reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mi się okres właśnie skończył, holera nie myslałam że tak szybko dostane :///

a D wyjeżdża niedługo do Świnoujścia na 3 miesiące, ale co mam żałować i tak mi nie pomagał... ale wiem że będę taka sama jednak :( tak to mnie odwiedzał
..a tak w ogóle mam ochotę na seks tylko z kim?? chyba sama ze sobą :DD
 
reklama
moja po sczepieniu spała 3,5 h a jak się obudziła to przez godzinkę strasznie była płaczliwa ale przeszło jej. Dzisiaj strasznie dużo śpi a bywają dni że potrafi nie spać 10h w ciągu dnia ( z przerwami na 2-3 drzemki 1,5 h ) czy wasze maluszki też tak mają? Przez tydzień Zuzia przesypiała 5-6 h nocki a od 2 dni budzi sie co 3 h na karmienie. znowu jej się coś odwidziało ;)
 
kurcze wiecie co pomimo przystawiania odciągnęłam tylko 10ml mleka!!! nic dziwnego że mały się nie najadał i krzywił na widok piersi, ale dlaczego ? .... dziwne :((
Candy niekoniecznie masz mało pokarmu. Ja laktatorem niewiele odciagam a mleko jest i mała najedzona. Moze tez masz cyca przystosowanego do dziecka a nie laktatora? ;-)
Oczywiscie moze byc i tak ze mleka maławo :-(
 
miałyśmy iść na spacer, ale w uchu olcia miała 37.7 więc zostałyśmy w domu, szczególnie że się zachmurzyło i zaczęło wiać... za to moja córka miała wizyte narzeczonego hahah ;) ojjj, jak się tato dowie, że córka tak młodo zaczyna randki, to nie wiem, co będzie ;P

no i znowu spi... ale skoro potrzebuje, to niech śpi.
 
moja po sczepieniu spała 3,5 h a jak się obudziła to przez godzinkę strasznie była płaczliwa ale przeszło jej. Dzisiaj strasznie dużo śpi a bywają dni że potrafi nie spać 10h w ciągu dnia ( z przerwami na 2-3 drzemki 1,5 h ) czy wasze maluszki też tak mają? Przez tydzień Zuzia przesypiała 5-6 h nocki a od 2 dni budzi sie co 3 h na karmienie. znowu jej się coś odwidziało ;)
No to śpi w dzien czy nie spi bo nie rozumiem...Przeciez 2-3 drzemki w ciagu 10h to własnie spanie w dzien. coś zle rozumiem? :baffled:
Ja bym sie cieszyła hehe Mój Hank spi 2x 1h +spacer I to tez nie zawsze bo czasami popołudniu focha ma i nie zasnie.
Jesli chodzi o nocki to moja tez dzisiaj postanowiła cos zszamac o 3 mimo ze juz sie nie budziła na karmienie w nocy :baffled: dzieci chyba tak maja ze jak juz wydaje Ci sie ze cos sobie poukładały to wywalaja to w kosmos i robota od nowa :-D
 
Czy wasze dzieczaczki wkładają już rączki do buzi? moja zuzka od 4 dni zaczęła to robić szczególnie kiedy jest śpiąca to pociera sobie oczka i wiem że trzeba ją ululać.Właśnie się obudziła po pół godzinnej drzemce i robi kupkę :)
 
koza to życzę Ci bliźniaki co byś miała z głowy jakby Ci się trzeciego dziecka chciało hihi :-D:-D:-D trzymam kciuki :-)
A zeby Cie cholera wzieła :-D 3 nie chce i chciec nie bede. Zreszta uwazam ze lekkim szalenstwem jest miec w domu roczne popylajace i noworodka :baffled::-D A 2 noworodki to juz przegiecie- zamkneli by mnie w wariatkowie. Ale wiesz przyszło mi do głowy ze moga byc blizniaki i co wtedy? BO jednak przy kolejnych ciazach wieksze prawdopodobienstwo. Cholera...

mysza m ja traumy kompletnie nie mam :tak: Było ciezko nie ma co ukrywac ale nie az tak zebym miała jakis uraz.
 
:/ wcześniej tzn. z mies. temu odciągałam z jednego 130ml lekko
nagle taki zanik... mały już nienawidzi moich cycków! .. i właśnie wcząchnął 100ml mleka Hipp plus i w zanadrzu mam jeszcze nan activ i nan ha w razie czego gdyby działo sie coś po tym


koza a twój Hankok płacze czasem po karmieniu cycem?
 
Ostatnia edycja:
moja normalnie ma w ciągu dnia 2 drzemki po pół godziny i jedno porządne spanie- szczególnie na spacerze- 2-3 godziny. a poza tym jest aktywna, bawimy się, śpiewamy, gadamy, robimy obiad itp ;) nasze dzieci już są w takim wieku, że nie będą spać całymi dniami z przerwami na mleko :)
ja tam nie narzekam :)
ręce jemy az po łokcie, hehe ;)
 
reklama
no moja zuzia zaczyna dzisiaj 8 tydzień więc jeszcze tak nie ogarnia wszystkiego jak 2,5 miesięczne niemowlę ale już uśmiecha się do mnie spontanicznie i to jest dla mnie największy prezent od niej :)
 
Do góry