reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kamikaa to fajniew w tych niemczech nie to co polska ehh szkoda gadac w polsce to tylko kasy jak najwiecej za wszystko wyciagaja juz o podatkach za wszytsko nie wspomne... szara rzeczywistosc... kiedys to jeszcze mlodej rodzinie si epomagalo i latwiej bylo o mieszkanie np z zuku a teraz?? szkoda nawet myslec o tym nie wiem czy by w ciagu kilku lat cos przyznali rodzinie z mniejszymi zarobkami... i trzeba korzystac ile sie da zgadzam sie :tak:
 
reklama
Tak to już próbowałam:baffled: i narazie nic. Czuje jedynie coś jakby puls, takie równomiernie pukania jakby oddech, ale nie wiem, czy przypadkiem jakiejś swojej żyły nie uciskam:eek:. Bulgotków też nie mam, z tym, że przez 4 dni miałam bóle brzucha i problemy jelitowe bulgotało mi ale niestety nie od tego:-D. Muszę cierpliwie poczekać:tak:

Ja do 18tc też czułam coś takiego:-):-D Myślałam, że to serduszko mojego maleństwa, ale położna mi powiedziała, że to wyraźne ruchy:szok:. A później już normalnie czułam kopniaki.. Najgorsze były te w pęcherz:zawstydzona/y::sorry:, ale później jak dzidzia podniosła się w okolice pępka, nie jest, aż tak źle:no: ;-)
 
tez nie lubie kopania po pecherzu dziwne uczucie bbrr ;-) ale mma sposob jak np nie czuje dzidzia to czekam az bede miala pelny pecherz i on wtedy zaczyna mnie w niego pukac chyba u ciasniej sie robi i juz wtedy sie uspakajam i ide do kibelka :-p
 
tez nie lubie kopania po pecherzu dziwne uczucie bbrr ;-) ale mma sposob jak np nie czuje dzidzia to czekam az bede miala pelny pecherz i on wtedy zaczyna mnie w niego pukac chyba u ciasniej sie robi i juz wtedy sie uspakajam i ide do kibelka :-p
Kochana, Ciebie dzidziuś puka:-D;-) Mnie ewidentnie kopał, tak bardzo, że aż w sklepie potrafiło mi po nogawkach pocieknąć:sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

:szok::szok::szok:
Było masakrycznie.. Ludzie to na mnie patrzyli jak na jakąś pijaczkę... Wstydu sobie narobiłam, że nie wiem, ale późnej wychodziłam owinięta ogromniastą podpaską.. I nic nie przeciekało:tak:;-)
 
przepraszam że sie wtrace nie na temat..tak cichutko tylko spytam..co zrobic zeby ten suwaczek byl caly czas , mam na mysli to aby nie wklejac go przy kazdej odpowiedzi..:) dziekuje bardzo;)


 
Ruchy dziecka w czasie ciąży - Ciąża - arykuł mozna poczytac o ruchach :)
Ja staram sie duzo czytac na ten temat bo jak tak zaczne myslec ze wszystkie juz kopniaki czuja a ja nie to sobie wkrecam i sie smuce :( ale chyba naprawde nie ma potrzeby i ja i inne dziewczyny jeszcze sie kopniakow doczekamy :)
A teraz uciekam do wanny i potem mala drzemka bo jakoscw nocy nie moglam spac
 
Hellou! :):*

Ale dziś niefajna pogoda.. Ale udało mi się wstać o 10tej dopiero :) chociaz raz pospalam troszke dłużej.. ;) oczywiscie o 5tej sie obudziłam, poszłam siusiu i spalam dalej hehe ;]

Kurcze, musze się Wam pochwalić :) Poznałam kogoś fajnego :) Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie ;)
O kurka ale super:) Dziel się z nami na bieżąco :D Normalnie opowiedz coś więcej o swoim adoratorze:) Gdzie się poznaliście np;) mam nadzieję, że cos z tego wyjdzie, że się ułozy i będziecie szczęśliwi:)

hej Dziewuszki :-)
a ja dzisiaj znowu sama, mama musi jechac do biura, Karol w pracy i ło.. siedze sama. ZNOWU!

tak zaczelam rozmyslac nad wyprawka do szpitala.. zastanawiam sie czy nie kupic 2 szt kaftanikow, 2 szt spiochow na rozmiar 56 i tyle. Body juz mam ..
nie chce szalec na te male rozmiary, bo kurcze dziecko moment i wyrosnie.
Zrobie sobie liste co juz mam, a co jeszcze musze kupic i juz.
Oczywiscie mam wiele rzeczy z lumpeksow, ale do szpitala chcialabym miec nowe.

A powiedzcie czy teraz w szpitalach cos sie zostawia? typu tetrowe pieluszki? bo cos mi sie o uszy obilo..
Ja słyszałam, że zostawia się w niektórych szpitalach wlasnie dla dzieci, które sa porzucane przez matki i potem oddawane do domu dziecka. Bo taka matka jak przyjdzie rodzic to na bank nie ma ze soba nic wiec jakos tą dziecinkę musza pielęgniarki utulic. Hmm.. ja chyba gdzies tu na forum dodawałam liste co zabrac do szpitala dla mamy i dzidzi ale nie pamietam.. chyba :"Wyprawka dla dzidziusia" taki watek:)
aaa ma któraś ta taką poduche do spania, którą można później wykorzystać do karmienia?zastanawiam się czy nie zamówić sobie takiej??
Mi się ta poducha bardzo podoba:) I przy karmieniu odciąża kręgosłup co w moim przypadku jest zbawienne, więc zapewne kupie sobię taką:tak:
Dziewczyny a chodzicie na basen lub macie zamiar?
Mnie tak ciągnie do jakiegoś sportu, przed ciążą chodziłam na fitness, a teraz nie mam w pobliżu żadnych zajęć dla ciężarnych.:wściekła/y::wściekła/y:
Ja na basen chodze co tydzien z mamą:tak: Na weekendy do niej jeździmy i w niedzielę raniutko idziemy razem na basen:tak: I musze przyznac, że forma lepsza od razu:) W udach chudnę a tylko brzusio rośnie:) bardzo mi sie ten basen podoba:cool2: No i dzidzi tez:tak::-D

moniskabeyyy nie kropki to niestety nie pieprzyki choc bym wolala zeby to byly pieprzyki... ich bym sie nie wstydzila na basenie... normalnie na korze mam kropki jedną na drugiej takie jakbym sie w latki opalala okropnie to wyglada no ale co poradzic... mam chyba fobie na ich temat dlatego czesto mi sie pisze o nich to taka choroba naszczescie nie zakazna od dwoch lat i 2 miesiecy juz ... niestety
Mój M na łopatce ma brązowe plamki.. wygląda jak Żyrafka:-D Nieraz się z niego smieję i mówię czule: "Mój Ty Żyrafku" haha:-D
 
jedno co mi sie przydarzylo to wczoraj w drodze do domu musialam mocno kaszlnac i az mi hmm popusciol sie :-D nigdy wczesniej nie mialam z tym problemow i z nerkami czy z pecherzem tez nie ,mysle ze niunia gdzies tam w okolicach urzedowala i dlatego :)

Jak macie w nocy dalej musicie tak czesto wstawac na siku ja chyba ostatnimi nockami po 4 -5 razy i dlatego potem taka nie wyspana
 
reklama
adelina pisze:
przepraszam że sie wtrace nie na temat..tak cichutko tylko spytam..co zrobic zeby ten suwaczek byl caly czas , mam na mysli to aby nie wklejac go przy kazdej odpowiedzi..:) dziekuje bardzo;)

Na samej górze pod reklamą masz na różowym pasku kilka opcji... Klikasz Szybkie menu i pojawia Ci się taka mała krótka lista..Klikasz edytuj sygnaturę i wklejasz w okienko sygnatury BBCode suwaczka, zapisujesz i jest :tak: :-D
 
Do góry