam wieczorowo :happy:
znowu dużo napisałyście, więc tak hurtem powiem o wszystkim ;-)
tabasia mieszkam w Limerick, mam termin na 20 marca. dziś powiedziałam szefowej, bardzo dobrze to przyjęła :tak:

co do mojego samopoczucia, to raczej nic mi nie jest, cycki mam wielgachne tylko i ciągle zapominam, że jestem w ciąży ;-) lekkie mdłości mam tylko wtedy, kiedy jestem głodna, także ogólnie nie narzekam :-)
chociaż dziś odkryłam, że nie mogę patrzeć na jabłka :baffled: a zawsze je uwielbiałam.
 
Do góry