reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Trudno nadrobić ponad misieczną zaległość na forum i chyba wstrzelę sie w aktualne tematy :) Moje maleństwo choć nie takie bo już prawie 5kg jest niezwykłym aniołkiem po kąpieli wieczorenej zasypia o 19.30 i śpi do 2.00 ( a karmię go tylko cycem) w ogóle jest grzeczny. teraz śpi 3 godzinę, ale w wózeczku w dzień woli, w nocy zaś w łóżeczku. No i używamy smoczka :) bo by przy cycu wisial 24h
 
reklama
Ja mam chustę i bardzo polecam. Chusta jest przede wszystkim zdrowsza dla kręgosłupa dziecka. Jest też wygodniejsza i bardziej uniwersalna. Mam porównanie, bo dla starszego synka miałam nosidełko (dalej je mam zresztą). Poza tym nosidełka można używać dopiero jak dziecko trzyma główkę, czyli od 4 - 5 miesiąca życia.



to my:

20100423106.jpg


20100423107.jpg
hehehe Tobie to tylko kreska po ciąży zostala chyba...zero brzucha:szok:

A synek wygląda rozczulająco w tej chuscie....słodki widok!!!
 
Dziewczyny a jaką macie temperaturę w pomieszczeniu przy kąpieli? Jak było chłodniej to mocniej się napaliło i cieplejsze grzejniki były a teraz jak się nie grzeje to u mnie jest tak 20-21 st. do kąpieli trochę wydaje mi się mało:no: Jak to jest u Was?
Ja mam w domu około 22 stopni ( grzejemy piecem gazowym ) ale czasem jak czuję że mimo wszystko jest chłodnawo to kilka minut przed kąpielą ogrzewam pokój gdzie potem małą ubieram ( jak jej zimno to drze się w niebogłosy:-D).
Moja też czasem zakaszle ale to chyba normalnie!Jakby było to często w ciągu dnia to było by zastanawiające!
Moja dostała lekkiego katarku od starszej córy:no:- będzie pewnie problem z karmieniem!
 
A robcie co chcecie!!! Tylko ciekawi mnie jedno - PO CO??? :baffled:


tak czytam i czytam to co piszecie i dokładnie to samo pytanie mnie naszło. Po co pchac dziecku cos, skoro nie potzrebuje tego. Z ciekawosci? dla uciechy jak to smiesznie pluje marchewka czy co? dziecko nie zna innych smakow wiec na pewno nie teskni za niczym innym niz mleko.
 
dziewczyny podjęliśmy z moim M decyzje o zmianie mleka na ten bebilon pepti, poszlismy do apteki a tam szok puszka na receptę 7 zł, normalnie szok takie tanie mleko, a jak pomoże to już w ogóle rewelacja.
 
a jak ja mówię do mojego nakarm małego "butlą" on nie umie, cwaniak wie że jak już raz nakarmi to ma przesrane :) i będzie musiał częściej :) ale generalnie wieczorami on zajmuje się małym, w nocy mi pomaga jak są kolki itp. no ale takie uroki pracuje kiedy chce ile chce itp. jest taxi men :)
 
co do zatkanego kanalika w piersi to najlepiej stanąc nad zlewem (bo moze cieknąc mleko) i rozmasowac piers tak dlugo az zacznie porządnie z niej samo mleko cieknąć, ja tak mialam na początku maly nie chcial jesc z jednej piersi a ona sie robila coraz bardziej twarda bo mleko sie zbieralo i tak rozmasowalam zaczelo porzadnie mleko leciec i pozniej juz maly spokojnie z niej jadl

na razie nie pomaga:no:
czytalam ze mozna tez sprobowac przebic igla sterylna ale boje sie, na szczescie jeszcze nie ma zastoju

w sumie to nie kanilik sie zatkal tylko jego ujscie na samej brodawce:-(
 
witam Dziewczyny! jestem tu nowa ale czesto Was czytam:) mam pytanie, czy Wasze bobasy tez robia "glosne kupki"?
 
reklama
Do góry