reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dał antybiotyk mysle ze bedzie dobrze, dopiero dzisiaj sie wszystko zaczelo wiec mysle ze to początkowe stadium i od razu zaatakowaliśmy antybiotykiem wiec szpital poki co nie potrzeby ... oby nie byl wogole


pojde sie polozyc , mam nadzieje ze nocka bedzie spokojna
 
czarnuszka88 oby lekarstwa szybko zadziałały i zwalczyły chorobę. Przykro że mąż tak zareagował, jakby został za kare a to przecież jego obowiązek pomóc Ci przy chorym dziecku:/ bądź silna
 
czarna u nas już byście leżeli w szpitalu :( ale nic nie działo się wcześniej? Bo zapalenie płuc to z reguły powikłania po innych chorobach :( Życzę żeby mu szybko przeszło.
A u nas dziś makabra z tym ząbkowaniem więc byłam w przychodni żeby zobaczyć czy po za tym ok i lekko przeziębiony ale to nie ma wpływu na jego źle samopoczucie idą 3zęby naraz a ciemiączko ma już zarośniete i stąd ten krzyk nie do zniesienia.
A ja już czuje skutki zbliżającej się wiosny bo alergia mnie zaczyna brać :( :(
W ogóle jakoś czułam się do d... :( idę w końcu napisać życzenia Elence bo 10razy już zaczynałam i mnie wywalało :(
 
Witajcie Kochane,
długo mnie nie było i nie dam rady nadrobić :-(
myślałam, że może ts uda mi się nadrobić ale nie ma szans.
czarnuszka zdrówka dla Sebusia
nesia ale pracowity dzień za Tobą, kładz się i odpoczywaj!
k_aralajna widzę, że dostałaś pracę. Gratuluje!
 
czarna zdrówka dla Sebusia,mój mały tez juz ze 3 razy miał zapalenie płuc obustronne,no ale my to w szpitalu musielim siedziec,oby u was obeszło sie bez.Szkoda ze mąz tak zareagował.

ramari witaj:)

Bartus zasypia,ja chwilke z Wami i tez lulu.
 
reklama
Kochane witam sie tylko na chwilkę,
Jutro znów wyjazd do Krakowa z mamą. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze.
Dużo zdrówka chorowitkom.
ionka liczę na twa wygraną;)
 
Do góry