reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My mamy dokładnie taką:
Mata Edukacyjna TINY LOVE Muzyka Światełka (1027816426) - Aukcje internetowe Allegro
Jest fajna bo jest tam też muzyczka (mozart lub odgłosy zwierząt do wyboru)
Wiecie, że Przemo wali już nóżkami w tą planszę. Robi to oczywiście nieświadomie, ale mnie to i tak cieszy :)
Mate dostaliśmy po dzieciach koleżanki. Nowa niestety mega droga.

mam dokladnie ta sama mate po Pacie i bardzo sobie ja chwale. Maly nie potrafil udezac w to do nozek, jakos mu to ciezko szlo,ale reszta byladla niego zachwycajaca...swietnie sie pierze i latwo sklada.

mcgosia smacznego w takim razie ;)
 
reklama
Moja starsza córcia oprócz jedynek, to prawie wszystkie ząbki przechorowała. Tzn. był katar, stany podgorączkowe, marudzenie i zły sen. Ciekawa jestem jak to będzie u Lili. A co do żelu na ząbki to ja używałam dentinoxu i bobożelu. Pomagały różnie, a stosowałam je zamiennie.
 
czarnuszka
prawdopodobnie jak wszystko sie uda jedziemy dzisiaj do jelonki :)
wstawiaj wode na kawe :)dam ci znac co i jak jak naprawde wyjedziemy
 
czarnuszka
prawdopodobnie jak wszystko sie uda jedziemy dzisiaj do jelonki :)
wstawiaj wode na kawe :)dam ci znac co i jak jak naprawde wyjedziemy

o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz moj numer to dawaj znac jak bedziesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Moniska - bywa i tak wcześnie:tak:
Jako pierwsze (w 6.–11. miesiącu) pojawiają się zwykle dolne jedynki. Po nich przychodzi kolej na jedynki górne (6.–12. miesiąc). Potem wyrzynają się górne dwójki (6.–16. miesiąc), a trochę później dolne (7.–16. miesiąc). Zęby trzonowe, czyli czwórki, wychodzą między 10.–19. miesiącem, a kły, czyli trójki, wyrastają w 15.–24. miesiącu. Kolejkę zamykają piątki, które przebijają się w 21.–31. miesiącu. Tak bywa najczęściej. Są jednak maluszki, które szczycą się pierwszym ząbkiem już w trzecim miesiącu życia i takie, które jako „dziąślaczki” zdmu****ą swoją pierwszą świeczkę na urodzinowym torcie! To wszystko jest jednak zupełnie normalne.
Warto wiedzieć, że moment wyrzynania się pierwszych ząbków jest w dużej mierze podyktowany genetyką. Podpytaj swoją mamę i teściową, kiedy ty i mąż zaczęliście ząbkować. Na tej podstawie możesz określić przybliżony czas pojawienia się pierwszych perełek waszego dziecka.
 
nasz mały też się ślini gdzieś czytałam że to napewno nie ząbki tylko dziecku uwolniły się te czynności tak jak np. przy płaczu są łzy
 
reklama
hej lobuzy :)

dawno mnie tu nie bylo ale mam do was mega dla mnie wazne pytanko

otoz czeka mnie w 16tc zalozenie szwu na szyjke bbrrrr i chcialabym sie zapytac czy ktoras z forum miala zakladany ten szew bo tak pamietam to chyba ktorSMIALA ALE TO NIE WIEM CZY MNIE PAMIEC NIE MYLI . chcialabym sie dowiedziec jak to mniejwiecej wyglada jak sie idze do szpitala czy daja cos przeciwskurczowego przed szwem w ogole jak wyglada w trakcie tzn narkoza jak wyglada bo sie tego bardzo boje i no tego jak to wyglada po jak sie dlugo plami jak trzymaja w szpitalu dlugo... pomoze ktos?? bardzo bym byla wdzieczna jakby ktos opisal mi na priva. dzieki z gory i pozdrawiam :) was i wasze szkraby :)
 
Do góry